Sari la conținut

L@R@ ❤Trans 100% Reală❤/Totul Deep și fără grabă!❤ 0735913468


Postări Recomandate

  • Telefon: 0735913468
  • Oras:Frankfurt am Main
  • Telefon: 0735913468
  • Oras:Frankfurt am Main
Acum 3 ore, dan2019 a spus:

Anume care ar fi dintre condiții 

Igiena primordială și un ciocănel dulce și siropos🤣😘❤️

Link spre comentariu
  • Oras:Pitești
  • Oras:Pitești
Acum 7 ore, larabella a spus:

Igiena primordială și un ciocănel dulce și siropos🤣😘❤️

Categoric, dar din câte am obs eu ai numai poze cu ciocane cu prezervative pe ele la oral 😶🤔

  • Haha 1
Link spre comentariu
1 hour ago, dan2019 said:

Categoric, dar din câte am obs eu ai numai poze cu ciocane cu prezervative pe ele la oral 😶🤔

Tu chiar credeai că-i place pula?😂 

Ii păcălește pe băieți sa le facă oral protejat...că oralul neprotejat ea tre să pună gura direct pe pielea pulii băiatului și să îi linga pula și asta nu ii place, că îi se pare scârbos...nici ouale baiatului probabil nu le linge...

Eu unul nu as da nici 300 lei/1h pentru un op și un sex anal...dar există și băieți fraieri ☺️

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0735913468
  • Oras:Frankfurt am Main
  • Telefon: 0735913468
  • Oras:Frankfurt am Main
Acum 3 ore, Magnificul0 a spus:

Tu chiar credeai că-i place pula?😂 

Ii păcălește pe băieți sa le facă oral protejat...că oralul neprotejat ea tre să pună gura direct pe pielea pulii băiatului și să îi linga pula și asta nu ii place, că îi se pare scârbos...nici ouale baiatului probabil nu le linge...

Eu unul nu as da nici 300 lei/1h pentru un op și un sex anal...dar există și băieți fraieri ☺️

De aia populația României este infectată de HIV în procent de mai bine de 50% , atâta femei cât și bărbați BI, Heterosexuali...pentru că dau de câte un martalog prost si inconștient ca tine cu concepții de căcat .

Singurul fraier în acest context ești tu puiule, un barbat ADEVARAT care se respectă și merge la curve v-a folosii caciulița pe cocosel întotdeauna, iar eu îi iubesc pe toți acești bărbați conștienți și le ofer tot respectul meu.

De fătălăi bolnaviciosi de boli venerice nu am nevoie la curul meu.😅😅😅

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0735913468
  • Oras:Frankfurt am Main
  • Telefon: 0735913468
  • Oras:Frankfurt am Main
Acum 3 ore, Magnificul0 a spus:

Tu chiar credeai că-i place pula?😂 

Ii păcălește pe băieți sa le facă oral protejat...că oralul neprotejat ea tre să pună gura direct pe pielea pulii băiatului și să îi linga pula și asta nu ii place, că îi se pare scârbos...nici ouale baiatului probabil nu le linge...

Eu unul nu as da nici 300 lei/1h pentru un op și un sex anal...dar există și băieți fraieri ☺️

Rog administratia să elimine viermișorii  toxici de pe Thread-ul meu!

Vă mulțumesc!❤️

  • Haha 1
Link spre comentariu
21 minutes ago, larabella said:

De aia populația României este infectată de HIV în procent de mai bine de 50% , atâta femei cât și bărbați BI, Heterosexuali...pentru că dau de câte un martalog prost si inconștient ca tine cu concepții de căcat .

Singurul fraier în acest context ești tu puiule, un barbat ADEVARAT care se respectă și merge la curve v-a folosii caciulița pe cocosel întotdeauna, iar eu îi iubesc pe toți acești bărbați conștienți și le ofer tot respectul meu.

De fătălăi bolnaviciosi de boli venerice nu am nevoie la curul meu.😅😅😅

Adică dacă barbatul vrea și el un oral neprotejat înseamnă că nu e un bărbat adevărat? Ce rahat, tu acuma vrei sa zici vrăjeală ca sa nu sugi pula fara prezervativ că nu îți place când gura și limba ta atinge pielea pulii bărbatului...și te simți mai bine când tre să sugi pula cu prezervativul pus...dar asta ca sa ști și tu...bărbatul nu se va simți prea bine la oral protejat

Link spre comentariu
  • Telefon: 0735913468
  • Oras:Frankfurt am Main
  • Telefon: 0735913468
  • Oras:Frankfurt am Main
Acum 2 ore, Magnificul0 a spus:

Adică dacă barbatul vrea și el un oral neprotejat înseamnă că nu e un bărbat adevărat? Ce rahat, tu acuma vrei sa zici vrăjeală ca sa nu sugi pula fara prezervativ că nu îți place când gura și limba ta atinge pielea pulii bărbatului...și te simți mai bine când tre să sugi pula cu prezervativul pus...dar asta ca sa ști și tu...bărbatul nu se va simți prea bine la oral protejat

Esti LABIL PSIHIC PRIETENE, îți dau un sfat: TRATEAZĂ-TE!!!!🖕🖕🖕

Link spre comentariu
  • Telefon: 0735913468
  • Oras:Frankfurt am Main
  • Telefon: 0735913468
  • Oras:Frankfurt am Main

@pisicuts la ce pula mea mai permiți activitatea unor imbecili să invadeze toate topicurile cu tot felul de mizerii?

