Sari la conținut

Bancuri...daca aveti chef sa radeti..molipsiti si pe altii..!


Postări Recomandate

Vizitator futac_cta
Reputație: 0

La un discurs,toata lumea care statea jos se plictisea de moarte.La un moment dat se ridica un barbat si striga in gura mare:
-Muie!
-Afara!(ii raspunse omul care tinea discrsul)
-Nu,nu ,aici sa vada toata lumea!

Link spre comentariu
Vizitator futac_cta
Reputație: 0

Doi ardeleni vin sa vanda produse la Bucuresti.Dupa ce termina,vad ca deja e prea tarziu,nu mai au tren si se hotaresc sa ia o camera la un hotel.La hotel:
- Buna seara,aveti camere?
- Avem o singura camera,cu un singur pat,raspunde receptionerul.
- No,amu` ii buna si asta!
Se duc ardelenii in camera si se culca.
Dupa 30 minute:
- Ma Ioane,tu faci laba!
- Ma Gheo,ai bolunzit?Lasa-ma sa dorm.
Dupa alte 30 minute:
- Ioane,ma, tu faci laba!
- Bai Gheo,lasa-ma dracu sa dorm,ce ai?
Dupa inca 30 minute:
- Ma Ioane,ma, tu faci laba,ma!
- Ma,si daca o fac,ce?
- Ioane,da simti ceva?
- Ma,nu !
- Atunci,fati-o tie, ma!

Link spre comentariu
Vizitator futac_cta
Reputație: 0

Mama isi invata fiica:
- Nu-mi pasa, puteti sa mergeti in camera ta cu prietenul tau cit timp ne uitam la televizor in sufragerie. Dar daca face ceva ce nu-i permis sa ne dai de veste.
- Dar, mama, cum?
- Fii foarte atenta... Daca vrea sa te sarute strigi "pere" Daca vrea sa te prinda de sini sa strigi "mere". Daca isi pune miinile mai jos, atunci sa strigi: "piersici"!
Se inchid tinerii in camera fetei iar parintii se uita la televizor. Dintr-o data, se aude o voce strigind:
- Salata de fructe...! Salata de fructe...!
 

Link spre comentariu
Vizitator futac_cta
Reputație: 0

Popescu este atit de ocupat cu afacerile, incit nu are timp nici macar de sotie. Îl insarcineaza pe tinarul lui subordonat sa-i distreze nevasta. Într-o buna zi insa, ii surprinde sarutindu-se:
- Auzi, ba, eu ti-am spus s-o distrezi pe nevasta-mea, nu sa te distrezi si tu !

Link spre comentariu
Vizitator futac_cta
Reputație: 0

In rai Adam si Eva:
Adam satul de fanteziile sexuale ale lui Eva i-si ia lumea in cap si fuge.
Eva ramasa fara partener se gandeste si incepe sa alerge dupa animale cu scopul de a-si rezolva necesitatile sexuale.Alearga dupa dinozaur.Acesta speriat fuge,fuge si cade in prapastie si moare.Cautand alt animal bine dotat alearga dupa urs si-l prinde de coada iar
acesta in culmea disperari se smuceste si ramane fara coada.
Dupa ce se gandeste Eva ajunge si la un rau unde reuseste sa prinda un peste pe care-l introduce in vagin satisfacandu-si fanteziile.
MORALA:
Stim de ce au murit dinozaurii, stim de ce nu are ursulo coada dar NU STIM cum mirosea pestele inainte....

Link spre comentariu
Vizitator futac_cta
Reputație: 0

Doi copii, un baiat si o fetita se certau. Fiecare se lauda cu ce ii cumparase ma-sa sau ta-su. El zicea ca are masinute, ea ca are papusi si tot asa. La un moment dat el, nemaistiind cu ce sa se laude, isi scoate puta si, mandru de el, spune: "Na, din asta chiar ca n-ai!"
Ea insa raspunde: "Da, dar peste 15 ani tu o sa ai tot una, pe cand eu o sa am cate vreau!"

Link spre comentariu
Vizitator futac_cta
Reputație: 0

Popescu consulta un medic ,si-i spune:
- Domnule doctor! Tot timpul imi sta dreapta! La inceput, mi-a placut, dar acum a intrecut masura!
Medicul il studiaza si cu o penseta ii scoate o furnica, i-o arata si-i spune:
- Asta va excita!
- Domnule doctor! Va sint nespus de recunoscator. Ce va datorez?
- Nimic, dar furnica ramine aici!

Link spre comentariu
Vizitator futac_cta
Reputație: 0

Vara, la mare, unu' intra in apa; la un moment dat - cum inota el in voie - simte o mana pe coaie si aude din adancuri o voce:
"- Plus 2 sau minus 2?"
Se gandeste el... "decat fara, mai bine cu 4", si zice: "-Plus 2!"
Cand iese, observa ca are 4 coaie.
Evalueaza situatia si decide: "mai intru inca o data in apa, si cand o-i simti iar mana pe coaie si mi-o pune intrebarea, ii zic <>, si rezolv...!"
Intra omul, simte mana pe coaie si aude vocea din adancuri: "Plus 4 sau minus 4!!!!"...

