Sari la conținut

Masaj


Postări Recomandate

George...nu m-am referit la videochat!Precum am spus ieri...pe azi m-am programat la ea pentru o ședință de masaj!După ce am intrat în apartament și ne-am îmbrățișat amical...așteptam să se uite la mine oarecum cu suspiciune,dar nu a fost așa...!Am intrat la duș și când să ies din baie am dat față în față cu colega ei de apartament!După ce m-am șters am lăsat prosopul în baie și evident eram dezbrăcat complet!Fata s-a blocat...și stătea și mă privea oarecum timorată,cu ochii ațintiți către "Georgel"!😀Apoi s-a scuzat și a intrat în bucătărie!Intrând în camera de masaj a început Valeria să se scuze pentru "incidentul..."cu colega ei,dar i-am spus să stea liniștită...că nu este nici o problemă...!Precum am spus ieri dacă văd că nu începe să spună ceva legat de forum...voi încerca să o trag ușor de limbă...!Așa am și făcut...!Am inceput să o întreb la ce a vrut să se refere data trecută când m-a intrebat de ceva site de pe internet și apoi nu a mai spus nimic...!A încercat să ezite să imi răspundă...iar atunci i-am spus că poate să vorbească deschis cu mine fără rețineri...!Și fata a început să imi spună că a avut un client mai vechi la care i-a făcut și masaj inghinal cu finalizare,iar după două ședințe a început să tragă de ea...ca să treacă la alt nivel...adică să se dezbrace si să facă sex cu el!Ea la refuzat din start si atunci a început să o amenințe că dacă nu face cum vrea el o să scrie pe internet si pe fb că este prostituată și să afle amicii ei despre ea!Normal că la rugat să plece că altfel strigă să audă soțul ei din camera alăturată (adică colega de apartament)si atunci s-a îmbrăcat repede și a plecat!Iar de atunci de la acel incident...cu clientul "nărăvaș"nu a mai vrut să facă masaj inghinal ,doar decât la 3-4 clienți fideli si serioși...care nu doresc mai mult de ea...!Doar că clienții noi cu greu se întorc la ea pentru masajul de relaxare fără finalizare și că-i este ciudă că a pățit treaba aia cu "nebunul"ăla și nu mai are curaj să mai facă masaj inghinal cu finalizare!Eu am făcut pe neștiutorul...că habar nu am de vreun site la care el se referea!Așa că am aflat că fata nu știe de acest forum,doar am avut impresia că știe.. !ÃŽn concluzie...fata ar vrea să facă si masajul cu finalizare dar nu mai are curaj si este frică să nu mai aibă experiențe de genul...cu hărțuire si amenințări!Păcat...pentru unii...că fata cunoaște "meserie..."!!!

S-a speriat tare colega de apartament? :) Ai grija ca si aia are iubit sau prieten cu care sta impreuna, nu e singura fata aia care inchiriaza cealalta camera. Presupun ca sotul nu era acasa; asta in caz ca ti-a facut si handjob dupa masaj. Sa-ti fie de bine, nu te invidiez. Eu cred ca nu mai mai merg, ca nu prea cred ca am sanse, cum zice si colegul George si colegul Sophiedee. Desi am fost domni manierati cu ea, dar suntem clienti relativ noi. :( (PS: Dar parca colega de ap. nu mai statea acolo, cand am fost eu ultima data. Aia oricum nu facea masaj. A revenit fata?)

Link spre comentariu
  • Oras:Monaco
  • Disponibila
  • Oras:Monaco
  • Disponibila

"Sophiedee..."citește cu atenție ce am scris în ultima postare...!Fata nu citește aici...!🙂"Gaiocu..."văd că tu știi cum stă treaba cu maseuzele casnice...!ÃŽti dau perfectă dreptate...!!!🤗Știu și eu cazuri...când unii...s-au dus la anumite maseuze care nu au vrut să le facă "handjabul mult dorit..."si au inceput să tragă de ele...și să le spună că au citit pe acest forum că ele au făcut la alții finalizare manuală sau mai mult de atât...!Ciudați...!😀"Berkeley..."tu chiar crezi tot ce spune fătuca asta despre viața ei personală...?Ai întrebat-o de unde este la origini...?

