Sari la conținut

Alice 0721771734


Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Am stabilit intalnirea cu o zi inainte (bine,in prealabil o fixasem la o ora si-am reusit sa ne vedem la o alta),iar in ziua cu pricina, in 20 de minute am ajuns la ea....ah... "Ciresica" mã'sii. De acolo, ghidat prin telefon, foarte usor de ajuns,locuri de parcare putine,m-am cam chinuit sã gãsesc un loc,era trecut de 17,ora la care majoritatea vin de la serviciu.  Sun la interfon,ma-ndruma spre apartament si-apare ... Alice, o domnisoara foarte frumoasã (for my tastes) . Am stat un pic de vorba,afara era frig,ca-n fiecare apartament care nu e racordat la reteaua de gaze si care sta la mana Radet'ului (era si perioada in care a fost apa calda oprita in tot orasu ... pfuai), nu era incalzit,ei ii era frig (e greu sa fii in pielea ei ... in sensul ca trebuie sa indure uneori frigul) . Am mai povestit cate una alta si apoi ne-am apucat de treabã. Totul a fost perfect (a fost foarte atenta si m-a intrebat cum imi place si ce-mi doresc). Din pacate n-am putut sta mai mult de o ora.

 

LOCATIE : 10.. apartament renovat, frumos si spatios.  

ORAL : 10 

NORMAL : 10 

ASPECT :  10 (din punctul meu de vedere) , igiena impecabila

GFE 10 : ne-am inteles bine, a stiut sa se faca placuta, a fost comunicativa si am interactionat foarte bine.

 

De revenit : Da!  :clap2  :*

De recomandat : .Da 

 

Multumesc 

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Disponibilă! :*

Pot fii găsită la numărul 0746672569 sau whatsapp pe același număr daca dorești o programare.

Servicii și tarife:

150ron- o finalizare oral, normal, 69, sărutări, sex între sânii

250ron- o ora oral, normal, 69, sărutări, sex între sânii, masaj de relaxare

Extra- finalizare orală 50ron

:*

post-237754-0-81791500-1507533855_thumb.jpeg

post-237754-0-62541200-1507533865_thumb.jpeg

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...