Sari la conținut

❌Delia❌ Bruneta Siliconata- 0748684225


Vizitator deliaxox

Postări Recomandate

  • Vizitator a schimbat titlul în ❌DELIA❌ BRUNETA SILICONATA- 0746790759 Piata Mihai Viteazul
Vizitator deliaxox
Reputație: 0

1-2 pagini in urma pentru poze, voi posta zilele astea oricum

Acum 30 minute, Klmno a spus:

Ai putea atasa ceva poze cu tine ca cele de la începutul topicului nu mai sunt accesibile. 

 

Link spre comentariu
Vizitator deliaxox
Reputație: 0

buna dimineata :) 

astazi mai am doar cateva locuri disponibile, programari pentru zilele viitoare pe whatsapp 

lista de servicii este in semnatura, va rog sa va uitati pe ea, sa evitam intrebarile gen "cat costa pretul?😂😂 si ce oferi?"

daca nu apare un serviciu pe care il vreti, cel mai probabil nu il ofer..

multumesc :*

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj
7 hours ago, deliaxox said:

buna dimineata :) 

astazi mai am doar cateva locuri disponibile, programari pentru zilele viitoare pe whatsapp 

lista de servicii este in semnatura, va rog sa va uitati pe ea, sa evitam intrebarile gen "cat costa pretul?😂😂 si ce oferi?"

daca nu apare un serviciu pe care il vreti, cel mai probabil nu il ofer..

multumesc :*

cred ca ai toate zilele libere cu atitudinea asta de fast-fuck

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator deliaxox
Reputație: 0

asa e, de ieri tot stau si fac rebusuri/sudoku, dar na ce sa facem, ma bucur in schimb ca memoria ta e impecabila dupa aproape 2 ani 😂😂😂😂

troll in devenire ce esti 😂

Link spre comentariu
  • Oras:Baia Mare
  • Disponibila
  • Oras:Baia Mare
  • Disponibila
Acum 2 minute, deliaxox a spus:

asa e, de ieri tot stau si fac rebusuri/sudoku, dar na ce sa facem, ma bucur in schimb ca memoria ta e impecabila dupa aproape 2 ani 😂😂😂😂

troll in devenire ce esti 😂

Delia ,hai la Baia Mare că noi nu te certăm 🥰

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Aveam azi programare la ea la 16:15.

Am ramas ca confirm la ora 15:00.

Ea imi scrie la 14:52 sa ii confirm. Eram intr-o discutie si doar la 15:03 (fix) am apucat sa confirm.

Nu ca nu a mai raspuns, m-a si blocat pe WhatsApp :))) Deci tot eu am o problema. Pt 3 minute :))

Deci, la seriozitate, nu stiu ce sa zic. O fi avand alte calitati.

100% ca avea chef de altceva si nu a mai avut chef sa ne vedem. Poate a vrut la mall, etc. se pot intampla si din astea.

Link spre comentariu
Vizitator deliaxox
Reputație: 0
Acum 1 minut, tenache27 a spus:

Aveam azi programare la ea la 16:15.

Am ramas ca confirm la ora 15:00.

Ea imi scrie la 14:52 sa ii confirm. Eram intr-o discutie si doar la 15:03 (fix) am apucat sa confirm.

Nu ca nu a mai raspuns, m-a si blocat pe WhatsApp :))) Deci tot eu am o problema. Pt 3 minute :))

Deci, la seriozitate, nu stiu ce sa zic. O fi avand alte calitati.

100% ca avea chef de altceva si nu a mai avut chef sa ne vedem. Poate a vrut la mall, etc. se pot intampla si din astea.

 

O arzi aiurea. Ai zis ca o sa confirmi la 14:00,nu la 15;00. ti am dat mesaj,nu ai raspuns.  Sau vrei sa punem conversatia sa ne aducem aminte?

am fost la mall sa ti iau un memento mobil. 

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca
6 hours ago, deliaxox said:

O arzi aiurea. Ai zis ca o sa confirmi la 14:00,nu la 15;00. ti am dat mesaj,nu ai raspuns.  Sau vrei sa punem conversatia sa ne aducem aminte?

am fost la mall sa ti iau un memento mobil. 

In mod evident se confirma cu 1 ora inainte, toata lumea stie.

Daca puneai si restul conversatiei, se vedea ca eu am vrut la 15:00 sa te vizitez. Doar ca tu nu ai putut, ai spus 16:15.

Dar eu am ramas "cuplat" mental in conversatia cu tine pe ora 15:00 si de aceea am scris ca va fi ora la 14:00 confirmarea. Cred ca reiese din context incurcatura, cumva. Nu cred ca accepti de regula confirmarea cu 2 ore si ceva inainte.

Din motive de "securitate", imi sterg mesajele pe WhatsApp si de aceea am avut in minte doar regula de baza: confirmare cu o ora inainte. De aceea doar acum inteleg si eu ce ai inteles tu ca s-a intamplat (nu pot reciti thread-ul mesajelor).

Oricum, intr-adevar a fost o eroare de comunicare din partea mea, ai dreptate sa anulezi, te-am indus in eroare. Scuzele mele.

 

Link spre comentariu
Vizitator deliaxox
Reputație: 0

Buna:2qm40hg

maine dupa 17:00 voi activa in Cluj pentru cateva zile, va rog sa va programati pe whatsapp si sa imi mentionati pana la ce ora va pot raspunde. 
:feet

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...