Link spre comentariu

"Sophiedee..."citește cu atenție ce am scris în ultima postare...!Fata nu citește aici...!🙂"Gaiocu..."văd că tu știi cum stă treaba cu maseuzele casnice...!ÃŽti dau perfectă dreptate...!!!🤗Știu și eu cazuri...când unii...s-au dus la anumite maseuze care nu au vrut să le facă "handjabul mult dorit..."si au inceput să tragă de ele...și să le spună că au citit pe acest forum că ele au făcut la alții finalizare manuală sau mai mult de atât...!Ciudați...!😀"Berkeley..."tu chiar crezi tot ce spune fătuca asta despre viața ei personală...?Ai întrebat-o de unde este la origini...?

Aisberg, nu stiu la ce te referi. Stiu ca ai scris prin ianuarie si tu, ca e din Rep. Moldova. Si ca e casatorita si sta cu sotul aici in Cluj. Si ca e studenta. Si asta ai scris si tu, de fapt.

Cum arata colega ei care te-a vazut azi nud cand ai iesit din baie?

Link spre comentariu
  • Oras:Când cum
  • Oras:Când cum

"Sophiedee..."citește cu atenție ce am scris în ultima postare...!Fata nu citește aici...!🙂"Gaiocu..."văd că tu știi cum stă treaba cu maseuzele casnice...!ÃŽti dau perfectă dreptate...!!!🤗Știu și eu cazuri...când unii...s-au dus la anumite maseuze care nu au vrut să le facă "handjabul mult dorit..."si au inceput să tragă de ele...și să le spună că au citit pe acest forum că ele au făcut la alții finalizare manuală sau mai mult de atât...!Ciudați...!😀"Berkeley..."tu chiar crezi tot ce spune fătuca asta despre viața ei personală...?Ai întrebat-o de unde este la origini...?

Aisberg dar până la urmă cat ai plătit pt masaj?

Te a văzut fata aia nud. Zici ca s a uitat la Junior. Cum arata fata?

Nu te-a deranjat sa te vadă asa?

Nu ai avut rău de înălțime la et.8 cu 2 fete frumoase lângă tine, tu nud, ele îmbrăcate?

Link spre comentariu
  • Oras:Monaco
  • Disponibila
  • Oras:Monaco
  • Disponibila

Colega de apartament arată bine!Ce am remarcat la ea că are sâni frumoși cu niște sfârcuri mari care împungeau maieul deschis la culoare si ea este din Republica Moldova!De ce să mă deranjeze că m-a văzut nud?Nu sunt deloc rușinos!Da Berkeley precum am spus,fătuca este din Republica Moldova și a fost studentă,dar acum soțul mi se pare incert...!Am motivele mele să spun acest lucru...!Tot la 70 de leuți mi-a făcut masajul!Am vrut sa-i las

100 dar a insistat să imi dea rest 30 de lei!Am rămas din nou uimit de insistența ei să primesc cei 30 de leuți!Pentru mine...acest subiect privind această maseuză il consider închis...!Voi mai trece pe ea...când voi avea timpul necesar,dar nu voi mai da niciun detaliu în legătură cu ea!Vă las să o "descoperiți..."singuri...!Ce pot să mai spun,că am presimțirea că în viitorul apropiat va continua cu masaj inghinal(cum spune ea)la unii clienți pe care ea o să-i considere "fără risc..."!!!

Link spre comentariu
  • Oras:Când cum
  • Oras:Când cum

Colega de apartament arată bine!Ce am remarcat la ea că are sâni frumoși cu niște sfârcuri mari care împungeau maieul deschis la culoare si ea este din Republica Moldova!De ce să mă deranjeze că m-a văzut nud?Nu sunt deloc rușinos!Da Berkeley precum am spus,fătuca este din Republica Moldova și a fost studentă,dar acum soțul mi se pare incert...!Am motivele mele să spun acest lucru...!Tot la 70 de leuți mi-a făcut masajul!Am vrut sa-i las

100 dar a insistat să imi dea rest 30 de lei!Am rămas din nou uimit de insistența ei să primesc cei 30 de leuți!Pentru mine...acest subiect privind această maseuză il consider închis...!Voi mai trece pe ea...când voi avea timpul necesar,dar nu voi mai da niciun detaliu în legătură cu ea!Vă las să o "descoperiți..."singuri...!Ce pot să mai spun,că am presimțirea că în viitorul apropiat va continua cu masaj inghinal(cum spune ea)la unii clienți pe care ea o să-i considere "fără risc..."!!!

