Sari la conținut

Alice 0721771734


Postări Recomandate

  • Oras:Cta
  • Oras:Cta

Pisicuță mica ce draqului s-a întâmplat cu programarea mea de la ora 21:00? Te-am rugat de când am facut-o sa nu mă tragi pe pola! So......??? Din recenziile băieților pari ok dar......plm.....mie mi-ai arătat contrariul.....Am stat ca un lake pe lângă locație. ...E rușinica pisy la prestația pe care spun bajetii ca o ai .....

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Pisicuță mica ce draqului s-a întâmplat cu programarea mea de la ora 21:00? Te-am rugat de când am facut-o sa nu mă tragi pe pola! So......??? Din recenziile băieților pari ok dar......plm.....mie mi-ai arătat contrariul.....Am stat ca un lake pe lângă locație. ...E rușinica pisy la prestația pe care spun bajetii ca o ai .....

îmi pare rău, dar a intervenit ceva și a trebuit sa plec din locație repede și telefonul de munca l-am lăsat acasă uitând complet de programare.

Îmi cer scuze și promit ca am sa ma revanșez data viitoare (dacă o sa mai am ocazia) :*

Link spre comentariu
  • Oras:Cta
  • Oras:Cta

Nu e problema drăguță. ...mi-a trecut...mă aprinsesem atunci puțin. ..eram și eu n3futut....:))). Am sa încerc sa ajung la tine cât de curând pot.....😉. Cu poza de deasupra mi-a dat foc și mai tare. Oricum....mi-a plăcut ca nu ai dat cu mucii în fasole Cum fac mai toate pe aici....și ti-ai recunoscut greșeala . ....asta arata ca te duce capul. Peace out și ne vdm curând pisy😉. Revin cu detalii după act tovarashi✌

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Nu e problema drăguță. ...mi-a trecut...mă aprinsesem atunci puțin. ..eram și eu n3futut....:))). Am sa încerc sa ajung la tine cât de curând pot...... Cu poza de deasupra mi-a dat foc și mai tare. Oricum....mi-a plăcut ca nu ai dat cu mucii în fasole Cum fac mai toate pe aici....și ti-ai recunoscut greșeala . ....asta arata ca te duce capul. Peace out și ne vdm curând pisy. Revin cu detalii după act tovarashi✌

Mulțumesc de înțelegere! Te aștept
  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...