Sari la conținut

Mara_22 din Craiova! 0790549515, 0764847407


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe

Mda.. E clar că nu poți să mulțumești pe toată lumea, și e clar că și noi mai avem zile proaste, asta nu vă dă totuși niciun drept de a jigni !!!

Daca ai zi proasta, ia-ti liber ;) nu iti bate joc de banii nostri ;) uni din noi chiar muncim pentrh banii aia, nu stam doar cu picioarele desfacute. Dar nu are rost sa continuam avqnd in vedere ca plecati. Sa fiti sanatoase.

O vară frumoasă vă doresc!

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Daca ai zi proasta, ia-ti liber ;) nu iti bate joc de banii nostri ;) uni din noi chiar muncim pentrh banii aia, nu stam doar cu picioarele desfacute. Dar nu are rost sa continuam avqnd in vedere ca plecati. Sa fiti sanatoase.

O vară frumoasă vă doresc!

 

Mie imi plac astea cercelate, dar parca fata ei nu m a convins, si inspirat am fost. Cu toate astea, exista o fetita , nu stiu cum de nu i a lasat nimeni recenzie , Antonia.

Din spusele ei in vizita mea , sau vizitele mele 🤣 era venita cu inca 8 9 fete, locatii diferite dar impreuna. Probabil pleaca toate sau au plecat in Germania din moment ce s au deschis cluburi etc

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Daca ai zi proasta, ia-ti liber ;) nu iti bate joc de banii nostri ;) uni din noi chiar muncim pentrh banii aia, nu stam doar cu picioarele desfacute. Dar nu are rost sa continuam avqnd in vedere ca plecati. Sa fiti sanatoase.

O vară frumoasă vă doresc!

  Chiar vorbesti prea frumos cu ele,nu merita!!!

  Niste parvenite puse pe japca!!!

  Si pestii stateau in camera alaturata si faceau galagie si aveau reclamatii la multi colegi!!!

            :refoz

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Daca ai zi proasta, ia-ti liber ;) nu iti bate joc de banii nostri ;) uni din noi chiar muncim pentrh banii aia, nu stam doar cu picioarele desfacute. Dar nu are rost sa continuam avqnd in vedere ca plecati. Sa fiti sanatoase.

O vară frumoasă vă doresc!

nu știu de ce aveți voi impresia ca noi nu muncim și stam doar cu picioarele desfăcute.. dacă stau sa ma gândesc bine, munca noastră este mai dificila decât orice altceva, dar ne asumam drumul pe care am ales sa mergem și nu ne plângem niciodată. Atunci fiți și voi înțelegători, ca ce facem noi nu Este atât de ușor precum credeți voi. Te pup prietena mea bomba ❤❤❤❤
Link spre comentariu
  • Oras:Dobrogea
  • Oras:Dobrogea

nu știu de ce aveți voi impresia ca noi nu muncim și stam doar cu picioarele desfăcute.. dacă stau sa ma gândesc bine, munca noastră este mai dificila decât orice altceva, dar ne asumam drumul pe care am ales sa mergem și nu ne plângem niciodată. Atunci fiți și voi înțelegători, ca ce facem noi nu Este atât de ușor precum credeți voi. Te pup prietena mea bomba â¤â¤â¤â¤

Sa mori tu ca n-aveți același peste!! 🤓🤓
  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Dobrogea
  • Oras:Dobrogea

nu știu de ce aveți voi impresia ca noi nu muncim și stam doar cu picioarele desfăcute.. dacă stau sa ma gândesc bine, munca noastră este mai dificila decât orice altceva, dar ne asumam drumul pe care am ales sa mergem și nu ne plângem niciodată. Atunci fiți și voi înțelegători, ca ce facem noi nu Este atât de ușor precum credeți voi. Te pup prietena mea bomba â¤â¤â¤â¤

Cât despre munca du-te o zi la o brutărie sa faci plăcinte, ca să vezi ce e aia munca! 🤑🤑🤑
  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Sa mori tu ca n-aveți același peste!!

nici nu are rost sa îmi bat capul cu voi.. unii dintre voi ați rămas înapoiată rău. Daca exista Pești asta nu înseamnă ca au toate, ca nici voi care frecventați fetele nu averi toți neveste, ca idee. și lasă-mă cu plăcintele ca nu trebuie sa îți Bati capul prea mult sa faci plăcinte. Noi aici facem munca fizica și psihică și tot ce vreți voi. Tu lasă stourile astea ca și dacă ma duc pe șantier e munca mai ușoară decât cum e munca cu voi. Te pup
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Cât despre munca du-te o zi la o brutărie sa faci plăcinte, ca să vezi ce e aia munca!

stai liniștit ca știu și munca cum este. Nu am fost prostituata dintotdeauna, am muncit mult pana sa ajung la meseria asta. Dacă ești curios te aștept la mine sa îți povestesc despre muncile pe care le-am practicat eu înainte.
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe

nu știu de ce aveți voi impresia ca noi nu muncim și stam doar cu picioarele desfăcute.. dacă stau sa ma gândesc bine, munca noastră este mai dificila decât orice altceva, dar ne asumam drumul pe care am ales sa mergem și nu ne plângem niciodată. Atunci fiți și voi înțelegători, ca ce facem noi nu Este atât de ușor precum credeți voi. Te pup prietena mea bomba ❤❤❤❤

Te-ai bagat si tu :)) cum de va gasiti sa comentati fix cele care suferiti de lipsa acuta de chef de munca? :)))

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

stai liniștit ca știu și munca cum este. Nu am fost prostituata dintotdeauna, am muncit mult pana sa ajung la meseria asta. Dacă ești curios te aștept la mine sa îți povestesc despre muncile pe care le-am practicat eu înainte.