Cum adică ți se pare incert soțul? Nu e incert deloc, eu chiar l-am văzut! Deci nu degeaba poarta maseuza verigheta. E un bărbat "mare". L-am întâlnit pe soț, dar nu am avut norocul sa vad nici o colega. Și cum adică "a fost studenta"? Mie mi-a zis ca încă mai este! Fără supărare dar concluziile trase de tine sunt greșite. Este căsătorita! Sta cu soțul! E studenta! Asta e clar. Iar in leg cu cei 70 lei, cat ai plătit tu, pot sa zic doar ca nu înțeleg "faza". Explica, te rog. De ce numai atât? Eu chiar nu înțeleg.

De la ce ora ai fost la masaj luni?

Link spre comentariu

Colega de apartament arată bine!Ce am remarcat la ea că are sâni frumoși cu niște sfârcuri mari care împungeau maieul deschis la culoare si ea este din Republica Moldova!De ce să mă deranjeze că m-a văzut nud?Nu sunt deloc rușinos!Da Berkeley precum am spus,fătuca este din Republica Moldova și a fost studentă,dar acum soțul mi se pare incert...!Am motivele mele să spun acest lucru...!Tot la 70 de leuți mi-a făcut masajul!Am vrut sa-i las

100 dar a insistat să imi dea rest 30 de lei!Am rămas din nou uimit de insistența ei să primesc cei 30 de leuți!Pentru mine...acest subiect privind această maseuză il consider închis...!Voi mai trece pe ea...când voi avea timpul necesar,dar nu voi mai da niciun detaliu în legătură cu ea!Vă las să o "descoperiți..."singuri...!Ce pot să mai spun,că am presimțirea că în viitorul apropiat va continua cu masaj inghinal(cum spune ea)la unii clienți pe care ea o să-i considere "fără risc..."!!!

Gresesti, Aisberg. Confirm si eu sotul, 100%. Exista, crede-ma, e foarte real, si cum zicea colegul George, da, e mare omul :)

Incorect acest "joc". Intuitia iti spune ca va face din nou in viitor handjob la cativa. Pe ce se bazeaza aceasta previziune? Vrei neaparat sa o stresezi pe tanara d-na? Nu e corect! Am scris aici pe forum cativa, vreo 6-7 membri seriosi, ca am fost de mai multe ori la dânsa din dec. 2019 incoace (mai putin pe perioada starii de urgentă, cand maseuza nici nu activa, respectand restrictiile), si nu am obtinut acel handjob meserias sau semi-meserias la finalul ședinței de masaj de relaxare. Nici pt 70 lei, nici pt 100 sau 130 lei! Deci nu face. Esti singura excepție care intareste regula.

Vrei sa-i faci rau? vrei neaparat sa fie sunata de toti fanii de handjob, unii poate gentlemen ca noi, dar altii tembeli, tampiti si insistenți?

Uite, mie nu mi-a facut "masaj inghinal". Cum nu a facut nici la ceilalti colegi care au scris de ea; dar toti am scris doar dupa ce a aparut aici recenzia ta din ianuarie, in care ziceai de handjob! Daca nu aparea recenzia ta, nu ar fi scris nimeni, ca nu avea ce! Au scris colegii ca să isi exprime mirarea si sa zica ca ei nu au avut parte de "masaj inghinal"! Unul chiar a scris ca "e minciuna d-le, fata nu face asa ceva".

(Nici) mie nu mi-a facut (desi as fi vrut), dar eu nu-s suparat deloc din cauza asta, si nu vreau ca ea sa fie sunata si stresata de potentialii clienti insistenti, "vanatori" de handjob! Tu asta vrei?? E foarte aiurea!

