Jump to content

0770573066 Ramona

Recommended Posts

• Replies 242
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

:* :* Diminetile de weekend aduc masaj, cafea si dulcegarii :) iar serile masaj, sampanie si nebunii :* :*

Va astept cu drag astazi la o sedinta se relaxare minunata 08.00-20.00

Corect!

Posted Images

Buna dimineața!Vă aștept așa cum v-ați obișnuit deja,cu răbdare, căldură și deschidere către dorințele dumneavoastră, într-o atmosferă intimă și adaptata petreceri acelui timp doar pentru noi,in care uitam de toate celelalte și ne aducem un plus de energie și buna dispoziție.Va pupăcesc și va aștept până la ora 18.

Acum 16 minute, ramona_masaj a spus:

Da!

Vă răspund cu drag și pe wapp,doar sa mi specificați in mesaj până ce ora vă pot răspunde.De obicei raspun la maxim jumătate de oră de când a fost trimis mesajul pentru a evita eventuale încurcături.Va  îmbrățișez și aștept să ne cunoaștem.🤗

La 30.12.2020 la 8:27, ramona_masaj a spus:

Vă răspund cu drag și pe wapp,doar sa mi specificați in mesaj până ce ora vă pot răspunde.De obicei raspun la maxim jumătate de oră de când a fost trimis mesajul pentru a evita eventuale încurcături.Va  îmbrățișez și aștept să ne cunoaștem.🤗

In iasi nu vii?ducem lipsa de doamne cu experienta in arta masajului,ai fi binevenita. O seara frumoasa!

La 29.12.2020 la 7:18, ramona_masaj a spus:

Buna dimineața!Vă aștept așa cum v-ați obișnuit deja,cu răbdare, căldură și deschidere către dorințele dumneavoastră, într-o atmosferă intimă și adaptata petreceri acelui timp doar pentru noi,in care uitam de toate celelalte și ne aducem un plus de energie și buna dispoziție.Va pupăcesc și va aștept până la ora 18.🥰🥰🥰🥰

• Inimioara 1
Acum 15 ore, gog_hohu a spus:

Buna! Ceva poze recente?

Bună dimineața! Trebuie sa recunosc că postura de model nu este punctul meu forte.Mai pe românește nu știu să stau la poze, așa că voi incerca sa îmbunătățesc cât mai mult posibil calitatea serviciilor și voi lăsa partea cu pozele deoparte.Va îmbrățișez cu drag și va aștept să mă cunoașteți.

La 12.12.2020 la 8:17, ramona_masaj a spus:

Vă aștept să ne relaxam împreună ,să facem masaj erotic într-o cadă cu spuma,sa bem un pahar de vin și să petrecem timp doar pentru noi  .          Preturile  vor fi in descreștere dacă doriți să petrecem mai mult timp împreună.                                              O ședință de o oră 250 lei                  O ședință de o oră și jumătate 350 lei.                                                        O ședință de două ore 400 lei

🥰🥰🥰🥰🥰

Salutare,😀

Mult hate se pare, si nu stiu de ce... adevarul este altul... recomand sa fie vizitată.

putin mai devreme am plecat de la Doamna Ramona, pt care îi mai Multumesc inca odata.

Am avut parte de o baieță minunata cu happy-end si un masaj plin de energie buna si caldura....

igiena - 9

happy-end ca in filme - 9 ( 10 se da in alte circumstanțe)

masaj - 10 experiența spune cuvantul

de revenit garantat da, eu unul sigur revin. 
Multumesc frumos Ramona!

• Like 1
La 09.01.2021 la 10:57, danut121 a spus:

Salutare,😀

Mult hate se pare, si nu stiu de ce... adevarul este altul... recomand sa fie vizitată.

putin mai devreme am plecat de la Doamna Ramona, pt care îi mai Multumesc inca odata.

Am avut parte de o baieță minunata cu happy-end si un masaj plin de energie buna si caldura....

igiena - 9

happy-end ca in filme - 9 ( 10 se da in alte circumstanțe)

masaj - 10 experiența spune cuvantul

de revenit garantat da, eu unul sigur revin. 
Multumesc frumos Ramona!

Ceva detalii picante? I ai facut cunni?