Sari la conținut

Lux Massage


wildfire33

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salonul Lux Massage este fostul MQT care a fost preluat de Delia (ex Royal).

 

O mare pierdere este că Delia nu mai face masaj ci se ocupă numai de management. Un câștig este că vrea să schimbe radical atitudinea. A renunțat la echipa veche care era pusă pe prăduială și cerșit (excepție Maria care în ultima perioadă nu mai făcea masaj ci era recepționeră).

 

Eu mi-am făcut programare văzând-o în poze pe Patricia și sperând să fie Delia. :) Eh, și am găsit-o pe Delia! Doar că nu era Patricia. :))) M-am bucurat de revedere și am stat la povești pe temea dezvoltării unui salon cu clasă și la un moment dat am constatat că nu mai am timp să stau și la masaj. Așadar nu știu cum face masaj Patricia sau altcineva de la actualul Lux Massage.

 

Revin după ce o să am experiențe concrete...

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

În seara asta am sunat, am întrebat pe cine pot găsi, am auzit "Patricia", am făcut programare instant.

 

... Am găsit o domnișoară la 1.65/50kg, slim, drăguță, delicată... mi-a adus aminte de Cleo (pentru că și ea este undeva pe la 30, iar aspectul fizic e uimitor de asemănător). Patricia a fost la Royal, a venit cu Delia etc. Nu o știam.

 

Înainte de a începe masajul m-a întrebat "Cum vrei să fie masajul?" Sincer să fiu, n-am mai avut de multă vreme posibilitatea de a opta pentru modul în care va fi practicat masajul. :) Plăcut impresionat i-am spus să facă masajul așa cum îi place ei. Și n-am regretat.

 

Masajul de relaxare a fost ferm, dar în același timp senzual, feminin, delicat. Perfect pentru gustul meu. Deși a fost masaj de relaxare a trezit în mine toate "sentimentele". Dacă trebuie să dau o notă, atunci e 10 fără să clipesc. M-a nimerit. :)

 

A urmat masajul erotic în care a existat interacțiune, gfe... a fost frumos... însă numai din cauză că am avut eu experiențe inefabile în trecut de care am rămas fascinat și atașat o să notez cu 9.

 

De revenit? Categoric da! Pentru mine povestea abia a început... :)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

ÃŽn seara asta am sunat, am întrebat pe cine pot găsi, am auzit "Patricia", am făcut programare instant.

 

... Am găsit o domnișoară la 1.65/50kg, slim, drăguță, delicată... mi-a adus aminte de Cleo (pentru că și ea este undeva pe la 30, iar aspectul fizic e uimitor de asemănător). Patricia a fost la Royal, a venit cu Delia etc. Nu o știam.

 

ÃŽnainte de a începe masajul m-a întrebat "Cum vrei să fie masajul?" Sincer să fiu, n-am mai avut de multă vreme posibilitatea de a opta pentru modul în care va fi practicat masajul. :) Plăcut impresionat i-am spus să facă masajul așa cum îi place ei. Și n-am regretat.

 

Masajul de relaxare a fost ferm, dar în același timp senzual, feminin, delicat. Perfect pentru gustul meu. Deși a fost masaj de relaxare a trezit în mine toate "sentimentele". Dacă trebuie să dau o notă, atunci e 10 fără să clipesc. M-a nimerit. :)

 

A urmat masajul erotic în care a existat interacțiune, gfe... a fost frumos... însă numai din cauză că am avut eu experiențe inefabile în trecut de care am rămas fascinat și atașat o să notez cu 9.

 

De revenit? Categoric da! Pentru mine povestea abia a început... :)

 

Daca intru pe site la mqt, este actualul lux massage? Ms. ( daca nu, zi mi la ce adresa ii gasesc 😘, tnx)

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

La fel: www.luxmassage.ro

Păi și MQT ?

 

Văd că e un Topic separat.

 

Și văd și la noul MQT , echipă nouă, fete noi, atitudine schimbată, prețuri schimbate.

 

Înseamnă că mai există separat ? Sau e același cu Lux Massage?

Link spre comentariu

Este curatenie, prosoape curate, tot ce trebuie ca sa fie la nivelul numelui si al pretului...de LUX? Multumiri.

 

 

În seara asta am sunat, am întrebat pe cine pot găsi, am auzit "Patricia", am făcut programare instant.

