Sari la conținut

O curiozitate...


Postări Recomandate

Vizitator gvbolovan
Reputație: 0

 Contul meu este în curs de ștergere...

 

Sabina, rămas bun... sau doar la revedere... pentru că din ce știu eu, mai ai posibilitatea ca în cele 72 de ore să te răzgândești. De ce să pleci tocmai acum, când topicul pe care e evident că îl iubești, a început din nou să respire, liber de constrângerile postărilor zilnice, să respire a plăcere în a-ți împărtăși sincer preferințele muzicale?... De ce să nu mai biciuiești din când cu niște versuri de bun simț și pline de ironie fină,  epavele de mult eșuate în Marea Neagră?... la care doar frustarea profundă, închistată în clișee comuniste mai iese la suprafață... și nu numai pe ele...

 

Link spre comentariu
Vizitator gvbolovan
Reputație: 0

Sabina!!!fara tine o sa fie naspa :( nu inteleg de ce ai luat decizia asta :( da ti.o respect :rax2 o sa iti simt lipsa!!ai grija de tine,te pwp :hug1 

 

Subscriu! Inclusiv la îmbrățisare  :D Da' la pupat nu mă bag :laugh2

PS: Propun să-și facă alt cont de pe care să posteze doar muzică și poezii :) Știu că mă susții ;)

PS1: Să deschid oare un topic-vot să vedem câți susținători are Sabina pe forum? :P

 

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Subscriu! Inclusiv la îmbrățisare  :D Da' la pupat nu mă bag :laugh2

PS: Propun să-și facă alt cont de pe care să posteze doar muzică și poezii :) Știu că mă susții ;)

PS1: Să deschid oare un topic-vot să vedem câți susținători are Sabina pe forum? :P

 

https://www.youtube.com/watch?v=KmIkJgHISMo

Normal ca te sustin....ar fii super sa isi faca alt cont,acuma totul depinde de ea....daca ai deschide un topic iti dai seama ca ar avea multi sustinatori care ar vrea sa vina inapoi.

Din pacate nu depinde dr noi....doar de ea

https://youtu.be/ziTl4oYTIQ8

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Ping 3 ms
  • Oras:Ping 3 ms

 

 

Minune mică dă @fleoÅŸc, ai dat (ca din întâmplare) de nimfo prin tenebrele internetului, ți-ai făceat cont ÅŸi aÅŸa brutalmente te-ai apucat de postat serios ÅŸi metodic muzică, aÅŸaa, de-abia înscris...?? :)))
 
Te pup, trollache neobosit. Bagă postări de cultură ÅŸi la fazan!!  🌷🌷🌷
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Sinaia
  • Oras:Sinaia

 

Minune mică dă @fleoşc, ai dat (ca din întâmplare) de nimfo prin tenebrele internetului, ți-ai făceat cont şi aşa brutalmente te-ai apucat de postat serios şi metodic muzică, aşaa, de-abia înscris...?? :)))
 
Te pup, trollache neobosit. Bagă postări de cultură şi la fazan!! 

 

Tu vorbesti despre trolat bai obositule? ma pish pe tine  gunoiule! Hai, sunt curios cât sugi pula muistule!  :laugh2

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Ping 3 ms
  • Oras:Ping 3 ms

Tu vorbesti despre trolat bai obositule? ma pish pe tine  gunoiule! Hai, sunt curios cât sugi pula muistule!  :laugh2

 

 

Alexandru69-Labiş, ştim cu toții că ai La Tourette. Scuipă peste mine tot veninul ce l-ai acumulat în ultimele zile pe buza ta rece, Buză Rece ce-mi eşti :))) 
 
Scutim aşa atacurile tale cu spurcăciune H2SO4 din gura-ți spre alți useri.
 
Deal? ;)
 
Ontopic:
 
 
  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...