Sari la conținut

O curiozitate...


Postări Recomandate

  • Oras:all over (NU e o ironie...)
  • Oras:all over (NU e o ironie...)

Mi-s conștient că ăsta e încă un topic de-a lela - vă rog să mă scuzați; în general nu mă pasionează să deschid threaduri, dar de data asta chiar nu mă pot răbda.

 

Așadar, Motane - ca de la mâtz la mâtz, te rog io mult fă-mi damblaua și luminează-mă: cum p*la lu' Sf. Petru ai ajuns la concluzia că trebe închis și threadul cu "Best Live Performance"..? :)

 

Nu e vreun reproș, e doar o simplă curiozitate morbidă. Ăla cu "ce muzică ascultați", înțeleg, că prea se transformase în Fazan. Dar ăsta..? A, că-l descoperise în ultima vreme și Marian Cristescu, aia am văzut - dar în cazul său (no offence, bro' :blushing2) omu' oricum va găsi mereu căi de a face mii de postări pe lună, indiferent ce topice închizi. Iar în rest..? cine dumniezo' o făcut atâta spam acolo de-o trebuit închis? 36 de pagini în mai bine de 3 ani, era chiar așa exagerat..?

 

Ni, în semn de protest: :laugh2

 

https://www.youtube.com/watch?v=Wb_xbeqY0Zo

 

(Știu, iară mi-s creativ dimineața la café. No, scuzați... o tai la lucru.)

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Mi-s conștient că ăsta e încă un topic de-a lela - vă rog să mă scuzați; în general nu mă pasionează să deschid threaduri, dar de data asta chiar nu mă pot răbda.

 

Așadar, Motane - ca de la mâtz la mâtz, te rog io mult fă-mi damblaua și luminează-mă: cum p*la lu' Sf. Petru ai ajuns la concluzia că trebe închis și threadul cu "Best Live Performance"..? :)

 

Nu e vreun reproș, e doar o simplă curiozitate morbidă. Ăla cu "ce muzică ascultați", înțeleg, că prea se transformase în Fazan. Dar ăsta..? A, că-l descoperise în ultima vreme și Marian Cristescu, aia am văzut - dar în cazul său (no offence, bro' :blushing2) omu' oricum va găsi mereu căi de a face mii de postări pe lună, indiferent ce topice închizi. Iar în rest..? cine dumniezo' o făcut atâta spam acolo de-o trebuit închis? 36 de pagini în mai bine de 3 ani, era chiar așa exagerat..?

 

Ni, în semn de protest: :laugh2

 

https://www.youtube.com/watch?v=Wb_xbeqY0Zo

 

(Știu, iară mi-s creativ dimineața la café. No, scuzați... o tai la lucru.)

Topicele unde Cristescu își lasă dejecțiile trebuiesc dezinfectare si băgate in carantina.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:all over (NU e o ironie...)
  • Oras:all over (NU e o ironie...)

Disclaimer: topicul nu s-o vrut a fi nici sămânță de scandal, nici "instigare" la postarea în continuare de clipuri, aici. Dacă nu mai vrea confratele meu cu mustăți și coadă, nu mai punem :)

 

Și nici nu mi-s din ăla care are pretenția că toată lumea îi datorează răspunsuri sau explicații. N-am dat cu pumnu' în masă, ci sincer, eram pur și simplu curios de unde-o fo' baiu', așa brusc, hodoronc tronc, taman cu threadu' respectiv...

 

:beex2

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator sabina10
Reputație: 0

Disclaimer: topicul nu s-o vrut a fi nici sămânță de scandal, nici "instigare" la postarea în continuare de clipuri, aici. Dacă nu mai vrea confratele meu cu mustăți și coadă, nu mai punem :)

 

Și nici nu mi-s din ăla care are pretenția că toată lumea îi datorează răspunsuri sau explicații. N-am dat cu pumnu' în masă, ci sincer, eram pur și simplu curios de unde-o fo' baiu', așa brusc, hodoronc tronc, taman cu threadu' respectiv...

 

:beex2

Dacă el nu vă vrea, noi vă vrem. Vă vrem topicul...zic!să n- avem vorbe la proces...