Maseuza asta casatorita e o persoana serioasa si cu bun simt, cum au afirmat si altii. Stimati colegi, eu zic cu toata seriozitatea: daca vreti masaj inghinal/happy ending/handjob, căutați in alta parte, nu la ea!

Link spre comentariu
  • Oras:Monaco
  • Disponibila
  • Oras:Monaco
  • Disponibila

George...fără supărare,dar ce întrebări ciudate ai...!Ce mai vrei să știi...?Cnp-ul meu,nr de inmatriculare a mașinii...?Dar cât vroiai să îmi i-a 100 de euro?😂Decât să fii atât de disperat... după Valeria și să pu-i o grămadă de întrebări...mai bine ai merge la "noutățile..."de pe Publi24 și Olx...și eventual să împărtășești experiența ta și colegilor...!!!Multă baftă...!

Link spre comentariu
  • Oras:Monaco
  • Disponibila
  • Oras:Monaco
  • Disponibila

Berkeley...toți colegii de pe forum sunt "fani handjab"!!!🙂Citește postarea lui "Gaiocu..."și poate vei înțelege cu adevărat cum stă treaba cu maseuzele...!!!PUNCT...!

Link spre comentariu
  • Oras:Când cum
  • Oras:Când cum

George...fără supărare,dar ce întrebări ciudate ai...!Ce mai vrei să știi...?Cnp-ul meu,nr de inmatriculare a mașinii...?Dar cât vroiai să îmi i-a 100 de euro?😂Decât să fii atât de disperat... după Valeria și să pu-i o grămadă de întrebări...mai bine ai merge la "noutățile..."de pe Publi24 și Olx...și eventual să împărtășești experiența ta și colegilor...!!!Multă baftă...!

Bine. Te întreb pt ca am fost și eu ieri. Și afirm cu tărie ca nu face hj. Păcat sa ne irosim timpul. Nu Bafta și ție!
Link spre comentariu

Berkeley...toți colegii de pe forum sunt "fani handjab"!!!🙂Citește postarea lui "Gaiocu..."și poate vei înțelege cu adevărat cum stă treaba cu maseuzele...!!!PUNCT...!

Aisberg, asta nu inseamna ca suntem insistenti si stresam o maseuza care NU vrea sa faca handjob! Suntem domni.

Nu ai raspuns, de ce crezi ca nu are sot? Are, d-le si sta impreuna cu el.

Da, in camera cealalta statea in chirie o studenta dar nu singura, avea si aia sot sau iubit.

Eu am impresia ca tu vrei sa stresezi fata si asta nu e frumos din partea ta. Te-am crezut gentleman si vreau sa cred asta in continuare. Vorbesc sincer! SEMNUL EXCLAMARII!

Link spre comentariu

Bine. Te întreb pt ca am fost și eu ieri. Și afirm cu tărie ca nu face hj. Păcat sa ne irosim timpul. Nu Bafta și ție!

Ai dreptate, chiar nu face. Dar daca tot ai fost, povesteste un pic, cum a fost? Ti-a dat de inteles, ai observat vreun indiciu oricat de mic, cum ca ti-ar face in viitor? Ai vazut, ai auzit alta femeie in ap? Ai văzut pantofi de barbati etc?

Link spre comentariu
  • Oras:Când cum
  • Oras:Când cum

Ai dreptate, chiar nu face. Dar daca tot ai fost, povesteste un pic, cum a fost? Ti-a dat de inteles, ai observat vreun indiciu oricat de mic, cum ca ti-ar face in viitor? Ai vazut, ai auzit alta femeie in ap? Ai văzut pantofi de barbati etc?