 

... Am găsit o domnișoară la 1.65/50kg, slim, drăguță, delicată... mi-a adus aminte de Cleo (pentru că și ea este undeva pe la 30, iar aspectul fizic e uimitor de asemănător). Patricia a fost la Royal, a venit cu Delia etc. Nu o știam.

 

Înainte de a începe masajul m-a întrebat "Cum vrei să fie masajul?" Sincer să fiu, n-am mai avut de multă vreme posibilitatea de a opta pentru modul în care va fi practicat masajul. :) Plăcut impresionat i-am spus să facă masajul așa cum îi place ei. Și n-am regretat.

 

Masajul de relaxare a fost ferm, dar în același timp senzual, feminin, delicat. Perfect pentru gustul meu. Deși a fost masaj de relaxare a trezit în mine toate "sentimentele". Dacă trebuie să dau o notă, atunci e 10 fără să clipesc. M-a nimerit. :)

 

A urmat masajul erotic în care a existat interacțiune, gfe... a fost frumos... însă numai din cauză că am avut eu experiențe inefabile în trecut de care am rămas fascinat și atașat o să notez cu 9.

 

De revenit? Categoric da! Pentru mine povestea abia a început... :)

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Este acelasi salon incearca sa il spele https://nimfomane.com/forum/topic/141863-mqt-salon-masaj-erotic-bucuresti-wwwmqtro/ a devenit https://nimfomane.com/forum/topic/152713-lux-massage/ nu este nicio minune stati linistit ! 

 

 

Nimic nou sub soare doar o spalatura .... ce este super frumos sunt cele trei saloane care isi fac publicitate cu aceleasi poze cu aceleasi fete  royal-place-massage attraction-club-massage lux-massage  sunteti superi tari nimic de comentat.

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Daca intru pe site la mqt, este actualul lux massage? Ms. ( daca nu, zi mi la ce adresa ii gasesc , tnx)

cum vrei sa ai zici lux sau mqt ..  Nu se obosec sa raspunda la intrebare ta de pe mqt  :) de fapt au sters contul Mqt .

luxmassage e noul lor topic au pus pe altcineava sa deschida topic sa fie mai interesanti .

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Salutare,

N-am vrut sa scriu recenzie pt ca nu mi s-a parut ca aduc vreo informare pertinenta pt stimabilii colegi de forum. Dar vazand atata entuziasm pe unii dintre cei prezenti aici, am zis sa-mi spun si eu parerea. Deci...

Am fost saptamana trecuta. E un salon pe la hala traian, intr-o casa cumva pe colt, langa un bloc in constructie. Nota bene: am facut rezervare telefonic cu aprox 20 min inainte si mi s-a spus ca sunt 3 fete disponibile...si ca vor ramane 3! Am ajuns, m-am cam chinuit sa gasesc loc de parcare, pana la urma am lasat masina in parcarea de la Mega, contra cost! Am sunat la poarta si am intrat. Atentie, intrarea e la subsol, dar n-au niciun afis, ceva care sa te ghideze. Mi-a deschis usa o fatuca receptionera. Si aici, surpriza. Mi-a zis ca e doar o fata disponibila...Patricia! Nu mi-a placut deloc chestia asta, de fapt urasc tepele de genul asta, dar zic, hai s-o vad. Si-a facut aparitia o blonda inalta, slabanoaga...mult prea skinny pt mine, dar cu o față cam ciudata. N-as vrea sa jignesc pe nimeni, dar era extrem de uratica. Am zis pas, am multumit si stanga-mprejur spre iesire. Cam asta a fost experienta...una banala, de-asta nici n-am considerat necesar s-o impartasesc cu voi! Sigur, aici doza de subiectivism e foarte mare de la futac la futac!

  • Like 1
Link spre comentariu

Salutare,

N-am vrut sa scriu recenzie pt ca nu mi s-a parut ca aduc vreo informare pertinenta pt stimabilii colegi de forum. Dar vazand atata entuziasm pe unii dintre cei prezenti aici, am zis sa-mi spun si eu parerea. Deci...