Adică merge și ceva muzică îmbinată cu umor, (n- am uitat nici de gastronomie) , mai uităm de tristeti. Tot mă somase motanul să pun poze, as pune un link, dar ințeleg ca nu am voie. As fi postat Nightwish- Sleeping sun.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator gvbolovan
Reputație: 0

Dacă el nu vă vrea, noi vă vrem. Vă vrem topicul...zic!să n- avem vorbe la proces...

Adică merge și ceva muzică îmbinată cu umor, (n- am uitat nici de gastronomie) , mai uităm de tristeti. Tot mă somase motanul să pun poze, as pune un link, dar ințeleg ca nu am voie. As fi postat Nightwish- Sleeping sun.

Cu dedicație... :)

 

https://www.youtube.com/watch?v=E_RRMRXJWxI

Link spre comentariu
  • Oras:all over (NU e o ironie...)
  • Oras:all over (NU e o ironie...)

Tot mă somase motanul să pun poze, as pune un link, dar ințeleg ca nu am voie.

 

Io când zic că nu știu cine / care ești, da' le știi pe astea de-ale forumului (cine-i motanu', cine și ce are voie să facă etc), mai bine decât userii vechi... tu nu, batman batman :)

Dar nu e stres - IMHO, iubitorii de gastronomie și muzică bună, indiferent de sex, indiferent dacă-s noi, vechi pe site, trollează sau nu etc, oricum nu merită suduiți.

 

 

As fi postat Nightwish- Sleeping sun.

 

Dacă zici că nu poți pune link, ni aici - by request:

 

 

 

 

(bunicică pesa, deși la ora asta, parcă mai degrabă altceva)

 

 

 

 

Sau... altceva (știu, nu e live, dar e pur și simplu prea bună, IMHO una din cele mai under-rated piese din istoria trupei :blushing2)

 

 

 

 

Motane, amu fără mișto - nu intenționez să fac pe sfătosu', nici să mă piș contra vântului, și nici n-am avut niciodată pretenția că aș avea 3 c*aie... Zi serios - dacă nu vrei să mai postăm muzică, eu unu' îi dau pace și mă opresc.

 

Week-end fain tuturor! (mă rog, ce-o mai rămas din el)

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator sabina10
Reputație: 0

@gbvolovan, @thecat,

Super toate variantele postate. Mulțumesc, mai ales că eu sunt paria pe aici, sau cel puțin asta e ideea indusă de unii...

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator sabina10
Reputație: 0

Io când zic că nu știu cine / care ești, da' le știi pe astea de-ale forumului (cine-i motanu', cine și ce are voie să facă etc), mai bine decât userii vechi... tu nu, batman batman :)

Dar nu e stres - IMHO, iubitorii de gastronomie și muzică bună, indiferent de sex, indiferent dacă-s noi, vechi pe site, trollează sau nu etc, oricum nu merită suduiți.

 

 

 

 

 

Dacă zici că nu poți pune link, ni aici - by request:

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=3LiuNOKP4B0

 

 

(bunicică pesa, deși la ora asta, parcă mai degrabă altceva)

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=lI2WRR8lXgE

 

 

Sau... altceva (știu, nu e live, dar e pur și simplu prea bună, IMHO una din cele mai under-rated piese din istoria trupei :blushing2)

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=A542ZliudH8

 

 

Motane, amu fără mișto - nu intenționez să fac pe sfătosu', nici să mă piș contra vântului, și nici n-am avut niciodată pretenția că aș avea 3 c*aie... Zi serios - dacă nu vrei să mai postăm muzică, eu unu' îi dau pace și mă opresc.

 

Week-end fain tuturor! (mă rog, ce-o mai rămas din el)

Regulile site-ului le-am citit, implicit de acolo, dar si din parcurgerea discuțiilor am ințeles și cine e motanul și ce înalte îndatoriri pisicești are. Și nu e ironie, fără reguli, am fi anarhici rău...și avem exemple destule. De eticheta de troll nu scap, am observat, dar măcar apreciez că nu toți dau cu pietre. Mă feresc eu pe cât pot să nu mă nimerească, dar altfel era mobilitatea în neizolare. Nu că mă plâng!
Link spre comentariu
Vizitator sabina10
Reputație: 0

Atunci, mai devreme sau mai târziu, va fi și ăsta închis. E simplu... ;)

Nuuuuuu...nu încă.

