Sari la conținut

Brunetă plinuta 0726427316


celibi

Postări Recomandate

Acum 5 minute, elmo2015 a spus:

Salutare! Am fost și eu la ea saptamana aceasta și o recomand dacă sunteți fani bbw. Locația este în zona carpati pe Exercitiu. Acțiunea a început cu un oral protejat ca așa am cerut iar după ce s-a sculat la maxim am continuat cu normal. Apoi am încercat și anal unde intra cât de cât ușor. După vreo 5 minute am terminat cob. Halatul 100 nr. cu anal inclus. Spor!

Multumesc frumos elmo , pentru recenzie.  Te pup 

Link spre comentariu

Salutare! 

Ieri i-am făcut și eu o vizita Ramonei... Nu sunt genul sa fac povesti, asa ca detaliez pe scurt. Locație pe Exercitiu, ușor de găsit, ușor de ajuns (și discret). Fata este BBW, aviz amatorilor, ca să nu creadă cine știe ce sau odată ajunși sa aibă nemulțumiri referitoare la aspect. Ca și comportament, foarte joviala, vor aresta, foarte ok. Am optat pt un ON și un anal....La ON este atenta și la vecinătăți iar la anal duce prelungit, nu se văita, nu se retrage. 

Cadoul a fost 100 RON pt tot

Per total, deși eu sunt fan skinny, o experienta plăcută (am vizitat și fete cu aspect fizic se top model dar care nu făceau doua cepe degerate la capitolul sex). De revenit? După părerea mea proprie și personala da... 

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Acum 6 minute, Pricinosu a spus:

Salutare! 

Ieri i-am făcut și eu o vizita Ramonei... Nu sunt genul sa fac povesti, asa ca detaliez pe scurt. Locație pe Exercitiu, ușor de găsit, ușor de ajuns (și discret). Fata este BBW, aviz amatorilor, ca să nu creadă cine știe ce sau odată ajunși sa aibă nemulțumiri referitoare la aspect. Ca și comportament, foarte joviala, vor aresta, foarte ok. Am optat pt un ON și un anal....La ON este atenta și la vecinătăți iar la anal duce prelungit, nu se văita, nu se retrage. 

Cadoul a fost 100 RON pt tot

Per total, deși eu sunt fan skinny, o experienta plăcută (am vizitat și fete cu aspect fizic se top model dar care nu făceau doua cepe degerate la capitolul sex). De revenit? După părerea mea proprie și personala da... 

Multumesc frumos pentru recenzie pricinosu , te mai astept cu drag, te pup. 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am vizitat-o azi pe Ramona, bruneta plinuta.

Programarea a fost facuta rapid, prin telefon.

Locatia nota 8 - este pe Exercitiu, un bloc in planul 2 fata de strada. Scara pe care sta ea are 2 intrari, intrarea din spate (cea spre str Exercitiu) este cea care are interfon si arata putin cam dubios, ingusta, intunecoasa.

Apartamentul este la etaj superior, fara lift si nu are aer conditionat. Ar fi nevoie. Apartamentul arata bine, e cel in care si locuieste, baia dotata corespunzator, cu gel de dus, para la furtunul de dus, apa calda vine in 2-3 min.

Aspect Ramona - nota 6. E inalta, draguta la fata, pana la sani arata ok. Sanii sunt lasati, au fost candva mari si probabil mai plini si are o burta inestetica. Nu stiu daca de la vreo nastere sau nu, dar clar trebuie sa mearga la sala sau sa faca ceva exercitii.

Posibil sa fie o problema medicala, dar daca treceti cu vederea peste sanii si burta care sunt mai lasate, fata arata bine. Fundul nu e foarte mare, dar e bun de intrat in el.

Oral neprotejat - 7, fara deep, cam soft dar cu atentie la oute, cu anilingus, fara graba. Te linge fata asta in cur de nu te vezi. Nu i-a placut ca nu eram epilat acolo, dar asta e, a continuat sa faca.

Am trecut la normal protejat -8 e surprinzator de stramta pt cat de plinuta e, se simte bine, ii place. Am dat asa cateva minute, pe la spate, ca sa nu vad burtica.

Anal protejat - 9. A lubrifiat putin fundul apoi am intrat, destul de usor. Duce bine fundul ala, dupa ce se relaxeaza poti sa dai in el cat vrei. Nu prea sta ea aplecata asa incat sa se vada fain (ca la Irina😀 ) dar merge sa pompezi la greu. Fata nu comenteaza la pozitii sau la cat de tare dai in ea. A zis ca nu face anal cu cei peste 20 cm, dar nu e cazul meu. Sunt la limita inferioara.

Am futut-o destul de mult in cur, mi-a fost mai greu sa termin. Nu m-a grabit deloc, desi in camera vibra un telefon in draci.

Atitudinea ei e una foarte amabila si politicoasa, daca esti finut cu ea te lasa sa faci multe. Nu am intrebat de uro, dar a zis ca a incercat fisting si pt ca e prea stramta nu a reusit. Vedeti si voi ce alte chestii mai e dispusa sa faca.

La 100 lei finalizarea, raportul calitate-pret e unul destul de bun DACA faceti abstractie de acele cateva kg in plus.

Altfel, gasiti alternative mai bune la un pret mai mare.

Pt low cost e ce trebuie.

