Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ma disper eu pe mine. Frate, nu am pomenit ce sucita de femeie sunt. E greu cu mine, are dreptate Baby ca trebuie sa ai nervi de otel ca sa traiesti cu mine :(

 

Nu stiu ce sa fac, sa imi cumpar alt motor sau sa las banii in banca si sa-l dau naibii de motor si sa ma dau cu asta pe care-l am?!?!

 

Azi zic ca gata, imi iau alta, ma hotarasc si maine dimineata cand ma trezesc iar sunt indoita...

Link spre comentariu
  • Oras:B
  • Oras:B

Ma disper eu pe mine. Frate, nu am pomenit ce sucita de femeie sunt. E greu cu mine, are dreptate Baby ca trebuie sa ai nervi de otel ca sa traiesti cu mine :(

 

Nu stiu ce sa fac, sa imi cumpar alt motor sau sa las banii in banca si sa-l dau naibii de motor si sa ma dau cu asta pe care-l am?!?!

 

Azi zic ca gata, imi iau alta, ma hotarasc si maine dimineata cand ma trezesc iar sunt indoita...

Esti cam ..... tot cu .. ta se termina!
Link spre comentariu
  • Oras:all over (NU e o ironie...)
  • Oras:all over (NU e o ironie...)

Off-topic: frate advanced, iar ai chef de scandal cu toata lumea... :(

 

Si... tot off-topic: @Sorina - intr-o atare situatie, io unu' as tine banii si as sta la pândă, fie după o ocazie remarcabila la unul nou, fie dupa o oferta foarte buna pt vanzarea celui de-acum (asta daca-i in plan si vanzarea celui curent pe langa noua achizitie)

Note: da, stiu ca trece vara si-i greu pentru impatimiti... :)

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Oz
  • Oras:Oz

Ma disper eu pe mine. Frate, nu am pomenit ce sucita de femeie sunt. E greu cu mine, are dreptate Baby ca trebuie sa ai nervi de otel ca sa traiesti cu mine :(

 

Nu stiu ce sa fac, sa imi cumpar alt motor sau sa las banii in banca si sa-l dau naibii de motor si sa ma dau cu asta pe care-l am?!?!

 

Azi zic ca gata, imi iau alta, ma hotarasc si maine dimineata cand ma trezesc iar sunt indoita...

 

dar tu esti femeie?

Link spre comentariu
  • Oras:all over (NU e o ironie...)
  • Oras:all over (NU e o ironie...)

dar tu esti femeie?

 

Frate, nu stiu Sorina ce-ar zice, da' s-ar putea sa fie cativa colegi de forum care au verificat si pot depune marturie in acest sens... :)

 

(scuze, nu, nu sunt avocatul nimanui, da' prea a fost ridicata la fileu...)

Link spre comentariu
Vizitator takayama
Reputație: 0

nebunii sunt sinceri, și cine e sincer, va avea o răsplată mare la final, de restul nu știu ce să zic, nu-i simt!

Nebunul care persevereaza in nebunia sa va deveni intelept.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...