Am fost saptamana trecuta. E un salon pe la hala traian, intr-o casa cumva pe colt, langa un bloc in constructie. Nota bene: am facut rezervare telefonic cu aprox 20 min inainte si mi s-a spus ca sunt 3 fete disponibile...si ca vor ramane 3! Am ajuns, m-am cam chinuit sa gasesc loc de parcare, pana la urma am lasat masina in parcarea de la Mega, contra cost! Am sunat la poarta si am intrat. Atentie, intrarea e la subsol, dar n-au niciun afis, ceva care sa te ghideze. Mi-a deschis usa o fatuca receptionera. Si aici, surpriza. Mi-a zis ca e doar o fata disponibila...Patricia! Nu mi-a placut deloc chestia asta, de fapt urasc tepele de genul asta, dar zic, hai s-o vad. Si-a facut aparitia o blonda inalta, slabanoaga...mult prea skinny pt mine, dar cu o față cam ciudata. N-as vrea sa jignesc pe nimeni, dar era extrem de uratica. Am zis pas, am multumit si stanga-mprejur spre iesire. Cam asta a fost experienta...una banala, de-asta nici n-am considerat necesar s-o impartasesc cu voi! Sigur, aici doza de subiectivism e foarte mare de la futac la futac!

Ai spus deja prea mult e bine ca ai avut curaj de apreciatðŸ‘ðŸ‘ðŸ‘
Link spre comentariu
  • Telefon: 0737803000
  • Oras:Salon my quality time
  • Telefon: 0737803000
  • Oras:Salon my quality time

Cu tot respectul stiti cate telefoane sunt pe zi care spun ca vin in 20 de min ?! Daca am spus ca sunt 3 fete cu siguranta 3 fete erau. Daca ati gasit doar una inseamna ca celelalte doua s au ocupat. Nu pot sa tin fetele libere pt un apel random care suna si spune ca ajunge in 20 de min. Pt a evita neplacerile de genul, recomand cu caldura sa mergeti pe varianta de programare ☺️

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Vizitat Andreea. Arata la corp beton,sani frumosi,posterior brazilian,fata 7-8,isteata-poti duce cu ea  o conversatie,masaj de relaxare nu am vrut,erotic-e de bineee!!! E genul meu de masaj erotic. M-am simtit foarte bine,daca ramane imi fac abonament.Salonul este foarte ok,curat,jacuzzi pentru doritori.

  • Like 1
Link spre comentariu

Vizitat Andreea. Arata la corp beton,sani frumosi,posterior brazilian,fata 7-8,isteata-poti duce cu ea  o conversatie,masaj de relaxare nu am vrut,erotic-e de bineee!!! E genul meu de masaj erotic. M-am simtit foarte bine,daca ramane imi fac abonament.Salonul este foarte ok,curat,jacuzzi pentru doritori.

Mintene frumos dacă ne minți
Link spre comentariu

Cu tot respectul stiti cate telefoane sunt pe zi care spun ca vin in 20 de min ?! Daca am spus ca sunt 3 fete cu siguranta 3 fete erau. Daca ati gasit doar una inseamna ca celelalte doua s au ocupat. Nu pot sa tin fetele libere pt un apel random care suna si spune ca ajunge in 20 de min. Pt a evita neplacerile de genul, recomand cu caldura sa mergeti pe varianta de programare ☺️

De genu asta de scuze suntem sătui e fumata rău scuza,după cum scri ai vrea să-l iei și la bătaie pe bune ? Vorbești de zici ca mare Nebunie de clientela e la voi la poarta Ha,mai încearcă cine pune botul la ce scri? Varianta programare se face după o vizita inițială la o maseuza X . Programare vreau sa văd fetele , porma merg pe varianta programare . Scuza e fumata fumata rău e pentru cei care nu știu .
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Cu tot respectul stiti cate telefoane sunt pe zi care spun ca vin in 20 de min ?! Daca am spus ca sunt 3 fete cu siguranta 3 fete erau. Daca ati gasit doar una inseamna ca celelalte doua s au ocupat. Nu pot sa tin fetele libere pt un apel random care suna si spune ca ajunge in 20 de min. Pt a evita neplacerile de genul, recomand cu caldura sa mergeti pe varianta de programare ☺️

"recomand cu caldura sa mergeti pe varianta de programare"?

Wtf, pai si eu ce am zis? Ca am facut programare...

Penibil si trist!

Link spre comentariu

Cam complicat sa-ti faci direct programare la o anumita fata doar pe baza unor poze de pe site sau whatever. Daca n-ai fost niciodata si nu ai vazut fetele, e clar ca vrei sa le vezi la lumina becului daca nu se poate a zilei. Pozele reflecta o realitate mult umbrita de cele mai multe ori...asa ca un om ce paseste prima data in salon, vrea sa vada modelele si sa aleaga. Ulterior se poate daca ai vazut sa te si programezi astfel.

