Sari la conținut

❣Flory 0733427379 / 0727580765❣


Vizitator manbarman

Postări Recomandate

Vizitator TheKing15
Reputație: 0
Acum 5 minute, Impartial a spus:

E clar ca tu esti raspopit. Nu ai pace nici in post.😂

Off off, cum se rastalmacesc cuvintele si intentile mele.

eu o sa merg la Flory sa o ajut sa se pregateasca de sarbatori si ptr ca am auzit de la @22leon ca face mancare buna..

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Banat
  • Oras:Banat
Acum 18 ore, TheKing15 a spus:

 

eu o sa merg la Flory sa o ajut sa se pregateasca de sarbatori......

......si ptr ca am auzit de la @22leon ca face mancare buna..

O ajuți cu dezbracatul sau cu îmbrăcatul? 😂😂  

Parinte, asta nu trebuia sa spui la toți, era un pont ptr. preasfinția ta 😂😂

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator TheKing15
Reputație: 0
Acum 5 minute, 22leon a spus:

O ajuți cu dezbracatul sau cu îmbrăcatul? 😂😂  

Parinte, asta nu trebuia sa spui la toți, era un pont ptr. preasfinția ta 😂😂

Cu ce o ajut? Voi vedea la fata locului nevoie ei, multumesc de pont oricum😂😂😂

o sa iti explic ce si cum dupa vizita

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Banat
  • Oras:Banat
Acum 31 minute, If06mwb a spus:

Nimic deosebit. Olteanca pusa pe fast fuck fără pic de feminitate care trage de timp și se roagă pt recenzii bune... Pina la top mai trei ceva studi

Credibilitate maxima 😂😂Cont făcut cu câteva minute înainte de a posta aici . 🐟 Flory ,se pare ca ai început sa deranjezi peștișorii  .

Dacă ai fost ,de ce nu faci o recenzie cum trebuie, și detaliezi cum a fost?

  • Like 2
  • Mersi 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara
Acum 42 minute, If06mwb a spus:

Nimic deosebit. Olteanca pusa pe fast fuck fără pic de feminitate care trage de timp și se roagă pt recenzii bune... Pina la top mai trei ceva studi

Care fast fuck...si care rugaminti de recenzii?? pana acuma la cate vizite i-am facut.. am depasit mereu timpul si nici o data nu mi-a cerut personal sa ii fac recenzie! Daca am vrut sa fumez 2 tigari inainte si 2 dupa, mi-a permis. LOL, ce texte pa'unii..

Care esti frustratul/frustrata cu useru real?  :))))))

Sigur ti-a refuzat oferta si te-ai gandit sa denaturezi. :)))

Flore, te pup.. inca imi tremura genunchii de la fast fuck-ul ala.. 😗

 

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara
1 oră în urmă, Cozonac7 a spus:

Cineva să-i facă fetei cadou un halat 🥰

Pai daca ii faci o vizită,  poti sa il duci tu.. eu poate merg mâine, dar nu am drum la magazin.. :)) o prefer intr-un tricou larg si cu nimic pe dedesubt. :))) 

Link spre comentariu
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
1 minute ago, Zarko87 said:

Pai daca ii faci o vizită,  poti sa il duci tu.. eu poate merg mâine, dar nu am drum la magazin.. :)) o prefer intr-un tricou larg si cu nimic pe dedesubt. :))) 

Am fost... Singurul lucru pe care mi-l amintesc și acum este mirosul greu de suportat de lavabilă din locație. 

Altceva nu-mi amintesc. Nici măcar cum era îmbrăcată 🥺

Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara
Acum 28 minute, Cozonac7 a spus:

Am fost... Singurul lucru pe care mi-l amintesc și acum este mirosul greu de suportat de lavabilă din locație. 

Altceva nu-mi amintesc. Nici măcar cum era îmbrăcată 🥺

Ohhh, ai fost demult? Eu nu am simtit miros de lavabila..in ultimele 3 săptămâni. Ohhh, am trecut prin covid, acuma vreo 3 luni. Am ramas cu probleme la miros.. doar ce e puternic si înțepător pot distinge.. hmm e bine si rau in acelasi timp... Nu ma deranjeaza mirosurile, dar nu stiu nici eu cum miros.. :)))))))))))) 🤣🤣🤣😅😂😂😂😂🤣😅

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Univers
  • Oras:Univers
Acum 2 ore, Cozonac7 a spus:

Am fost... Singurul lucru pe care mi-l amintesc și acum este mirosul greu de suportat de lavabilă din locație. 