:251x  :giggle:  :giggle:  :giggle:

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:ROMANIA
  • Oras:ROMANIA

stai liniștit ca știu și munca cum este. Nu am fost prostituata dintotdeauna, am muncit mult pana sa ajung la meseria asta. Dacă ești curios te aștept la mine sa îți povestesc despre muncile pe care le-am practicat eu înainte.

 

ai muncit mult si din toate meseriile practicate ai ajuns la concluzia ca asta este de tine . bine ca ti-ai descoperit vocatia ca altfel ce ne faceam noi astia prostimea care nu intelegem nimic din ce inseamna munca ....si mai ales stresul care este pe capul vostru . chiar te inteleg . trebuie sa multumesti clientul chiar si cand l-ai scuipa intre ochi ca nu ai nici un chef de el ,trebuie sa numeri banii ,toata ziua si sa te gandesti cum sa-i ascunzi macar o parte din ei de mentorul tau ca cine ajunge asa bun in meserie fara un mentor care sa-i arate calea si trebuie la sfarsitul zilei sa te mai ocupi si de placerile personale ,adica sa te futi pe bune cu iubi ,de placere cum s-ar spune si cum singura ne dai de inteles .Si uite asa trece ziua si vin zorile si trebuie sa o iei de la capat ....cat stres ,te inteleg .Frumoasa meserie ,banoasa dar stresanta rau ....si astia de la ITM nu inteleg sa va  bage la GRUPA 1 de munca sa puteti iesi la pensie la 30 de ani ....habar nu au ce inseamna sa stai descoperita toata ziua si inamicul in speta clientul sa traga in tine fara sa te poti apara . Sa te futa si la cap si la fund ..... 

draga mea esti o fata deosebita ,muncitoare si inteligenta ...dar te rog lasa-ne cu opiniile tale . mai bine lasa munca sa vorbeasca pentru tine ....daca  ti-ai descoperit vocatia perfect ,chestia cu vorbitul lasa pe altii sa o faca ,nu este de tine ...spui numai tampenii . Daca te ajuta sa scapi de stres eu iti recomand sa te duci la cules de capsuni zi lumina 12 ore in crapatul de soare ...si la sfarsitul zilei sa te relaxezi in iatacul patronului iar a doua zi sa o iei de la capat .....doar 1 luna ,nu mai mult sa vezi viata ce placuta este  . CONCEDIU PLACUT 

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Te-ai bagat si tu :)) cum de va gasiti sa comentati fix cele care suferiti de lipsa acuta de chef de munca? :)))

eu te-am întrebat pe tine când ai chef sa faci ceva și când nu ? Mor de curiozitate ca nu prea îmi aduc aminte sa te fi luat eu pe tine la rost. Alta treaba chiar nu aveți ? Oamenii mai au și alte treburi nu stau toată ziua pe topicuri sa comenteze într-una. Chiar atât de triști sunteți ? Dacă nu am chef nu e treaba ta. Îți mulțumesc pentru înțelegere ❤️❤️
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe

eu te-am întrebat pe tine când ai chef sa faci ceva și când nu ? Mor de curiozitate ca nu prea îmi aduc aminte sa te fi luat eu pe tine la rost. Alta treaba chiar nu aveți ? Oamenii mai au și alte treburi nu stau toată ziua pe topicuri sa comenteze într-una. Chiar atât de triști sunteți ? Dacă nu am chef nu e treaba ta. Îți mulțumesc pentru înțelegere ❤️❤️

Pai m-am bagat si eu ca chilotii in cur, exact asa cum te-ai bagat si tu pe acest topic :) doar ca eu am aruncat si 150 lei pe geam din cauza posesoarei acestui topic deci cam am dreptul sa imi spun si eu oful :)))

Si de trist..sunt trist pentru ca la noi vin numai zdrente, fomiste si manglitoare ;)

  • Like 3
Link spre comentariu

  • Oras:Patagonia
  • Oras:Patagonia

nu doar  ;)

 

Pai m-am bagat si eu ca chilotii in cur, exact asa cum te-ai bagat si tu pe acest topic :) doar ca eu am aruncat si 150 lei pe geam din cauza posesoarei acestui topic deci cam am dreptul sa imi spun si eu oful :)))
Si de trist..sunt trist pentru ca la noi vin numai zdrente, fomiste si manglitoare ;)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...