Nu am auzit voce de femeie. Pantofi mari am văzut. Handjob nu am primit. Berkeley, iartă ma dar - nu povestesc inca, am motivele mele. Aștept sa ne zică Aisberg cam la ce ora a fost, măcar sa dea un interval mai mare de timp (intre 8-12,intre 10-14, sau 12-16 etc) - și sa spună cum era aerul în ap. la et. 8. Am și eu motivele mele sa întreb asta. Dacă răspunde Colegu Aisberg, o sa povestesc și eu amănunțit.
Link spre comentariu
  • Oras:Când cum
  • Oras:Când cum

George...fără supărare,dar ce întrebări ciudate ai...!Ce mai vrei să știi...?Cnp-ul meu,nr de inmatriculare a mașinii...?Dar cât vroiai să îmi i-a 100 de euro?😂Decât să fii atât de disperat... după Valeria și să pu-i o grămadă de întrebări...mai bine ai merge la "noutățile..."de pe Publi24 și Olx...și eventual să împărtășești experiența ta și colegilor...!!!Multă baftă...!

Nu vreau cnp și alte prostii. Nu exagera. Și nu sunt deloc disperat.

Aștept sa ne zici, Aisberg cam la ce ora ai fost, aproximativ măcar sa dai un interval mai mare de timp (intre 8-12,intre 10-14, sau 12-16 etc) - și sa spui cum era aerul în ap. la et. 8. Am și eu motivele mele sa întreb asta. Dacă răspunzi, o sa povestesc și eu amănunțit, cum a fost.

Link spre comentariu

Tembelule ... ia o pauza.

Scurt!

 

P.S.: ce aberații mă tembelule?

Exemplu pentru aberații ești chiar tu insuti (din nefericire alții îți calca pe urme. Din nefericire).

 

P.P.S.: handicapatule, ai vizitat dameza?

Cu certitudine nu!

Te bagi aici în seamă de pomană.

Ia o pauza (definitiva) zoaia societății.

 

P.P.P.S.: nu ai drept la replică mă gunoiasule.

Nu discut cu mahalagii.

Link spre comentariu
  • Oras:Când cum
  • Oras:Când cum

Ai dreptate, chiar nu face. Dar daca tot ai fost, povesteste un pic, cum a fost? Ti-a dat de inteles, ai observat vreun indiciu oricat de mic, cum ca ti-ar face in viitor? Ai vazut, ai auzit alta femeie in ap? Ai văzut pantofi de barbati etc?

Nu face. Nu povestesc pana ce Marele Aisberg nu ne zice ce l am întrebat.daca nu

Link spre comentariu
  • Oras:Când cum
  • Oras:Când cum

Ai dreptate, chiar nu face. Dar daca tot ai fost, povesteste un pic, cum a fost? Ti-a dat de inteles, ai observat vreun indiciu oricat de mic, cum ca ti-ar face in viitor? Ai vazut, ai auzit alta femeie in ap? Ai văzut pantofi de barbati etc?

Berkeley, nu povestesc nimic pana Aisberg nu zice ce l am întrebat. Dacă nu zice e clara treaba. Nici nu a fost ieri. Doar atâta zic, ca a fost și un coleg mai tânăr d al meu, e și asa mai drăguț și elegant și cu papagal f bun, 32 ani. Și am fost și eu. Deci dacă Aisberg chiar a fost, sa zică ce l am întrebat. Colegu a fost și azi ca mâine pleacă din Cj. Doar atâta zic ca nu i a făcut handjob la final. Doar masaj normal. Colegul e de părere ca nu e nici o șansă acolo de hj. Restul povestiri după ce povestitorul ne zice.

Link spre comentariu
  • Oras:Monaco
  • Disponibila
  • Oras:Monaco
  • Disponibila

