Sari la conținut

Adela 0720795869 Fata e bini di tat


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Prietene, eu aveam problema mea cu pisicuts, si au venit cei doi redushi mintal ce se cred mari pularai, de s au bagat in seama cum trage musca la kkt in loc sa si o frece reciproc in continuare si au inceput ei sa si dea cu umila lor parere si sa acuze fara sa aibe habar de nimik, probabil sunt in business cu peshtele cel mare pisicuts, si au fost deranjati de anumite recenzii, iar curvele lor de casa nu mai erau in prim plan

 

Exact :) Hai ca te las in pace si ma duc s-o frec

  • Like 2
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:b
  • Oras:b

Prietene, eu aveam problema mea cu pisicuts, si au venit cei doi redushi mintal ce se cred mari pularai, de s au bagat in seama cum trage musca la kkt in loc sa si o frece reciproc in continuare si au inceput ei sa si dea cu umila lor parere si sa acuze fara sa aibe habar de nimik, probabil sunt in business cu peshtele cel mare pisicuts, si au fost deranjati de anumite recenzii, iar curvele lor de casa nu mai erau in prim plan

 

pe mine doar m-a deranjat ca esti analfabet, imi cer scuze, dar asa ma enervez eu pe aia care sunt analfabeti.

mai departe, te-ai ambalat aiurea singur.

apoi te-ai dat de gol ca ai fost banat pe bune si ca esti o clona si un peste.

degeaba te superi in general.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:bucharest
  • Oras:bucharest

pe mine doar m-a deranjat ca esti analfabet, imi cer scuze, dar asa ma enervez eu pe aia care sunt analfabeti.

mai departe, te-ai ambalat aiurea singur.

apoi te-ai dat de gol ca ai fost banat pe bune si ca esti o clona si un peste.

degeaba te superi in general.

si p mine m a deranjat ca esti prost si nu ti vezi de laba ta
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

. Vezi ca acuzele false referitoare la proxenetism se pedepsec cf legii si nuanta discutiei era in legaturacu c au spus cei doi useri, astfel cum mentionezi tu, ca ii cunosti si e adevarat c spun ei? Ce au spus ei? Ca s au bagat ca musca n lapte si au inceput sa abereze ca dobitocii p forum

Altul care se duce cu print screen-ul la Parchet sa faca plangere...nu mai vazusem demult d-astia...ai belit-o futaciosule =))

Pula boului, sa rogi pe cineva sa-ti redacteze plangerea aia, ca daca o faci tu, te bate procurorul cu ea-n cap. =))

'ai de pula meaaaa! :slap2

  • Like 6
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Altul care se duce cu print screen-ul la Parchet sa faca plangere...nu mai vazusem demult d-astia...ai belit-o futaciosule =))

Pula boului, sa rogi pe cineva sa-ti redacteze plangerea aia, ca daca o faci tu, te bate procurorul cu ea-n cap. =))

'ai de pula meaaaa! :slap2

Baaaaaaaa , plm , daca se duce la parchet si pentru mine , sa nu ma caute la sectoru' 5 (ca nu sunt ala)  :laugh2  :laugh2  :laugh2

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buunnn...vad ca voi chiar vreti sa imi distrugeti topicul(mai mult decat este)...am o mare rugaminte:sa va luati "jucariile"si sa va certati sau sa faceti ce vreti voi pe alte topice sau la DG.E chiar asa de greu?ok,sa discutat despre problema care a dus la retrogradarea mea,s-au luat decizii nedrepte,si...gata!De ce trebuie sa o lungiti voi pe inca nustiu cate pagini?Vrea omu' sa citeasca ceva,pai ce sa citeasca,se plictiseste de cearta voastra si cauta in alta parte.Am zis sa nu ma mai bag sa zic ceva dar nu ma pot abtine,da il cunosc pe tineototasa,probabil nu ma crede nimeni pe cuvant,dar da il stiu nu e nici  o clona a nimanui,ca si sex beta care si-au "luat-o"fara vreo vina.Cum cei de la "butoane" nu fac nimic sa opreasca off topic-ul asta,macar atat va pot cere..eu cred ca e suficient.Si tu Sorina si tu f_m si voi restu care nu aveti ce face aveti bunul simt si pierdeti-va timpul altundeva.

Iar lenesul si bitchmaniac..nu ii cunos au scris la inceput,cand activam in alta parte si nu aveam treaba cu forumul..

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Buunnn...vad ca voi chiar vreti sa imi distrugeti topicul(mai mult decat este)...am o mare rugaminte:sa va luati "jucariile"si sa va certati sau sa faceti ce vreti voi pe alte topice sau la DG.E chiar asa de greu?ok,sa discutat despre problema care a dus la retrogradarea mea,s-au luat decizii nedrepte,si...gata!De ce trebuie sa o lungiti voi pe inca nustiu cate pagini?Vrea omu' sa citeasca ceva,pai ce sa citeasca,se plictiseste de cearta voastra si cauta in alta parte.Am zis sa nu ma mai bag sa zic ceva dar nu ma pot abtine,da il cunosc pe tineototasa,probabil nu ma crede nimeni pe cuvant,dar da il stiu nu e nici  o clona a nimanui,ca si sex beta care si-au "luat-o"fara vreo vina.Cum cei de la "butoane" nu fac nimic sa opreasca off topic-ul asta,macar atat va pot cere..eu cred ca e suficient.Si tu Sorina si tu f_m si voi restu care nu aveti ce face aveti bunul simt si pierdeti-va timpul altundeva.

