Sari la conținut

Betty noua in Cluj ❣0721056292


Postări Recomandate

  • Oras:PizdeiaLand-tara fara baieti rai si prosti :)
  • Oras:PizdeiaLand-tara fara baieti rai si prosti :)

Zici tu ca am vorbit aiurea? :) vai rusinica, rusinica. Pfuu asta am facut? am scris cu litere mici. No iarta-ma tu Bettyno si Lariso. Deci astea nu sunt asa niste nickname-uri, sunt chiar numele voastre. Am inteles. Sa stii ca eu nu am vrut sa trag atentia la altcineva. Efectiv iti marturisesc ca ti-as trage tie sau Larisei o pula...oioioi. Si Larisei i-as trage chiar o pula si in cur. Ca tare buna de pula e. Si tu esti. Cred ca vin sa va fut. Numa' bine imi spal si pacatu asta ca v-am scris cu litere mici!

De ce vorbesti aiurea de mine daca te crezi asa destept nu contest, dar de ce scrii numele meu si al Larisei cu litere mici urât ce faci tragi atenția la altcineva si tu ai greseli.....urât

Link spre comentariu

Zici tu ca am vorbit aiurea? :) vai rusinica, rusinica. Pfuu asta am facut? am scris cu litere mici. No iarta-ma tu Bettyno si Lariso. Deci astea nu sunt asa niste nickname-uri, sunt chiar numele voastre. Am inteles. Sa stii ca eu nu am vrut sa trag atentia la altcineva. Efectiv iti marturisesc ca ti-as trage tie sau Larisei o pula...oioioi. Si Larisei i-as trage chiar o pula si in cur. Ca tare buna de pula e. Si tu esti. Cred ca vin sa va fut. Numa' bine imi spal si pacatu asta ca v-am scris cu litere mici!

😊🥰😊🥰😊🥰🥰🥰

Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0

In loc sa postezi ca toanta pe topicul tau, deschide-i unul la "Intrebari si Raspunsuri". Culmea e ca are cont si ea dar... cred ca a intrat la "stapan"...

A greșit postare da arătă bine colega mai bine ca ea

Link spre comentariu

In loc sa postezi ca toanta pe topicul tau, deschide-i unul la "Intrebari si Raspunsuri". Culmea e ca are cont si ea dar... cred ca a intrat la "stapan"...

O iubesc pe Larisa si deaia postez cu ea 🥰🥰🥰🥰🥰🥰

Link spre comentariu
  • Oras:PizdeiaLand-tara fara baieti rai si prosti :)
  • Oras:PizdeiaLand-tara fara baieti rai si prosti :)

:)) bag pula . Mai Bettyna nu am apucat sa vin sa va fut. Plm poate reusesc aci pe Ploiesti. Lasa si tu aici numarul Larisei. Sau se poate programa la ea pe numarul tau?

Buna seara dragiilor tin sa va aduc la cunostiinta ca ne-am schimbat azi locația, aceasta este Strada Ploiesti nr 17.

Link spre comentariu
  • Oras:Hawai
  • Oras:Hawai

Falsă? La ce ifose are, cei ce s-au informat pe forum nu au mers la ea, doar să fi pescuit clienți pe Publi24 care oricum nu scriu aici. După ce am văzut comportamentul ei, eu nu aș merge nici dacă m-ar plăti ea pe mine.

 

Se spune că pula nu știe carte dar eu am descoperit că devin temporar impotent dacă văd una cu arfe de divă. Nu vorbesc de inteligență sau cultură ci de aroganțe specifice maneliștilor sau celor lipsiți de educație (în sensul de bun-simț, nu de cunoștințe dobândite).

 

Crede-ma cand a ajuns in cluj am vrut sa o sun sa imi fac porogramare.... dar cand am vazut cat e de fomista am zis pass

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...