Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Oz
  • Oras:Oz

Pe forum există doi useri antagonici dar complementari, un fel de trădători de neam și țară.Unu, adica una, de etnie centrala, vrea alta si nimic să dovedească că toți bărbații români care apelează la femei pe bani ar fi bătuți în cap. Și mai e unu, misogin, care vrea să argumenteze că 70%  dintre românce ar fi curve. Ambele categorii au argumente gârlă pe ambele direcții. Oare disperă asta pe cineva ori ba? Daca am face un experiment, cât timp ar rezista cei doi într-o cușcă? Care ar ieși primul în perfuzii?

Link spre comentariu
  • Oras:Acolo
  • Oras:Acolo

Pe forum există doi useri antagonici dar complementari, un fel de trădători de neam și țară.Unu, adica una, de etnie centrala, vrea alta si nimic să dovedească că toți bărbații români care apelează la femei pe bani ar fi bătuți în cap. Și mai e unu, misogin, care vrea să argumenteze că 70%  dintre românce ar fi curve. Ambele categorii au argumente gârlă pe ambele direcții. Oare disperă asta pe cineva ori ba? Daca am face un experiment, cât timp ar rezista cei doi într-o cușcă? Care ar ieși primul în perfuzii?

Care-s aia?

Link spre comentariu

Ti se pare un cuvant futil?

intr-un aranjament "vintage" al cuvintelor si o exprimare, sa-i spunem "poetica" ar fi de inteles dar pe bune, acest "căci" adaugat in propozitii de 2 bani ii dau chiar un sens de... kkt ...fiindcă/căci voi nu găsiti alte cuvinte de exprimare 

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Telefon: harrypoker77
  • Oras:Lalaland
  • Telefon: harrypoker77
  • Oras:Lalaland

Pe forum există doi useri antagonici dar complementari, un fel de trădători de neam și țară.Unu, adica una, de etnie centrala, vrea alta si nimic să dovedească că toți bărbații români care apelează la femei pe bani ar fi bătuți în cap. Și mai e unu, misogin, care vrea să argumenteze că 70%  dintre românce ar fi curve. Ambele categorii au argumente gârlă pe ambele direcții. Oare disperă asta pe cineva ori ba? Daca am face un experiment, cât timp ar rezista cei doi într-o cușcă? Care ar ieși primul în perfuzii?

 

Cu tot respectul, observ ca nu citesti suficient pe forum. Experimental, te-as inchide pe tine cu @siana in aceeasi camera. Filmarea nu stiu cui as vinde-o, cercetatorilor britanici sau producatorilor de la Hollywood. Ramane de vazut :)

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:B
  • Oras:B

Cassy si el.

Nu stiu ce ai cu Cassy dar in mod sigur nu se referea la ea. Mai mult, sub nicio forma Cassy nu se regaseste in vreuna din cele doua categorii. Daca erai ok, il intrebai direct cine este "adversarul" lui aici!

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Clongowes
  • Oras:Clongowes

Nu stiu ce ai cu Cassy dar in mod sigur nu se referea la ea. Mai mult, sub nicio forma Cassy nu se regaseste in vreuna din cele doua categorii. Daca erai ok, il intrebai direct cine este "adversarul" lui aici!

 

Eu zic sa nu te mai grabesti. Pentru ca:

 

Pe forum există doi useri antagonici dar complementari, un fel de trădători de neam și țară.Unu, adica una, de etnie centrala, vrea alta si nimic să dovedească că toți bărbații români care apelează la femei pe bani ar fi bătuți în cap. Și mai e unu, misogin, care vrea să argumenteze că 70%  dintre românce ar fi curve. Ambele categorii au argumente gârlă pe ambele direcții. Oare disperă asta pe cineva ori ba? Daca am face un experiment, cât timp ar rezista cei doi într-o cușcă? Care ar ieși primul în perfuzii?

 

 

cârtița asta ungurească de Casssy vrea să ne dovedească pe noi bărbații neamului românesc că am fi proști grămadă (asshole patrol) :laugh2 :laugh2 :laugh2 :laugh2

 

Capisci?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

JJ,nu ai dreptate frate,casey doar "observa" anumite lucruri pe forumul asta!

Inginerul in schimb,daca te uiti cu atentie,vei observa ca el a facut-o si pe ma-sa curva( nu mai gasesc postarea si nici timp nu am sa caut)

nu in ultimul rand,nu prea am vazut nici o postare malitioasa macar ca sa nu spun tendentioasa sau iesita din tiparele bunului simt la adresa vreunui user,in schimb la inginerul am vazut

hai noroc si la mai mare :berica3

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:B
  • Oras:B

Eu zic sa nu te mai grabesti. Pentru ca:

 

 

 

 

 

 

Capisci?

A doua postare nu am vazut-o! Oricum nu trebuie incurajat in ...mai bine nu mai spun. Am avut dreptate, unul din cei doi sigur este el, cert este ca nu are toate tiglele pe casa. Cassy este un om super ok!
  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
Reputație: 16361
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)

Na, si eu , cartita, la astea ce sa scriu? :no2 nimic, si nu are rost nici altii sa scrie, daca asa si-a format el parerea despre mine, nimeni si nimic nu poate sa-i schimbe

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:all over (NU e o ironie...)
  • Oras:all over (NU e o ironie...)

Oameni buni, respirati si calmati-va, ca James n-are nimic impotriva lui Cassy! (presupun...)

El doar a aratat posturile unde a inceput sa se observe ca inginerului i s-a pus pata pe ea!

(edit - au fost altii mai rapizi cu tastele, eu ma adresam colegilor doixdoi si llexus... :) )

 

On-topic - da, si pe mine ma dispera ca l-au mazilit iar pe Preacuvios. Ce-a mai facut amu'?

Maestre daca citesti p-aci, te asteptam inapoi; sper sa nu te plictisesti de facut conturi noi...  :laugh2

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Clongowes
  • Oras:Clongowes

JJ,nu ai dreptate frate,casey doar "observa" anumite lucruri pe forumul asta!

 

Llexus, reciteste cu atentie si apoi trage concluzii.

 

A doua postare nu am vazut-o!

 

Am presupus ca n-ai vazut-o si de asta ti-am prezentat-o.

 

Na, si eu , cartita, la astea ce sa scriu? :no2 nimic, si nu are rost nici altii sa scrie, daca asa si-a format el parerea despre mine, nimeni si nimic nu poate sa-i schimbe

 

Sa nu scrii nimic, Cassy. Sa-l lasi sa aiureze.

 

Oameni buni, respirati si calmati-va, ca James n-are nimic impotriva lui Cassy! (presupun...)

 

Thecat, presupui corect. Grea limba romana! Oi fi si eu prolix.

  • Like 3
Link spre comentariu

Vizitator alexx_catalin.77
Reputație: 0

Azi? Ma dispera ca am iesit sa mananc si carciuma unde merg de obicei,cu cele mai reci carafe si cele mai aburite halbe,cu cele mai dragute chelnerite,cu cea mai buna pastrama de berbecut,era ocupata cu..plm,nunta,cumetrie,mot,parastas,mm,nu stiu..doar ca am ramas si nemancat si nebaut...

 

Mi-am luat la pachet cateva beri,dar nu e acelasi lucru...

 

FUCK..

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...