 

Dar recenzii nu sunt ca sa spui ca merge pe mana unor colegi cu care ai constatat ca ai gisturi asemanatoare si sunt de incredere, completat de cateva poze...merge o alegere. Dar sa faci kilometrii pentru “pupaza din tei”, sa ramanem cu picioarele pe pamant chiar daca nu si seriosi. Spor si succes, dar...puneti-va in situatia inversa si veti stii ce sa faceti cu bine. Nu e greu.

 

Cu tot respectul stiti cate telefoane sunt pe zi care spun ca vin in 20 de min ?! Daca am spus ca sunt 3 fete cu siguranta 3 fete erau. Daca ati gasit doar una inseamna ca celelalte doua s au ocupat. Nu pot sa tin fetele libere pt un apel random care suna si spune ca ajunge in 20 de min. Pt a evita neplacerile de genul, recomand cu caldura sa mergeti pe varianta de programare ☺️

Link spre comentariu
  • Telefon: 0737803000
  • Oras:Salon my quality time
  • Telefon: 0737803000
  • Oras:Salon my quality time

Who say s daytime can t be playtime ?! 🤩

 

Pt a incuraja varianta “programarii†am creat timp de o sapt promotia “ My quality daytime “ in care Masajul standard este redus de la 200 lei la 120 lei. ( durata masajului ramane la fel 60 min)

 

My quality daytime se desfasoare intre orele 14:00 - 18:00 incepand cu 5 martie pana pe 13 martie de luni pana vineri si se aplica pentru persoanele de pe acest forum.

 

Tot ce trebuie sa faceti este sa mentionati in decursul conversatiei telefonice ca sunati de pe nimfomane pentru a beneficia de reducere

post-320485-0-64792200-1583423934_thumb.jpeg

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Who say s daytime can t be playtime ?!

 

Pt a incuraja varianta “programarii” am creat timp de o sapt promotia “ My quality daytime “ in care Masajul standard este redus de la 200 lei la 120 lei. ( durata masajului ramane la fel 60 min)

 

My quality daytime se desfasoare intre orele 14:00 - 18:00 incepand cu 5 martie pana pe 13 martie de luni pana vineri si se aplica pentru persoanele de pe acest forum.

 

Tot ce trebuie sa faceti este sa mentionati in decursul conversatiei telefonice ca sunati de pe nimfomane pentru a beneficia de reducere

:laugh2  Lipsa de idei personale e drastica se raspandeste mai tare ca covid-19  la fel si prosteala care o generalizati :slap2

Link spre comentariu

Vorbesti la perete. Nici macar la oglinda. Nu stiu cat adevar este si nu e o chestie ofensatoare (a se considera off), insa daca asa cum se aude ca Delia ex-Royal (n-o cu osc) manageriaza salonul...are nevoie de experienta sau de training sa faca asta. Daca e o fata frumoasa asa cum am inteles sau face sfoara, nu inseamna ca face si masaj de calitate, iar daca si face masaj de calitate nu inseamna ca si stie sa se ocupe de managementul acestei afaceri...sau macar de secretariat. Imi pare un Salon facut sau preluat pe genunchi...vor si cauta o infuzie rapida de clienti, dar sistemul nu ii lasa sa absoarba fiindca nu sunt pregatiti.

 

Eu daca eram “ei, salonul de masajâ€, o tineam pe Delia maseuza inca vreo 3 luni pentru imagine, atragerea clientilor, o “garantie†ca e de bine acolo si odata adusi clientii in casa, imbunatatesti, promovezi si alte fete ca mai sunt si altele, n-ori fi toate o apa si-un pamant. Intre timp o pui pe Delia cu fundul pe carte daca vrei sa fie manager si cand e mai pregatita, o treci usor, usor in noua pozitie. Dar eu nu sunt mqt...probail au ei o reteta sau nu ni se adereseaza noua, care cautam ceva bun, desi denumirea veche si noua asta ar “tradaâ€. 😊

 

 

 

 