Promit să pun și capcane pt troli dacă e necesar.

In plus vreau să mai găsesc postate selectii interesante și mâine pe aici.

Link spre comentariu
Vizitator gvbolovan
Reputație: 0

Nuuuuuu...nu încă.

Promit să pun și capcane pt troli dacă e necesar.

In plus vreau să mai găsesc postate selectii interesante și mâine pe aici.

Eu cred că deocamdată putem posta liniștiți, că dacă e să fie, va fi ... mai târziu. De obicei Pisicuts știe să facă diferența între postările sincere și trolling. Va interveni doar când procentul de trolling va depăși semnificativ pe cel de sinceritate. Eu cel puțin așa sper... :) Și, cel puțin până acum, multe din speranțe mi s-au îndeplinit. E drept că nu toate, dar eu privesc întotdeauna partea plină a paharului ;)

Link spre comentariu
Vizitator sabina10
Reputație: 0

Eu cred că deocamdată putem posta liniștiți, că dacă e să fie, va fi ... mai târziu. De obicei Pisicuts știe să facă diferența între postările sincere și trolling. Va interveni doar când procentul de trolling va depăși semnificativ pe cel de sinceritate. Eu cel puțin așa sper... :) Și, cel puțin până acum, multe din speranțe mi s-au îndeplinit. E drept că nu toate, dar eu privesc întotdeauna partea plină a paharului ;)

Cred că ar trebui să privim cu toții așa optimist și spre noi înșine și spre ceilalți. Poate e o utopie, dar ar mai fi descurajați și trolii....de pretutindeni, nu doar de aici.

Prin urmare, muzică sa fie!

Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Io când zic că nu știu cine / care ești, da' le știi pe astea de-ale forumului (cine-i motanu', cine și ce are voie să facă etc), mai bine decât userii vechi... tu nu, batman batman :)

Dar nu e stres - IMHO, iubitorii de gastronomie și muzică bună, indiferent de sex, indiferent dacă-s noi, vechi pe site, trollează sau nu etc, oricum nu merită suduiți.

 

 

 

Dacă zici că nu poți pune link, ni aici - by request:

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=3LiuNOKP4B0

 

 

(bunicică pesa, deși la ora asta, parcă mai degrabă altceva)

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=lI2WRR8lXgE

 

 

Sau... altceva (știu, nu e live, dar e pur și simplu prea bună, IMHO una din cele mai under-rated piese din istoria trupei :blushing2)

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=A542ZliudH8

 

 

Motane, amu fără mișto - nu intenționez să fac pe sfătosu', nici să mă piș contra vântului, și nici n-am avut niciodată pretenția că aș avea 3 c*aie... Zi serios - dacă nu vrei să mai postăm muzică, eu unu' îi dau pace și mă opresc.

 

Week-end fain tuturor! (mă rog, ce-o mai rămas din el)

Ce muzica extraordinara ,,ca draci aia nebuni,, A fost si la Bucuresti bruneta....intro zi am ascultat 10 ore si nu m am plictisit nici macar 1 minut...Postarea de clipuri muzicale este poate cel mai bun trend...de pe nimfomane.com si ca sa fac o paralela muzica este in strinsa legatura cu sexul...Din cele mai vechi timpuri oameni au mincat ..au baut...acompaniati de muzica si pe urma au trecut la futut...Iar futul fara muzica este un fel de laba cu mainile taiate.Cei pe care ai deranjeaza muzica au problema ca sa fiu elegant.Sti vorba aia decit sa ne cetam un cintec vesel sa cintam...Ce muzica ascultam...ce fime vedem...ce mincare ne place..face parte din viata ...in legatura strinsa cu partenera de viata sau ocazionala...Asfel daca parteneri nu au preocupari comune ..placeri comune...nu poti avea relati intime placute si reusite...Sper ca intelegi daca ascult Pink Floid ...tipa manele...Eu beau vin ..Ea apa cu lamaie...Eu maninc o friptura ...Ea cereale...Crezi ca am chef sa fac sex cu respectiva...Iti spun Eu mi e sila...Indifetent de motive Eu vreau mai multe topice muzicale la modul pe categorii.
  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...