Te-am rugat atât in privat cat si public aici de nenumarate ori sa îi oprești acestui cretin orice tip de desfășurare pe Thread-ul meu, chiar este nevoie să tolerăm toti șobolanii pe topicurile noastre în condițiile în care acest individ are rapoarte peste rapoarte și o reputație negativa de -37% ?

Respecta REGULAMENTUL , Respectă-ti oamenii!

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cocorăști
  • Oras:Cocorăști
Acum 2 ore, larabella a spus:

De aia populația României este infectată de HIV în procent de mai bine de 50% , atâta femei cât și bărbați BI, Heterosexuali...pentru că dau de câte un martalog prost si inconștient ca tine cu concepții de căcat .

Singurul fraier în acest context ești tu puiule, un barbat ADEVARAT care se respectă și merge la curve v-a folosii caciulița pe cocosel întotdeauna, iar eu îi iubesc pe toți acești bărbați conștienți și le ofer tot respectul meu.

De fătălăi bolnaviciosi de boli venerice nu am nevoie la curul meu.😅😅😅

Să te audă Dumniezău, în 5, 6 ani s-ar mai elibera locul. 

Eu n-am reușit să iau nimic, nici sifilis nu trage la mine 😭

Lasă, pune tu gumița și muncește la rozeta mea 😄. Limbi în cur cum îți dau, totuși? 

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0735913468
  • Oras:Frankfurt am Main
  • Telefon: 0735913468
  • Oras:Frankfurt am Main
Acum 2 minute, Pagubitul a spus:

Să te audă Dumniezău, în 5, 6 ani s-ar mai elibera locul. 

Eu n-am reușit să iau nimic, nici sifilis nu trage la mine 😭

Lasă, pune tu gumița și muncește la rozeta mea 😄. Limbi în cur cum îți dau, totuși? 

Hai si linge-mă!❤️

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cocorăști
  • Oras:Cocorăști
Acum 6 ore, Magnificul0 a spus:

... există și băieți fraieri 

99.9% din purtătorii de coițe. Vezi doar câți vor nevastă și plozi handicapați de gât, câți se duc la scârbici și ce îndură pentru o soartă mai rea ce moartea. 

Ne facem strămoșii Homo Erectus de rușine "My sons, why have you forsaken me?!

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0735913468
  • Oras:Frankfurt am Main
  • Telefon: 0735913468
  • Oras:Frankfurt am Main
Acum 2 minute, Pagubitul a spus:

99.9% din purtătorii de coițe. Vezi doar câți vor nevastă și plozi handicapați de gât, câți se duc la scârbici și ce îndură pentru o soartă mai rea ce moartea. 

Ne facem strămoșii Homo Erectus de rușine "My sons, why have you forsaken me?!

El este un caz nefericit pentru societate din păcate și nu merită atenție!

Modul în care se exprimă demonstrează că este amator de " Scârbici" ieftin și cretin.🙄

Este evidentă reactia lui, nu-i permite buzunărelul și are frustari dezordonate.😅😅😅

" Vulpea când nu ajunge la struguri -zice că sunt acrii" 😅

  • Haha 1
Link spre comentariu
La 09.06.2022 la 14:17, larabella a spus:

Diavolul este copil mic pe lângă mine❤️

Tu te compari cu diavolul? Viața ta e neînsemnată. Crezi că ești cineva până îți dai seama că nu ești. Daca l ai întâlni cu adevărat pe diavol eu cred că te ai dezmembra de frică. Știi ce distracție oferă diavolul pe lumea cealaltă? Suferință eternă.

  • Haha 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
43 minutes ago, JoeRW said:

Tu te compari cu diavolul? Viața ta e neînsemnată. Crezi că ești cineva până îți dai seama că nu ești. Daca l ai întâlni cu adevărat pe diavol eu cred că te ai dezmembra de frică. Știi ce distracție oferă diavolul pe lumea cealaltă? Suferință eternă.

La altcineva nu te-ai gasit sa dai explicații ? Crezi ca intelege ceva? Nu stie el din astea… El e pe vrăjeala 

  • Haha 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Acum 9 minute, becaligigi33 a spus:

La altcineva nu te-ai gasit sa dai explicații ? Crezi ca intelege ceva? Nu stie el din astea… El e pe vrăjeala 

Oricine merita o șansă. Păcătoși suntem cu toții. Dar uneori e bine sa te rupi puțin așa de lumea asta și să vezi exact cum sta treaba. Și eu sunt curvar, dar când citesc cu câtă dorința cere personajul puli in el, parcă te apuca puțin frica 😂😂😂

  • Haha 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...