George măi băiatule...nu știu ce vârstă ai,dar ai o atitudine copilăroasă!Eu cred că te-ai îndrăgostit un pic de fătuca aceasta!Altfel nu înțeleg disperarea ta...!Am spus ieri că nu voi mai discuta deloc asupra acestui subiect...dar văd că tu nu ai înțeles prea multe...la fel si colegul.. Berkeley!Referitor la soțul ei...am spus ieri că este "incert..."doar așa că v-am văzut tare agitați...și am vrut să văd cât de tare vă mai agitați...!Da este adevărat că si acum locuiește împreună cu soțul ei!Dar în perioada cât ea a făcut masajul cu finalizare,soțul ei era plecat!Nu mai țin minte exact cum a spus că era plecat în Moldova sau undeva prin Europa la lucru!Iar după nefericitul incident cu clientul acela"nărăvaș"despre care v-am relatat,nu a mai avut curajul să facă altor clienți!Și o cred ce mi-a spus că după acel incident...a mai făcut masajul inghinal doar la 3-4 clienți mai vechi și serioși care nu au tras de ea...inclusiv mie!Eu o înțeleg după spaima trasă cu acel client "înfierbântat "si în plus după ce soțul ei s-a întors în Cluj!Cred că există o oarecare simpatie și din partea ei,că nu a acceptat mai mult decât tariful ei la masajul clasic de relaxare ,adică 70 de lei!No...sper că acum ați înțeles ideea...și motivul pentru care nu mai face handjab și nu v-a făcut și vouă!!!Apropo...George...tu vrei să știi exact ora la care am fost ieri,ca la următoarea ta programare la ea să-i povestești de forum si ce am scris eu despre ea...și atunci să își de-a seama cine a scris?Chiar atât de frustrat ești că nu ti-a făcut și ție" masaj inghinal..."?Oricum au mai fost ca tine...care din frustrare că ei nu au beneficiat de handjab ca alții...din partea unor maseuze și au început să le spună de forum...!Exemplu...maseuza de la Clăbucet,care făcea masaj preferențial sau după ce chef avea...!Dar eu țin să cred că tu ești mai deștept...!!!Vă doresc mult succes în toate...!🤗

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Monaco
  • Disponibila
  • Oras:Monaco
  • Disponibila

Mi-am făcut o programare pentru mâine la salonul "New You Day Spa"!Are locația undeva aproape de Iulius Mall!Au anunț pe OlX!No...George si Berkeley mergeți și "spargeți gheața..."si faceți câte o recenzie si doar puneți întrebări...!🙂

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Când cum
  • Oras:Când cum

George măi băiatule...nu știu ce vârstă ai,dar ai o atitudine copilăroasă!Eu cred că te-ai îndrăgostit un pic de fătuca aceasta!Altfel nu înțeleg disperarea ta...!Am spus ieri că nu voi mai discuta deloc asupra acestui subiect...dar văd că tu nu ai înțeles prea multe...la fel si colegul.. Berkeley!Referitor la soțul ei...am spus ieri că este "incert..."doar așa că v-am văzut tare agitați...și am vrut să văd cât de tare vă mai agitați...!Da este adevărat că si acum locuiește împreună cu soțul ei!Dar în perioada cât ea a făcut masajul cu finalizare,soțul ei era plecat!Nu mai țin minte exact cum a spus că era plecat în Moldova sau undeva prin Europa la lucru!Iar după nefericitul incident cu clientul acela"nărăvaș"despre care v-am relatat,nu a mai avut curajul să facă altor clienți!Și o cred ce mi-a spus că după acel incident...a mai făcut masajul inghinal doar la 3-4 clienți mai vechi și serioși care nu au tras de ea...inclusiv mie!Eu o înțeleg după spaima trasă cu acel client "înfierbântat "si în plus după ce soțul ei s-a întors în Cluj!Cred că există o oarecare simpatie și din partea ei,că nu a acceptat mai mult decât tariful ei la masajul clasic de relaxare ,adică 70 de lei!No...sper că acum ați înțeles ideea...și motivul pentru care nu mai face handjab și nu v-a făcut și vouă!!!Apropo...George...tu vrei să știi exact ora la care am fost ieri,ca la următoarea ta programare la ea să-i povestești de forum si ce am scris eu despre ea...și atunci să își de-a seama cine a scris?Chiar atât de frustrat ești că nu ti-a făcut și ție" masaj inghinal..."?Oricum au mai fost ca tine...care din frustrare că ei nu au beneficiat de handjab ca alții...din partea unor maseuze și au început să le spună de forum...!Exemplu...maseuza de la Clăbucet,care făcea masaj preferențial sau după ce chef avea...!Dar eu țin să cred că tu ești mai deștept...!!!Vă doresc mult succes în toate...!🤗

Aisberg, bătrâne - 2 hai ca ești simpatic. Da, sunt mai tânăr asa de felu meu dar nu foarte am 35 ani. Zici niște lucruri - cum sa i pomenesc de forum? Eu nu fac asa ceva ca nu s tantalau și nu ar fi frumos. Fii liniștit ca nu i zic nici la maseuza asta nici la altele. Dar: dacă i as zice, oricum te ar recunoaște chiar dacă nu as specifica ora, doar ziua. Și chiar și fără sa i zic ziua, frate! Atâtea detalii ai dat ca nu are cum sa te confunde.

