Sari la conținut

Giulia 0757296182


Postări Recomandate

Faza cu 'pregătește sa termini' i-am explicat-o și eu.. ca nu suntem roboti sa terminam la comanda..din acel moment se taie totul.. și vorba ta, asa se 'termina' tot 🙃...pacat, arata foarte bine.. dar în materie de servicii este cu mult sub ceea ce oferă alte fete poate nu la fel de dragute dar care compensează cu poate ceva ce este mai important decât aspectul și anume COMPORTAMENT ðŸ˜ðŸ‘

 

Dacă vreți sa futeti o păpușă, mergeți la ea, dacă vrei mai mult..căutați în alta parte.

Link spre comentariu

Inca una cu arfe de diva, pe care ati umflat-o involuntar, si i s-a urcat la cap.

Pentru fitza la care a ajuns, clientul care ii pune farfuria sub nas, nu reprezinta decit un fraier care da banu pentru ca eea  frumoasa...

Mama ce boala am pe jagardelele astea.... iar faza cu pregateste-te sa termini nu e atentionare, e exact ceea ce pare, mizeaza pe faptul ca o buna parte sunt barbati decenti, nu ciobani cu pula par, ca nu au vazut pizda de-un an, si li se taie.

Si uite asa, intr-o buna parte, ea scapa relativ nefututa, sau mai putin fututa dar cu banii in buzunar.

Asta nu e ca sa va atraga ca se termina timpul... ci ca sa taie din el. ;)

  • Like 5
Link spre comentariu
Vizitator fytgl1
Reputație: 0

Giulia. Nu puteam sa lipsesc de la pomul laudat, prea au laudat-o toti. Tipa arata foarte bine intradevar dar sanii cam micuti, dar nu le poti avea pe toate in acelasi pachet. Sau poate poti dar cu ceva tunning. Tin sa precizez ca vizita a fost efectuata acum o luna si ceva. 

Note: 

Locatie: G-uri Mazepa, locatie ok, dar curios ca tipa face intuneric in camera inainte de ostilitati. Mie imi era teama sa nu sara un haiduc din balcon. 

Oral: 7. Intradevar, merita banii sa vezi iepurasul ( cum spunea un coleg mai sus) in genunchi cum te face fericit.

Normal: 8. Nimic special, o tragere regulamentara.

GFE: 7, tipa are o atitudine mai rece, dar ok, am socializat in limitele bunului simt. Deranjant ca impune multe restrictii.

Tarif: 100/200 RON. Sunt curios daca ajusteaza pretul in 2021 cu rata inflatiei si a maririi salariului minim. 
 

Pentru mine merita revizitata pentru aspectul peste medie pe care il are, ca servicii nimic spectaculos. Dar tipa are un tarif ok, fata de altele care exagereaza.

Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati
Acum 4 ore, fytgl1 a spus:

Giulia. Nu puteam sa lipsesc de la pomul laudat, prea au laudat-o toti. Tipa arata foarte bine intradevar dar sanii cam micuti, dar nu le poti avea pe toate in acelasi pachet. Sau poate poti dar cu ceva tunning. Tin sa precizez ca vizita a fost efectuata acum o luna si ceva. 

Note: 

Locatie: G-uri Mazepa, locatie ok, dar curios ca tipa face intuneric in camera inainte de ostilitati. Mie imi era teama sa nu sara un haiduc din balcon. 

Oral: 7. Intradevar, merita banii sa vezi iepurasul ( cum spunea un coleg mai sus) in genunchi cum te face fericit.

Normal: 8. Nimic special, o tragere regulamentara.

GFE: 7, tipa are o atitudine mai rece, dar ok, am socializat in limitele bunului simt. Deranjant ca impune multe restrictii.

Tarif: 100/200 RON. Sunt curios daca ajusteaza pretul in 2021 cu rata inflatiei si a maririi salariului minim. 
 

Pentru mine merita revizitata pentru aspectul peste medie pe care il are, ca servicii nimic spectaculos. Dar tipa are un tarif ok, fata de altele care exagereaza.

Ai fost zilele astea? :o pe ce numar de tel o gasesc? 

Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati
La 02.01.2021 la 21:50, fytgl1 a spus:

Nu am fost zilele astea, vizita este facuta in noiembrie. Si eu astept sa revina. 

pfaaaii leeei, imi sarise inima :)) 

no' sper sa mai revina pe forum si sa revina in Galati sau macar sa anunte pe unde e.

Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati
Acum 10 ore, haznaf a spus:

pfaaaii leeei, imi sarise inima :)) 

no' sper sa mai revina pe forum si sa revina in Galati sau macar sa anunte pe unde e.

Am vb eu cu ea si cica este in concediu si cand  revine o sa anunte pe forum

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...