Sari la conținut

Bancuri...daca aveti chef sa radeti..molipsiti si pe altii..!


Postări Recomandate

Vizitator futac_cta
Reputație: 0

Bulă cu soţia în vizită la Gelu. Jucând cărţi la masă, Bulă scapă o carte sub masă şi când se apleacă să o ia bagă de seamă că soţia lui Gelu nu poartă chiloţi. După ce termină ei jocul, aceasta îl prinde singur prin bucătărie şi-l întreabă:
− Ţi-a plăcut ce-ai văzut sub masă? O poţi avea pentru 1000 de lei. Vino sâmbătă după-amiază că Gelu lucrează…
Trec zilele, sâmbătă vine Bulă, îi dă 1000 de lei, îşi face de cap cu ea şi pleacă mulţumit. Pe seară vine şi Gelu acasă:
− Nevastă a fost Bulă azi pe-aici?
− A fost, zice ea cam cu jumătate de gură.
− Ţi-a dat 1000 de lei?
− Mi-a dat, zice ea, cu teamă că Gelu o fi “mirosit” ceva.
− Bun! A trecut azi dimineaţă pe la servici şi mi-a cerut 1000 de lei împrumut zicând că ţi-i dă ţie după-amiază…

Link spre comentariu
Vizitator futac_cta
Reputație: 0

In vestul salbatic intra un tip intr bar se duce la barman si ii cere un pahar de wisky. Dupa un timp ii zice barmanului:
– Barman, ce dai daca ridic paharul asta de wisky fara sa il ating, dai o sticla de wisky?
– Dau ma, dau.
Se concentreaza tipul, ridica paharul, toata lumea aplauda, primeste sticla de wisky se uita prin bar si zice…
– Acum sa fluiere careva! Cineva din bar fluiera si paharul se lasa usor pe tejghea.
Dupa inca vreo 2 zile vine tipu repeta aceeasi faza cu o masa cu pahare pe ia, iar dupa o saptamana vine si ca de obicei cere un pahar de wisky, se uita prin bar si vede un mosulet amarat intr colt, la care ii zice barmanului:
– Barman, dai o naveta de wisky dak ii ridic scula mosului ala?
– Dau ma, dau…
Se concentreaza tipu… se concentreaza, se ridica scula mosului si pana sa apuce sa mai zica ceva, mosu scoate pistoalele si zice…
– Care fluiera il impusc!

Link spre comentariu
Vizitator futac_cta
Reputație: 0

Un individ iese din cazinou lefter si se duce la singurul taxi care se afla in parcare:
– Domnule, zice catre taximetrist, cat ma costa sa ma duci pana la Giurgiu?
– 500 de lei.
– N-am bani la mine dar, daca ma duci, iti dau 600 de lei cand ajungem acolo. Batem palma?
– Pleaca de-aici fraiere!
Cateva saptamani mai tarziu acelasi tip iese din cazinou dupa ce castigase cateva zeci de milioane. In parcare il astepta un sir intreg de taxiuri din care ultimul era al tipului care l-a refuzat. Dupa ce pune la cale un plan de razbunare pe taximetrist, se duce la primul taxi si zice:
– Sefule, cat ma costa sa ma duci pana la Giurgiu?
– 500 de lei.
– Iti dau 1000 daca la sosire imi faci un sex oral.
– Pleaca de-aici muistule!
Se duce la al doilea taxi:
– Sefule, cat ma costa sa ma duci pana la Giurgiu?
– 500.
– Iti dau 1000 daca la sosire imi faci un sex oral.
– Pleaca de-aici poponarule!
Face acelasi lucru cu toti iar cand ajunge la ultimul zice:
– Domnule, cat ma costa sa ma duci pana la Giurgiu?
– 500 de lei.
– Iti dau 600 daca inainte de plecare te lauzi celorlalti taximetristi ca pleci la Giurgiu.

Link spre comentariu
Vizitator futac_cta
Reputație: 0

O tipa se duce la doctor. Intra într-un dispensar, se duce la parter, unde o întâmpina omul în halat alb. Ea îsi spune problema:
-Domnule doctor, ma ustura între picioare si e totul rosu.
-Draga doamna, este evident vorba de prea putin sex – însa va pot ajuta.
Si binefacatorul în halat alb o ajuta… Si tot asa timp de o saptamâna. Nu se schimba nimic. Atunci este trimisa la un coleg, din camera de alaturi. Acelasi lucru. Binefacatorul în halat alb o ajuta. Dupa ce trece si pe la al patrulea, acesta îi spune:
-Doamna, nu stim mai departe, duceti-va la etajul unu.
Se duce, o vede doctorul, care îi spune:
-Stimata doamna, evident e vorba de mult prea mult sex…
-Pai, cei de la parter au spus ca prea putin…
-Ah doamna, nu va bazati pe ce va spun zugravii nostri.