Iar lenesul si bitchmaniac..nu ii cunos au scris la inceput,cand activam in alta parte si nu aveam treaba cu forumul..

 

Da, unde erai!!!!! :baby2  Acesti  membri au postat aci, pe forum :bye

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ai spume domnisoara?!?! Cand faceam propuneri si intelegeri pentru ridicarea ta la top nu mai aveai spumele marii...

 

De mult ma abtin sa-ti spun: "cu placere"  :slap2

Vezi cum vorbesti..nu am avut si nici nu o sa am nevoie de sustinerea ta..in primul rand..al 2 lea rand sunt sigura ca ar fi sesizat administratorul daca e cazul sa urc la top sau nu...nu era nevoie de interventia ta ;)

Asa ca,te rog....muta-ti" cortul" pe alt topic :)

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Si daca nu vad, ce faci?!?!  :slap2

 

Nu merita sa-mi bat capul si sa-mi pun mintea cu o invidioasa, o mincinoasa si o ESCROACA, te las in continuare pe maidanul tau, cu trepadusii tai la fel de mincinosi ca si tine. Nu era nevoie de interventia mea?!! Jura-te!

 

Btw, scoal unde ai facut-o?!?! in curtea scolii, cred. Asta e retorica, nu mai pune neuronul sa se incinga, nu am nevoie de raspuns.  :bye

 

"Succesuri"

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

       :clapp ajunge oameni buni , nu va mai saturati de can-can , :snappy eu zic sa tipariti si o revista poate asa aveti mai multi cititori , :rtfm

      am tras concluzia ca la astia banati este mai important contul si culoarea decat ceea ce fac cu fetele in pat  , fiecare are dreptate in felul lui baieti pentru ca fiecare isi urmareste scopul .

     Treziti-va !!!! , dreptatea absoluta nu exista, ea este reprezentata de cei care conduc societatea  ,in cazul de fata pisicutz   hahaha....  daca va avea puterea sa recunoasca ca a gresit ( cel putin in cazul meu pentru ceilalti nu garantez )  il stimez  ,daca nu? ii urez sanatate (oricum nu poate dovedi niciodata ca sunt george pentru ca nu sunt  :laugh2  ) , eu merg la fete cu sau fara cont  aici , cu sau fara culoare :waytogo si ma simt excelent :X

      La Adela am mers cand era la testate si a fost ok iar mai apoi si cand era la top si tot ok a fost deci nu a existat diferenta poate doar un pic pentru ca ne cunosteam mai bine dar in rest aceeasi atitudine , daca vreti cu adevarat sa o sustineti mergeti la ea si apoi faceti o recenzie , oricum nu poate fi decat pozitiva pentru ca merita (cu toate ca mai sunt si nepotriviri de caracter )   

:offtopic Sorina nu o poate ajuta pentru ca ea este femeie deci nu face recenzii in cunostiinta de cauza (asa ca ciocu mic roscato ) daca ai ajutat-o ai facut-o din proprie initiativa,nu ca a cerut Adela,nu trebuie sa iesi in evidenta mereu este deja destul de poluat topicul asta ca sa mai apari si tu ( ea trebuie sa fie in topul celor care se culca cu ea si nu a celor care le-o sugi tu ),in concluzie era la top si daca tu nu existai ,

   sunt sigur ca se va descurca la fel de bine si la testate ca de altfel multe fete din acest topic care sunt ca si calitate peste cateva din top, retrogadarea ei s-a vazut cu ochiul liber de catre foarte multi de pe forum ca a fost injusta ( pe un motiv pueril )si nu cred ca o va afecta cu nimic din contra probabil i-a adus mai multa popularitate :inlovee     intr-o alta concluzie lasa-ti gargara si da ti drumul la recenzii... a mea este in medie 9,5 :icecream

 am fost si eu odata sex beta acum sunt ceea ce sunt

   

    

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Si daca nu vad, ce faci?!?!  :slap2

 

Nu merita sa-mi bat capul si sa-mi pun mintea cu o invidioasa, o mincinoasa si o ESCROACA, te las in continuare pe maidanul tau, cu trepadusii tai la fel de mincinosi ca si tine. Nu era nevoie de interventia mea?!! Jura-te!

 

Btw, scoal unde ai facut-o?!?! in curtea scolii, cred. Asta e retorica, nu mai pune neuronul sa se incinga, nu am nevoie de raspuns.  :bye

 

"Succesuri"

Multumesc :) la reverere!

Chiar nu am sa ma contrazic vreodata cu tzatza forumului..

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...