Altceva nu-mi amintesc. Nici măcar cum era îmbrăcată 🥺

Na dracie! A funcționat doar simțul olfactiv. Se mai întâmplă.😁😂

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara
Acum 45 minute, Impartial a spus:

Na dracie! A funcționat doar simțul olfactiv. Se mai întâmplă.😁😂

Adevarul e..ca mie imi place maxim piersicuta si fundul ei (plus Atitudinea).. n-am (avut) timp de miros de lavabila! :)))) @Cozonac7,  poate ai fost exact dupa ce sa mutat... proaspăt renovat. Norocosule! 😁🙃😁🍻🍻🍻🍻

@flory24,  da nu ai mai zis nimic de shaworma aia.. a mai zis un coleg ceva pe topicul ala.. așteptăm raspuns de la tine. :)) 

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator TheKing15
Reputație: 0
Acum 44 minute, petefoxx a spus:

A reusit careva din voi sa ajunga la ea in urma unei programari?

Intreb pt ca acu vreo 2-3 luni am vrut si eu sa o incerc dar mi-a spus ca nu lucreaza cu programari.

Asta in mod normal nu imi suna bine, si nu am mai incercat de atunci.

Eu da, e fata faina, merita incercata, cand am timp scriu si o recenzie

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Banat
  • Oras:Banat
Acum 5 ore, petefoxx a spus:

A reusit careva din voi sa ajunga la ea in urma unei programari?

Intreb pt ca acu vreo 2-3 luni am vrut si eu sa o incerc dar mi-a spus ca nu lucreaza cu programari.

Asta in mod normal nu imi suna bine, si nu am mai incercat de atunci.

Lucrează cu programari doar cu cei pe care ii cunoaște,  și mai ales cu cei care își respecta programările .

  • Like 3
Link spre comentariu

Mersi pt raspunsuri... totusi, daca nu reusesc sa obtin o programare de la ea, nu cred ca o voi vizita. Pentru mine acest lucru este ceva elementar, si atata timp cat eu nu am incurcat-o niciodata pana acum (nici pe ea, si nici pe altcineva vreodata) nerespectand o programare stabilita in prealabil, consider ca sunt indreptatit sa mi se acorde acest credit de catre ea.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator TheKing15
Reputație: 0
Acum 6 minute, costy7 a spus:

Dar tu de unde știi?ar trebui sa te credem pe cuvânt,mai ales că zici tu te-ai lasat de recenzii

Eu am reusit cu programare si a fost super bine!

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Banat
  • Oras:Banat
Acum 2 ore, costy7 a spus:

Dar tu de unde știi?ar trebui sa te credem pe cuvânt,mai ales că zici tu te-ai lasat de recenzii

Uite ca știu ! Probleme ?

Nu trebuie sa ma crezi , dar dacă citeai pe aici vedeai suficiente răspunsuri de a lui Flory, din care reiese clar ca ne cunoaștem. Dacă nu am mai scris recenzii, asta nu înseamnă ca nu vizitez. Iar pina scrii tu atatea recenzii regulamentare ca mine,mai trece multă vreme. Sper ca acum ai inteles, ca nu afirmam ceva, dacă nu știam exact situația. 

  • Like 4
Link spre comentariu

Acum 7 ore, 22leon a spus:

Uite ca știu ! Probleme ?

Nu trebuie sa ma crezi , dar dacă citeai pe aici vedeai suficiente răspunsuri de a lui Flory, din care reiese clar ca ne cunoaștem. Dacă nu am mai scris recenzii, asta nu înseamnă ca nu vizitez. Iar pina scrii tu atatea recenzii regulamentare ca mine,mai trece multă vreme. Sper ca acum ai inteles, ca nu afirmam ceva, dacă nu știam exact situația. 

Ciudat e cum dai tu îndemn la unii useri să facă recenzii ,dar tu nu faci ,de ce te crezi marele albastru și nimeni nu are voie să îți spună nimic,da probleme hai pune o clona pe mine și începe să mă minusezi

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...