Sari la conținut

Adelle 0758881464


Postări Recomandate

  • Oras:Bucale
  • Oras:Bucale

Leg e urmatoarea .imi plac fetele slabute si cu buze mari la pizda..e vreo problema?

Asteapta sa apara Corina,sa vezi pi**oi ce are,in viata vietii tale nu ai vazut asa ceva!!😜😂😂😂😂
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresty
  • Oras:bucuresty

Faptul ca am intrebat daca acepti limbi este faptul ca ai precizat la servicii ca accepti anumite fantezii. Iar raspusul tau la postearea lui kasparian este unul neprofesional.faptul ca "accepti fantezii" este putin ambiguuuuu fapt ce m-a determinat sa intreb daca primesti limbi si daca da sa pui si o poza avand in vedere afinitatea mea fata de pizda cu buze mari.

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresty
  • Oras:bucuresty

Fata de cele de mai sus te-as ruga sa precizezi ce fantezii accepti pentru ca cu totii stim de pe forum ca damele de companie fac oral si normal nu e nimic nou in asta.ca unele se descurca mai bine sau mai putin bine la oral.si normal asta e alta problemuta.

Link spre comentariu
Vizitator juanstein
Reputație: 0

Transformam topicul de recenzii in unul de informatii.....fata cand s-ar mai ocupa si de clienti? Eu unul abia astept saptamana viitoare pt a reajunge pe la ea.....asta daca o sa am loc :))). Insa in mod sigur am fost multumit si voi mai merge si pe viitor!

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresty
  • Oras:bucuresty

Are timp si de clienti ..doar nu se fute automat...si pt asi mentine clientii sau sa isi mareasca clientela "fata" isi informeaza clientii cu serviciile pe care le presteaza sau cu adaugari de noi servicii in functie de piata si de acceptul ei..

Link spre comentariu
  • Oras:sinaia
  • Oras:sinaia

Mda, evident la 70 lei primesti servicii de 70 lei. Programare pentru ora 7 seara, e 7:30 si stau si astept. Cat dai, atata face. Cine are timp liber de pierdut - merita incercat dar altminteri, daca timpul/ distantele sunt o problema, incercati ceva profi.

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Am bifat și eu la Adela e frumoasa la fata și când te privește parca are ceva special.. Dar sta mult cu ochi în telefon probabil face următoarele programări și ii lipsește GFE.. Na pana la urma la 70 fin ce așteptări sa ai.. Părți bune chiar e strâmtă și se simte bine. Ea deasupra nu a dat inpresia ca știe prea multa meserie ma lăsat mai mult pe mine sa muncesc.

Locație : 9 scârțâie un pic patul în rest e ok

Fata : 8 dacă avea și sâni mai mari era de 10

Normal 8 pentru ca e strâmtă dar în cazul meu eu am muncit mai mult..

GFE: 5

Cadoul: I am lăsat 100

De revenit... Nu știu as mai încerca o data poate a doua oara e mai bine 🤷â€â™‚ï¸

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...