Sari la conținut

0768417361 Militari, Piata Veteranilor, metrou Lujerului Lorena 38 ani


Postări Recomandate

  • Oras:xxx
  • Oras:xxx
 

Militari, Piata Veteranilor, metrou Lujerului

Lorena 38 ani te invit an locatia mea intima, discreta si curata sa te rasfat cu un masaj de neuitat ce sigur te va face sa revii. Pt mai multe detaliii astept tel tau. Te astept cu drag,

Detalii suplimentare
 
IULIU MANIU NR 59 ,BL 10 A .
Link spre comentariu
  • Oras:BUH
  • Oras:BUH

Salutare, este cuib.

Eu am fost la Ana acolo. Vedeti in anunt si in topicul ei recenzia mea https://nimfomane.com/forum/topic/165422-anatel0768632447/?hl=militari

Pot sa spun ca nu te vezi cu nimeni asta a fost o impresie pozitiva la locatie si pare liniste desi apele adanci sunt linistite.

Daca a fost un coleg mai vechi poate pune o recenzie.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 4 ore, laury a spus:

Recenzii faci bro?

Am pus o întrebare... Tu răspunzi unei întrebări cu alta????? Ne băgăm în seama aiurea???? Ești în carantina și te simți singur... Nu ai ce face și taman de pula mea ai găsit sa te legi? 

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles
Acum 36 minute, Roberto69696 a spus:

Am pus o întrebare... Tu răspunzi unei întrebări cu alta????? Ne băgăm în seama aiurea???? Ești în carantina și te simți singur... Nu ai ce face și taman de pula mea ai găsit sa te legi? 

Te bagi in seama ca musca. Fute, vino cu informatii si apoi cere. Tu ne ai ajutat pe noi cu ceva, ca sa ceri?

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Chiar acum, laury a spus:

Te bagi in seama ca musca. Fute, vino cu informatii si apoi cere. Tu ne ai ajutat pe noi cu ceva, ca sa ceri

Ești cumva avocatul poporului de vorbești în numele celor de pe forum? Ți-am adresat ție vreo întrebare personal de te legi de  pula mea... Ma m băgat în seama cu tine? Vezi de drum ca ești nebun...am acasă soție...crezi ca ma duc la curve asa cum ma duc la serviciu... 

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles
Acum 6 minute, Roberto69696 a spus:

Ești cumva avocatul poporului de vorbești în numele celor de pe forum? Ți-am adresat ție vreo întrebare personal de te legi de  pula mea... Ma m băgat în seama cu tine? Vezi de drum ca ești nebun...am acasă soție...crezi ca ma duc la curve asa cum ma duc la serviciu... 

fa o reclamatie la sotie si nu ma jigni ca iti iei minus! Eu nu te am jignit! 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...