Link spre comentariu
Vizitator futac_cta
Reputație: 0

O tinerica muncea intr-un bordel fara ca cineva din familia ei sa stie de acest lucru.Totul in regula, nimeni nu aflase nimic timp de un an despre activitatea fetei, pina intr-o zi in care politia facuse o razie.Toate prostituatele din bordel au fost scoase in strada si puse in rand pentru a fi verificate. Bunica tinerei trecea chiar atunci prin zona si imediat ce si-a vazut nepotica se duse tinta spre ea:

– Ce faci nepotica draga? De ce stai la coada?

– Pai, bunicuto, stii, am auzit ca se dau portocale proaspete…

– Serios draga? Pai hai ca sta si bunicuta cu tine, ca as minca si eu…

Ajung politistii si la babuta. Se mira unu:

– Doamna, am trait s-o vad si pe asta…La virsta dv. mai puteti?

Babuta raspunse mandra:

– Imi dau jos proteza si le sug.

Link spre comentariu
Vizitator futac_cta
Reputație: 0

Bula avea o colega de birou frumoasa rau de tot, de care se simtea foarte atras, dar din pacate pentru el, colega era indisponibila. O sorbea Bula din priviri in fiecare zi si crapa de necaz ca nu-i poate face nimic. Intr-o zi ajunge direct la ea si ii spune deschis in fata: -Esti o femeie superba si imi doresc foarte mult sa facem dragoste macar odata. Uite, daca esti de acord, iti dau 500 de euro. tipa refuza fara sa stea pe ganduri. Bula insista explicandu-i ca totul se va termina repede: -Eu stau in spatele tau, arunc banii pe podea, tu te apleci sa-i iei si pana i-ai ridicat eu am si terminat. Tipa sta si se gandeste o secunda, dupa care spune ca trebuie sa isi consulte prietenul, pe care il suna. Aluia cand aude despre ce e vorba, ii sticlesc ohcii si-i vine o idee:  – Cere-i 1000 de euro si ridica rapid banii de pe jos, asa nu va avea timp nici macar sa-si dea pantaloni jos. Gagica e de acord si accepta propunerea. Dupa vreo jumatate de ora, prietenul ei incepe sa isi faca griji nemaiprimind nicio veste si la un moment dat o suna el sa o intrebe ce s-a intamplat. Tipa raspunde gafaind si printre gemete ii spune: -Nemernicul a folosit monede!

Link spre comentariu
Vizitator futac_cta
Reputație: 0

Merge un pervers prin cartieru cu bordeluri si chestii d-astea si trece pe linga un sex-shop.
Vede un afis mare in vitrina: CEL MAI TARE SEX ORAL DIN VIATA TA _ CU O MAIMUTA _ NUMAI 5 $.
Intra perversu repede in magazin si-l intreaba pe patron:
- Ce scrie pe afisu ala bai?
- Pai ce, nu stii sa citesti?
- Pai ba, da de unde stiu io ca-i cel mai tare sex oral, ha?
Daca dau banii aiurea?
- Pai ai 5 $ la tine?
- Da.
- Da-i incoa si ia maimutica si mergi cu ea dupa colt. Si daca
nu ti-a placut iti dau banii inapoi.
Da perversu banii si merge cu maimutica dupa colt. Da asta cea mai tare m..e din viata lui.
Tipu ia maimutica si fuge bucuros cu ea acasa. Suna la usa si deschide nevasta-sa.
- Ce faci mai, ce-i cu maimuta asta?
- Gura! Ia-o, invat-o sa gateasca si dupa aia fa-ti bagajele si dispari!

Link spre comentariu
  • Oras:Acolo unde trebuie
  • Oras:Acolo unde trebuie
  • Oras:Acolo unde trebuie
  • Oras:Acolo unde trebuie
  • Oras:Acolo unde trebuie
  • Oras:Acolo unde trebuie
  • Oras:Acolo unde trebuie
  • Oras:Acolo unde trebuie
  • Oras:Acolo unde trebuie
  • Oras:Acolo unde trebuie
  • Oras:Acolo unde trebuie
  • Oras:Acolo unde trebuie
  • Oras:Acolo unde trebuie
  • Oras:Acolo unde trebuie
  • Oras:Acolo unde trebuie
  • Oras:Acolo unde trebuie
Vizitator futac_cta
Reputație: 0

O femeie intra intr-un magazin cu articole de piele si cere o poseta.Vanzatorul ii da o poseta mica.
-Dar e prea mica!
-Da, ,da e din piele de penis.Daca stii s-o mangai, se face mare...

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...