Sari la conținut

Bancuri...daca aveti chef sa radeti..molipsiti si pe altii..!


Postări Recomandate

  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

O femeie a apelat la un chirurg plastician să-i reducă dimensiunile buzelor vaginale, deoarece sunt prea mari şi fâlfâitoare.

De rușine, a insistat ca operația să fie ținută secretă, medicul fiind de acord. După operație, trezindu-se din anestezie, a găsit trei trandafiri așezați cu grijă pe noptieră. Indignată, şi-a sunat imediat medicul:

- Parcă v-am rugat să nu spuneți nimănui despre operația mea!

Medicul i-a spus că a îndeplinit întocmai dorința ei de confidențialitate şi că primul trandafir e de la el.

- M-a întristat gândul că treceți prin asta de una singură...

- Şi al doilea trandafir?

- Al doilea trandafir e de la asistenta mea. Din simpatie, pentru că şi ea suferit această procedură cu ceva timp în urmă.

- Dar al treilea trandafir?

- Al treilea e de la un domn de la secția de arși de deasupra. A vrut să vă mulțumească pentru noile lui urechi :laugh2

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

CIA, Scotland Yard şi Securitatea se certau care sunt cei mai tari. Pentru a rezolva problema, se propune următorul test: se dă drumul la un iepure în pădure şi care îl va găsi sunt cei mai tari.

CIA intră în pădure, face investigații, agenți sub acoperire, filaje, după două luni trag concluzia: iepurele nu există.

Scotland Yard intră pe felie: investigații, tot tacâmul, după o lună şi ei trag concluzia: iepurele nu există.

Vine Securitatea, intră în pădure şi după două ore iese cu un urs bătut măr care ţipă:

- Gata, nu mai dați , recunosc, sunt iepure!

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Un tip se urcă în racheta personală şi face un tur prin Univers, apoi face o escală pe o planetă necunoscută. Aici vede o femeie frumoasă lângă un foc pe care era un ceaun în care femeia tot amesteca, scotea apoi un material pe care-l modela în omuleți, sufla asupra lor şi le dădea viaţă. 

- Ce faci? o întreabă mirat bărbatul. 

- Fac copii! răspunde femeia. De ce te uiţi așa mirat? Voi cum îi faceți?

Se apucă bărbatul nostru jucăuș şi-i arată cum se fac la noi copiii, ei îi place, dar la sfârșit întreabă: 

- Şi copiii unde-s? 

- A, peste nouă luni... 

- Aha! Şi în timpul ăsta tot amesteci?

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

O femeie vine la preot şi se plânge că soţul o înşeală. 

Preotul îi spune: 

- Nu cred una ca asta, el, aşa om cumsecade! 

- Da părinte, păi uite, am şi dovada - şi scoate o pereche de chiloţi femeieşti. 

- Bine, am să-l chem şi am să discut cu el. 

Iar chiloţii i-a luat în semn de dovadă şi i-a pus în buzunar. 

Ajunge el acasă, copilul cere nişte mărunţiş pentru îngheţată, iar deoarece mama nu avea mărunt, preotul îi spune: 

- Maria, ia din haina mea, că pare-se că aveam ceva mărunt.

Se duce Maria, bagă mâna în buzunarul hainei şi acolo găseşte chiloţii. Îi ia, se apropie de soţ şi-l sărută. El, nedumerit de cele întâmplate şi mai ales de reacţia ei, a amuţit, gândindu-se cum să-i explice neînţelegerea, iar ea: 

- Nu ştiam, dragule, că mă iubeşti aşa tare, încât şi chiloţii mei îi porţi cu tine!

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Două tipe, seara târziu, pe stradă. O patrulă de poliţie le oprește. Șeful patrulei zice: 

- Bună seara, actele la control, vă rog! 

Una dintre tipe răspunde: 

- Sunt stewardesă, tocmai ce am sosit dintr-un voiaj şi acum merg repede spre casă să fac un duş, să mă schimb, pentru că tocmai am fost anunțată că trebuie să plec imediat într-un alt voiaj. Cum timpul este foarte scurt, în graba cu care am plecat, am uitat geanta cu actele la serviciu. Vă rog să înțelegeți situația creată, dar timpul mă presează şi mă grăbesc. 

- Bun, înțeleg, răspunde poliţistul. Dar dumneavoastră? zice el adresându-se celeilalte tipe. 

La care tipa, roșie toată, răspunde: 

- Şi eu tot prostituată sunt, dar nu știu să mă exprim :slap2

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Un turist japonez aterizează pe aeroportul Otopeni. Ia un taxi din fața aeroportului şi se îndreaptă spre București. Când ies pe DN 1, o motocicletă îi depășește în mare viteză.

- Moto Kawasaki, foarte rapidă. Made în Japan! îi spune el șoferului.

Merg în continuare, peste câteva minute o mașină trece ca o furtună pe lângă ei.

- Auto Toyota, foarte rapidă. Made in Japan! spune japonezul din nou, mândru.

Ajung la Inter:

- 120 euro, îi cere șoferul.

- O-la-la! Foarte scump!

Șoferul îi răspunde:

- Mașină de taxat, foarte rapidă. Made in Japan!

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Un șmecher trece pe roșu, chiar pe lângă un polițist.

Polițistul se face că nu observă. Tipul parchează pe trecerea de pietoni.

Polițistul nu zice nimic. Șmecherul se dă jos din mașină, scuipă semințe pe polițist, după care îl înjură.

Polițistul nu face niciun gest.

Tipul se uită mirat la polițist, după care, liniștit, începe să fluiere și vrea să se urce la loc în mașină.

Deodată, polițistul îi trage cu putere un baston pe spinare șmecherului, care cade și se lovește cu capul de bordură.

Polițistul se uită la el cu dispreț și zice:

- Băă, rabd multe, da’ nu să fluieri fals din Mozart!

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Acolo unde trebuie
  • Oras:Acolo unde trebuie
  • Oras:Acolo unde trebuie
  • Oras:Acolo unde trebuie
  • Oras:Acolo unde trebuie
  • Oras:Acolo unde trebuie
  • Oras:Acolo unde trebuie
  • Oras:Acolo unde trebuie
  • Oras:Acolo unde trebuie
  • Oras:Acolo unde trebuie
  • Oras:Acolo unde trebuie
  • Oras:Acolo unde trebuie
  • Oras:Acolo unde trebuie
  • Oras:Acolo unde trebuie
  • Oras:Acolo unde trebuie
  • Oras:Acolo unde trebuie
  • Oras:Acolo unde trebuie
  • Oras:Acolo unde trebuie
  • Oras:Acolo unde trebuie
  • Oras:Acolo unde trebuie

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...