Bafta la futut si la recenzat!

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Acum 8 minute, juseppe05 a spus:

Am vizitat-o azi pe Ramona, bruneta plinuta.

Programarea a fost facuta rapid, prin telefon.

Locatia nota 8 - este pe Exercitiu, un bloc in planul 2 fata de strada. Scara pe care sta ea are 2 intrari, intrarea din spate (cea spre str Exercitiu) este cea care are interfon si arata putin cam dubios, ingusta, intunecoasa.

Apartamentul este la etaj superior, fara lift si nu are aer conditionat. Ar fi nevoie. Apartamentul arata bine, e cel in care si locuieste, baia dotata corespunzator, cu gel de dus, para la furtunul de dus, apa calda vine in 2-3 min.

Aspect Ramona - nota 6. E inalta, draguta la fata, pana la sani arata ok. Sanii sunt lasati, au fost candva mari si probabil mai plini si are o burta inestetica. Nu stiu daca de la vreo nastere sau nu, dar clar trebuie sa mearga la sala sau sa faca ceva exercitii.

Posibil sa fie o problema medicala, dar daca treceti cu vederea peste sanii si burta care sunt mai lasate, fata arata bine. Fundul nu e foarte mare, dar e bun de intrat in el.

Oral neprotejat - 7, fara deep, cam soft dar cu atentie la oute, cu anilingus, fara graba. Te linge fata asta in cur de nu te vezi. Nu i-a placut ca nu eram epilat acolo, dar asta e, a continuat sa faca.

Am trecut la normal protejat -8 e surprinzator de stramta pt cat de plinuta e, se simte bine, ii place. Am dat asa cateva minute, pe la spate, ca sa nu vad burtica.

Anal protejat - 9. A lubrifiat putin fundul apoi am intrat, destul de usor. Duce bine fundul ala, dupa ce se relaxeaza poti sa dai in el cat vrei. Nu prea sta ea aplecata asa incat sa se vada fain (ca la Irina😀 ) dar merge sa pompezi la greu. Fata nu comenteaza la pozitii sau la cat de tare dai in ea. A zis ca nu face anal cu cei peste 20 cm, dar nu e cazul meu. Sunt la limita inferioara.

Am futut-o destul de mult in cur, mi-a fost mai greu sa termin. Nu m-a grabit deloc, desi in camera vibra un telefon in draci.

Atitudinea ei e una foarte amabila si politicoasa, daca esti finut cu ea te lasa sa faci multe. Nu am intrebat de uro, dar a zis ca a incercat fisting si pt ca e prea stramta nu a reusit. Vedeti si voi ce alte chestii mai e dispusa sa faca.

La 100 lei finalizarea, raportul calitate-pret e unul destul de bun DACA faceti abstractie de acele cateva kg in plus.

Altfel, gasiti alternative mai bune la un pret mai mare.

Pt low cost e ce trebuie.

Bafta la futut si la recenzat!

Multumesc frumos pentru recenzie.

Link spre comentariu
  • Oras:Pitești
  • Oras:Pitești

Când am timp o vizitez pe domnișoara în cauză. Păcat că nu s-a întreținut, deoarece avea niste țâțe mortale. A slăbit cu totul și acum le cheamă gravitația. Are un stil ciudat la oral, o suge într-o parte, pe obraz. In schimb analul e super. Putere să ai. Merită vizitată.

Link spre comentariu

Am fost si eu la Ramona , e prietenoasa daca sti sa vorbesti cu ea , la anal te lasa sa dai in ea cat vrei , in pizda la inceput e destul de stramta , nu comentează in nicio pozitie . Face decat finalizare orala , desi mi-ar fi plăcut sa inghita sperma , poate pe viitor ar putea sa includa in "pachet" si chestia asta .

Link spre comentariu
  • Oras:Pitești
  • Oras:Pitești

După o încercare nereușită la o ,, vedetă" de prin Pitești, care prin mesaje zice ora x, eu accept imediat apoi se sucește la ora x+1 și renunț, hotărăsc să merg la domnișoara Ramona (numele de scenă). Răspunde la telefon, disponibilă, ajung la locație. Un minim de conversație, trecem la acțiune, vizitat cele 3 găuri, muncesc puțin și termin activitatea mulțumit de felul cum a inceput săptămâna. 

Recomand pentru faptul că te face să te simți bine iar serviciile vs preț sunt foarte bine echilibrate.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bascov
  • Oras:Bascov

Salutare! Am revizitat o azi și am fost multumit.  Recomand pt amatorii de bbw. E ok ca și comportament. Oral, normal și anal. Poți sa o scoți de la anal și sa o bagi în pasarica și invers de câte ori vrei.Mie îmi place treaba asta.  Altele ar face figuri. Halatul 100 lei numarul. Spor!

  • Like 1
Link spre comentariu
La 01.12.2022 la 14:43, elmo2015 a spus:

Salutare! Am revizitat o azi și am fost multumit.  Recomand pt amatorii de bbw. E ok ca și comportament. Oral, normal și anal. Poți sa o scoți de la anal și sa o bagi în pasarica și invers de câte ori vrei.Mie îmi place treaba asta.  Altele ar face figuri. Halatul 100 lei numarul. Spor!

Mai știe cineva ceva de domnișoară din anunț.Mai activează?

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...