Chiar ești simpatic, da, asta cred: ca ai vrut sa ma pui pe jar, sa ma enervezi un pic. Eu te am întrebat de ora nu ca sa raportez maseuzei, ci ca sa mi dau seama dacă chiar ai fost la ea sau nu. Dacă nu vrei aici în public sa recunoști scrie mi în mail: ca nu ai fost! Faza aia cu colega care te vede gol când ieși de la dus: iar ai visat-o frate! Bineînțeles fata cu sânii mari. Și a a uitat la pula ta și I s au întărit sfarcurile. Bătrâne, meriți o bere bună, hai ca te invit, pt povestea asta. Deci repet eu nu povestesc despre forum ai cuvântul meu! Ca dacă as vrea, I as putea zice și fără sa cunosc ora! Eu din alt motiv te-am întrebat sa zici măcar intervalul când ai fost. Hai sa vedem: 8-12,10-14, 14-16... când?

Deci știi și tu bine ca are soț și sta cu el! Și mai știi și ca nu face handjob după masaj! Nici la frumușei cum ii Colegu meu sau Marian de pe forum. Dar unele lucruri nu știi, nu de ex cum era aerul la et 8 când ai fost tu acolo?

Link spre comentariu

George măi băiatule...nu știu ce vârstă ai,dar ai o atitudine copilăroasă!Eu cred că te-ai îndrăgostit un pic de fătuca aceasta!Altfel nu înțeleg disperarea ta...!Am spus ieri că nu voi mai discuta deloc asupra acestui subiect...dar văd că tu nu ai înțeles prea multe...la fel si colegul.. Berkeley!Referitor la soțul ei...am spus ieri că este "incert..."doar așa că v-am văzut tare agitați...și am vrut să văd cât de tare vă mai agitați...!Da este adevărat că si acum locuiește împreună cu soțul ei!Dar în perioada cât ea a făcut masajul cu finalizare,soțul ei era plecat!Nu mai țin minte exact cum a spus că era plecat în Moldova sau undeva prin Europa la lucru!Iar după nefericitul incident cu clientul acela"nărăvaș"despre care v-am relatat,nu a mai avut curajul să facă altor clienți!Și o cred ce mi-a spus că după acel incident...a mai făcut masajul inghinal doar la 3-4 clienți mai vechi și serioși care nu au tras de ea...inclusiv mie!Eu o înțeleg după spaima trasă cu acel client "înfierbântat "si în plus după ce soțul ei s-a întors în Cluj!Cred că există o oarecare simpatie și din partea ei,că nu a acceptat mai mult decât tariful ei la masajul clasic de relaxare ,adică 70 de lei!No...sper că acum ați înțeles ideea...și motivul pentru care nu mai face handjab și nu v-a făcut și vouă!!!Apropo...George...tu vrei să știi exact ora la care am fost ieri,ca la următoarea ta programare la ea să-i povestești de forum si ce am scris eu despre ea...și atunci să își de-a seama cine a scris?Chiar atât de frustrat ești că nu ti-a făcut și ție" masaj inghinal..."?Oricum au mai fost ca tine...care din frustrare că ei nu au beneficiat de handjab ca alții...din partea unor maseuze și au început să le spună de forum...!Exemplu...maseuza de la Clăbucet,care făcea masaj preferențial sau după ce chef avea...!Dar eu țin să cred că tu ești mai deștept...!!!Vă doresc mult succes în toate...!🤗

Aisberg, ai reale talente literare, in leg cu maseuza asta iti povestești fanteziile "handjobistice" ca baronul Munchausen peripetiile fantastice. Ar trebui sa te apuci de literatura!