Aloooooo, Quality, vă dați singuri cu stângu-n dreptu' ! Nu se poate ca în 20 de minute două maseuze să se ocupe pentru că persoana care a primit apelul ( recepționista) cunoaște orele la care maseuzele au programări sau ar trebui să cunoască pentru că ea face programările. Și le notează. Prin urmare, peste 20 de minute erau libere 3 maseuze. Și-atunci sunt două posibilități: ori a fost vrăjeală, în realitate era disponibilă o singură maseuză, ori, între timp, au venit doi clienți direct, fără telefon, fără programare, și au intrat cu cele două maseuze. ÃŽn ambele situații vina vă aparține în exclusivitate. Ați pus omu' pe drumuri.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Vorbesti la perete. Nici macar la oglinda. Nu stiu cat adevar este si nu e o chestie ofensatoare (a se considera off), insa daca asa cum se aude ca Delia ex-Royal (n-o cu osc) manageriaza salonul...are nevoie de experienta sau de training sa faca asta. Daca e o fata frumoasa asa cum am inteles sau face sfoara, nu inseamna ca face si masaj de calitate, iar daca si face masaj de calitate nu inseamna ca si stie sa se ocupe de managementul acestei afaceri...sau macar de secretariat. Imi pare un Salon facut sau preluat pe genunchi...vor si cauta o infuzie rapida de clienti, dar sistemul nu ii lasa sa absoarba fiindca nu sunt pregatiti.

 

Eu daca eram “ei, salonul de masaj”, o tineam pe Delia maseuza inca vreo 3 luni pentru imagine, atragerea clientilor, o “garantie” ca e de bine acolo si odata adusi clientii in casa, imbunatatesti, promovezi si alte fete ca mai sunt si altele, n-ori fi toate o apa si-un pamant. Intre timp o pui pe Delia cu fundul pe carte daca vrei sa fie manager si cand e mai pregatita, o treci usor, usor in noua pozitie. Dar eu nu sunt mqt...probail au ei o reteta sau nu ni se adereseaza noua, care cautam ceva bun, desi denumirea veche si noua asta ar “trada”.

 

 

 

 

Perfect de acord cu tot ce-ai scris! Un adevărat "how to". :)

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Vorbesti la perete. Nici macar la oglinda. Nu stiu cat adevar este si nu e o chestie ofensatoare (a se considera off), insa daca asa cum se aude ca Delia ex-Royal (n-o cu osc) manageriaza salonul...are nevoie de experienta sau de training sa faca asta. Daca e o fata frumoasa asa cum am inteles sau face sfoara, nu inseamna ca face si masaj de calitate, iar daca si face masaj de calitate nu inseamna ca si stie sa se ocupe de managementul acestei afaceri...sau macar de secretariat. Imi pare un Salon facut sau preluat pe genunchi...vor si cauta o infuzie rapida de clienti, dar sistemul nu ii lasa sa absoarba fiindca nu sunt pregatiti.

 

Eu daca eram “ei, salonul de masaj”, o tineam pe Delia maseuza inca vreo 3 luni pentru imagine, atragerea clientilor, o “garantie” ca e de bine acolo si odata adusi clientii in casa, imbunatatesti, promovezi si alte fete ca mai sunt si altele, n-ori fi toate o apa si-un pamant. Intre timp o pui pe Delia cu fundul pe carte daca vrei sa fie manager si cand e mai pregatita, o treci usor, usor in noua pozitie. Dar eu nu sunt mqt...probail au ei o reteta sau nu ni se adereseaza noua, care cautam ceva bun, desi denumirea veche si noua asta ar “trada”.

 

 

 

 

Ma mir cum nu deranjezi cu cele scrise, bravo corect si la subiect :clapp ... de fapt acum o lasam gen asa cum este , adica ai dreptate in ce ai scris ,te aplauda lumea ,nu ca ei nu ar sti despre ce este vorba la acest subiect,comenteaza alti pentru ce ar trebui sa comenteze salonul ,au mai multi Managerii pe aici .

Link spre comentariu

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Aloooooo, Quality, vă dați singuri cu stângu-n dreptu' ! Nu se poate ca în 20 de minute două maseuze să se ocupe pentru că persoana care a primit apelul ( recepționista) cunoaște orele la care maseuzele au programări sau ar trebui să cunoască pentru că ea face programările. Și le notează. Prin urmare, peste 20 de minute erau libere 3 maseuze. Și-atunci sunt două posibilități: ori a fost vrăjeală, în realitate era disponibilă o singură maseuză, ori, între timp, au venit doi clienți direct, fără telefon, fără programare, și au intrat cu cele două maseuze. În ambele situații vina vă aparține în exclusivitate. Ați pus omu' pe drumuri. 

:clapp  :clapp  :clapp

Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...