Sari la conținut

VisTantric -Ramnicu Valcea


Postări Recomandate

  • Telefon: Vedeta
  • Oras:Romania
  • Telefon: Vedeta
  • Oras:Romania

Ok, oricum ziua e pierdută și măcar stam de vorbe 0731670030

...si cred ca încep iar sa fac programări cu o zi înainte, încep cu cei cunoscuți pentru a elimina din lista pe cei neserioși.

▪În rest pentru deplasări pana în ora 12 amiaza se fac programări, iar cu locație pana în ora 14.

▪Servicile sunt...

Masaj de relaxare și companie intima

Sex oral neprotejat, deep cu finalizare orala

Sex normal protejat și anal protejat doar cu dimensiuni ce nu depășesc dimensiunea normala.

Masaj de relaxare 20/15 minute, fantezii, 69,sarutari,atingeri,facesitting,uro,dominare ușoară din partea mea, comenzi, mici servicii oferite în sprijinul meu, adorație, fetish, etc.

▪Dacă nu răspund la telefon în timp util lasă un mesaj în care spui ce anume dorești, intervalul de timp în care ești disponibil și spune dacă pot deranja cu un răspuns în cazul în care nu vad la timp solicitarea ta.

O zi buna!

Mai raspunde la tel visule .
Link spre comentariu

Ok, oricum ziua e pierdută și măcar stam de vorbe 0731670030

...si cred ca încep iar sa fac programări cu o zi înainte, încep cu cei cunoscuți pentru a elimina din lista pe cei neserioși.

▪În rest pentru deplasări pana în ora 12 amiaza se fac programări, iar cu locație pana în ora 14.

▪Servicile sunt...

Masaj de relaxare și companie intima

Sex oral neprotejat, deep cu finalizare orala

Sex normal protejat și anal protejat doar cu dimensiuni ce nu depășesc dimensiunea normala.

Masaj de relaxare 20/15 minute, fantezii, 69,sarutari,atingeri,facesitting,uro,dominare ușoară din partea mea, comenzi, mici servicii oferite în sprijinul meu, adorație, fetish, etc.

▪Dacă nu răspund la telefon în timp util lasă un mesaj în care spui ce anume dorești, intervalul de timp în care ești disponibil și spune dacă pot deranja cu un răspuns în cazul în care nu vad la timp solicitarea ta.

O zi buna!

Si care este dimnesiunea normala ?

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Ne auzim mâine la telefon?!

Ok, nu am reușit sa te prind zilele trecute.

Si care este dimnesiunea normala ?

Nu am de unde sa știu, îmi dau seama la fața locului. Pentru filmulețe e permisa orice dimensiune...

Preturile sunt

ðŸ‘150 cu 250

Iar pt deplasari

ðŸ‘200 cu 250.

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

O seara buna sa aveți și mâine sa va bucurați de soare, vreau sa avem o toamna călduroasă! :)

  • Like 2
  • Minus 3
Link spre comentariu

Și eu am încercat sa stabilesc o legătură cu ea și nu am reușit.

Scriu aici ce am scris și când lucra la Pitești: nu noi suntem cei care o alegem pe ea, ci ea e cea care ne alege pe noi.

Sfatul meu e sa nu renunțați!

Alexandra, pentru ca tu ești doar un vis și nu existi, nebun fiind, eu nu voi renunta la a visa la ceea ce e utopic!!!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

 

 

Cum alegi personajul pentru filmulete ? Care sunt conditiile si pretul ?

Persoane cu care ma simt confortabil, bărbații cu care m-am întâlnit des și dacă momentul de filmare nu depășește 5 minute, nu costa...face parte din banii oferiți pentru întâlnire.

 

esti disponibila astazi ?

Nu, nici azi și nici mâine nu cred.
  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Și eu am încercat sa stabilesc o legătură cu ea și nu am reușit.

Scriu aici ce am scris și când lucra la Pitești: nu noi suntem cei care o alegem pe ea, ci ea e cea care ne alege pe noi.

Sfatul meu e sa nu renunțați!

Alexandra, pentru ca tu ești doar un vis și nu existi, nebun fiind, eu nu voi renunta la a visa la ceea ce e utopic!!!

Anunț aici dacă iau apartament pe perioada vacantei, în rest doar deplasări în cazul în care am un număr anume de oferte serioase.
  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Persoane cu care ma simt confortabil, bărbații cu care m-am întâlnit des și dacă momentul de filmare nu depășește 5 minute, nu costa...face parte din banii oferiți pentru întâlnire.

 

Cum sa nu depaseasca 5 min ?

 

Vreau si eu

5 minute de filmare.

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Iertaţi.ma pentru ceea ce am facut. Sa nu faceţi ceea ce am facut eu. Eu mi.am pierdut familia, sotia copiii, serviciul si sufletul. Sa nu inselaţi niciodata! Nu bă inşelati sotiile si nu va duceţi la curve. Pt cateva clipe de placere pierdeti un diamant. Sper ca veti intelege. De ce vreau ca toate topicele mele sa le stergeti. Multumesc. Dumnezeu sa ma ierte si sa ne ierte.

Ai mesaj pe wapp.Ma suni cand poti sau mesaj sa vorbim.

Iată cum va prind eu, Pff...si azi am aflat și de băiatul acela sioux tot de la voi. Te-ai apucat de citit?

Eu ți-am spus la telefon sa îți faci șansa, ca nu te costa nimic...in plus!

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Și eu am încercat sa stabilesc o legătură cu ea și nu am reușit.

Scriu aici ce am scris și când lucra la Pitești: nu noi suntem cei care o alegem pe ea, ci ea e cea care ne alege pe noi.

Sfatul meu e sa nu renunțați!

Alexandra, pentru ca tu ești doar un vis și nu existi, nebun fiind, eu nu voi renunta la a visa la ceea ce e utopic!!!

Hey, mersi pentru apreciere și sper ca vei veni cu idei,iti răspund dacă ai ce îmi povesti, sunt activa pe forum în alte părți...

Fiind în vacanță, stau mai mult pe la secțiunea de discuții generale, București.

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Cand ai disponibilitate ?

Când se va putea, între timp aveți de vizionat un colaj...

https://nimfomane.com/forum/topic/165272-topic-decent-destinat-doar-celor-de-bun-simt-cu-relaxare-tot-de-coae/page-4?do=findComment&comment=6391063

Faceți abstracție de discuțiile de pe acel topic, asta pentru cei ce nu cunosc faptele de ultima oara când am fost în Vâlcea! 😈😜

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu

Când se va putea, între timp aveți de vizionat un colaj...

https://nimfomane.com/forum/topic/165272-topic-decent-destinat-doar-celor-de-bun-simt-cu-relaxare-tot-de-coae/page-4?do=findComment&comment=6391063

Faceți abstracție de discuțiile de pe acel topic, asta pentru cei ce nu cunosc faptele de ultima oara când am fost în Vâlcea! 😈😜

.

 

Draguta fusta cea rosie si lunga + maieutul rosu fara sutien !

 

 

Cand se va putea ?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...