Sari la conținut

Cory matura 0727483225 47 de ani


Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

 nu este treaba magarului cand oile bea apa este problema mea particulara si nu dau socoteala nimanui cefac cu viata mea ok este vointa dumneaiei sa continue aceasta meserie iar mie nu mi ramine decit sa sufar in tacere asa caci fiecare sa si  vada de viata lorasta e viata mergem mai deoarte cu bune sirele euvoi continua sa orespect si sa o iubescneconditionat side accea rogtoti cititori acestor saituri sa si vada de treaba lor sa nu mai ma judece pe mine indiferent de situatie nudin placere sa ajuns la aceasta stare ci datorita stari nenorocite in care se afla aceasta tara si incare ne aflam cu toti   va doresc o zi  buna tuturor

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

nu domnisoara CASSY nu am nevoie de 2 conturi dar datorita mitocaniei unora dintre cititori  acestorsaituri am fost nevoit sa procedez astfel de accea am sa rog administratori sa inchida saitul cu nicu52intu cit sint nou intrale netului si nu stiu cum sa procedez inceeace o priveste pe doamna din nefericire o iubesc cu disperare dar  ma voi resemna  pentru ca nu vreau sai creez greutati si nici mie  asta este viata nu avem ce face probabil ca daca ne am fi intilnit intr o alta  iimprejurare altfel ar fi stat lucrurile si dvs aveti suflet si dvs aeti dreptul la dragoste si iubire asa caci nu avem ce face santem cu toti mai intii de toate oameni si dupa aceea ne diferentiem in categorii din pacate eu v a doresc din tot sufletul si din toata inima sa aveti o seara excelenta in continuare si tot ce v a  doriti

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

aseara am fost la CORY esteceva  fenomenal aerul ei de femeie divina modul ei dea se comporta felul ei de a fi totul te indeamna  la dragoste si iubire atmosfera deosebita  in care esti intimpinat totul absolut  te indeamna sa revii  iar si iar nu poti sa crezi ca  exista o asemena femeie care ti intrece orice asteptare aviz amatorilor de sex anal n ul practica in rest ce sa mai spun nu am cuvinte note de10 din toate punctele de vedere

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

aseara am fost la CORY esteceva  fenomenal aerul ei de femeie divina modul ei dea se comporta felul ei de a fi totul te indeamna  la dragoste si iubire atmosfera deosebita  in care esti intimpinat totul absolut  te indeamna sa revii  iar si iar nu poti sa crezi ca  exista o asemena femeie care ti intrece orice asteptare aviz amatorilor de sex anal n ul practica in rest ce sa mai spun nu am cuvinte note de10 din toate punctele de vedere

Sa traiasaca nea Nicu Barosanu !!!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...