Deci recunosti ca e casatorita, nu a divortat si locuieste cu soțul. Ma mir ca nu l-ai vazut niciodata!

Nu inteleg de ca vrei sa-i faci rau maseuzei, sugerând chiar si la colegii care nu au mai fost la ea sa mearga, ca poate-poate se intampla ceva. Ce atitudine e asta? Femeia aia nu face handjob la nimeni. Sau nu MAI face de mult timp. Nu am de unde sa știu daca vara trecuta facea sau nu la câțiva, poate da. Dar poate tu erai singurul Brad Pitt, cu Penisul Magic care hipnotiza femeile si le facea sa zambeasca si sa-l priveasca ca Julieta pe Romeo. Te felicit. Sincer. Dar e clara treaba ca d-na tanara nu mai face handjob si nici tie nu ti-a facut zilele trecute, pt simplul motiv ca nici nu ai fost la ea! George, baiatul de 35 are dreptate, ai vrut sa ne enervezi pe noi. Daca de la el ai o bere, de la mine ai un vin, sa stam toti 3 la o masa si sa povestești cum a fost in realitate.

Eu totusi apreciez ca recunosti ca ARE sot si ăla e cam tot timpul acasa, si ca fata nu mai face la nimeni masaj inghinal (decat tie si la inca 1-2 clienti vechi, zici tu, dar mai nou nici tie, cred eu.)

Sa auzim numai de bine.

Link spre comentariu
  • Oras:Monaco
  • Disponibila
  • Oras:Monaco
  • Disponibila

George...mulți ani înainte...!Coincidența...sâmbată și eu împlinesc 35 de ani!George...și Berkeley...am remarcat faptul că încercați să fiți ironici...dar nu este cazul...!Am să vă mai răspund la întrebări si detalii...doar atunci când văd că postați și voi o recenzie cu experiența voastră la o maseuză nouă... sau de la salonul" New You Day"de care am pomenit ieri!Azi am fost la acest salon!Aștept recenziile voastre...și atunci mai discutăm...!Numai bine!

  • Like 1
Link spre comentariu

George...mulți ani înainte...!Coincidența...sâmbată și eu împlinesc 35 de ani!George...și Berkeley...am remarcat faptul că încercați să fiți ironici...dar nu este cazul...!Am să vă mai răspund la întrebări si detalii...doar atunci când văd că postați și voi o recenzie cu experiența voastră la o maseuză nouă... sau de la salonul" New You Day"de care am pomenit ieri!Azi am fost la acest salon!Aștept recenziile voastre...și atunci mai discutăm...!Numai bine!

"Batranul" Berkeley (43 ani, deci tu si George suneti flacai in comparatie cu mine :))) nu a fost ironic cand a zis ca te invita la un vin (bun). A vb f serios.

Daca tu ai dreptul sa glumesti cu mine / cu noi, spunand ca suntem disperati, iar George chiar indragostit de aceasta maseuza, apoi avem si noi dreptul sa mai glumim cu tine. Tu numai asa de gluma ai zis ca probabil maseuza nu are sot, ai dat de inteles ca au sanse de hj si clientii noi daca merg de mai multe ori, dar asta nu e adevarat! Mai, nu o stresa pe maseuza asta ca chiar e o persoana cu bun simt si serioasa!

Tu nu ai fost la ea saptamana asta, ai inventat toata povestea ca sa-l enervezi pe saracul George (si poate si pe mine). Eu nu ma supar si te iert pt gluma facuta dar pana nu bem ceva nu te iert ca ai stresat-o pe maseuza!!! Si ai indus in eroare membrii de aici, unii.oameni seriosi ca noi, dar si pe cei care numai citesc si nu s inregostrati si printre care subt mult tantalai.

Nu zici in ce interval ai fost la masaj sa nu te dai de gol. Ca nu ai fost. Nu-i bai.

In alta ordine de idei, bine ca ai amintit de noul salon, cred ca te-am vazut azi pe acolo. Eu am intrat cand ieseai tu. Cam trist erai, oare de ce?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...