Link spre comentariu
Vizitator futac_cta
Reputație: 0

Asistentul de la medicina spune catre studente:
-Cine stie sa defineasca organul genital masculin?
Englezoaica spune:
-Este ca un gentelman pentru ca se ridica de fiecare data cind vede o femeie.
-Bine, nota 8.
Frantuzoaica spune :
-Este ca o cortina pentru ca pica dupa fiecare act.
-Bine, nota 9.
Rusoaica spune:
Este ca un cazac.
-Pai de ce?
-Pentru ca vine cind prin fata cind prin spate.
-Bine, ai nota 10
 

Link spre comentariu
Vizitator futac_cta
Reputație: 0

Un tip avea trei coaie. Se duce omul la doctor sa vada care-i mersu'.
Doctorul ii spune sa stea linistit ca s-au mai vazut cazuri si nu s-a intimplat nimic.
Omul pleaca, dar il framinta problema. Se urca in autobuz si, nu mai rezista , ii spune unui tip de linga el:
"Domnule, nu te supara, noi doi avem impreuna cinci coaie!"
La care tipul: "Cum, ba, tu ai numai unul ?"

Link spre comentariu
Vizitator futac_cta
Reputație: 0

un batran avea de facut analize la sperma si doctorul ii da un borcanel de analize si ii spune:

- Ia borcanul ăsta și vino mâine cu proba pentru analiză!

A doua zi, bătrânul apare, cu borcanul la fel de curat și gol ca ziua trecută. Doctorul întreabă ce s-a întâmplat, iar bătrânul explică: 

- Știți, doctore, uitați ce-am pățit: prima dată am încercat cu dreapta, apoi cu stânga, și nimic. Apoi am chemat-o pe nevastă-mea. A încercat și ea, și cu mâna dreaptă și cu mâna stângă, apoi cu gura - prima dată cu proteză, apoi fără proteză - și tot nimic. Apoi am chemat-o pe vecina de alături: a încercat și ea - și cu amblele mâini și cu gura și tot fără rezultat. Doctorul era șocat: 

- Ai chemat-o pe vecină?

La care bătrânul răspunde: - Da, și oricât ne-am chinuit, n-am reușit să deschidem borcanul ...

Link spre comentariu
Vizitator futac_cta
Reputație: 0

In timp ce zbura, prin fata unui vultur trece o vulturita. Vulturul se excita teribil si asta-l dezechilibreaza in zbor. O cioara-l intreaba:
- Ce faci vulturule?
- Zbor cum vrea p... mea!

Link spre comentariu
Vizitator futac_cta
Reputație: 0

Un tip intra in bar si cere 10 pahare de vodca .
-Trebe sa fi avut o zi jalnica , zice chelnerul .
-Da , tocmai am aflat ca frate-meu mai mare e homo .
A doua zi la fel .
-Azi am aflat ca frate-meu mai mic e homo .
A treia zi la fel . Barmanul intreaba :
-E cineva la tine in familie care sa placa femeile ?
-Da , nevasta-mea !!

Link spre comentariu
Vizitator futac_cta
Reputație: 0

Un tip merge la un bordel si cere cea mai tare curva a casei
-3000 de dolari ,i se spune,plateste si merge in camera
Aici era o femeie superba.Tipul se dezbraca si incepe sa isi fac laba, la care tipa il intreaba:
-Ai inebunit???Ce faci?
-Tu, sa taci!!Pe banii mei numa'io ma distrez!!

Link spre comentariu
Vizitator futac_cta
Reputație: 0

-Suna soneria. Sotia disperata se roaga
-Doamne fa sa dispara amantul, iar sotul sa nu stie nimic. La care un glas spune
- Bine, dar o sa mori de apa. Sotia bucuroasa ca a scapat de amant, in ceea ce priveste apa se va feri.
Peste un timp o oferta de nerefuzat pentru o vacanta pe mare.
Se duce aceasta in excursie, cand deodata se incepe o furtuna.Aceasta iar se roaga
-Doamne, pentru mine o sa omori oamenii de pe acest vas? La care glasul raspunde
-De-ai sti de cati ani ma chinui sa va adun pe toate aici, tarfelor.

Link spre comentariu
Vizitator futac_cta
Reputație: 0

În sat soseste o invatatoare noua si tinara. În intimpinarea ei este trimis un tinar aratos. Acesta ii pune frumos bagajele in caruta ,si se aseaza in fata, linga domnisoara. La marginea satului vad ei o vaca care se imperechea cu un taur. Venita de la oras, invatatoarea este profund marcata, si-l intreaba pe tinar:
- De unde stie taurul, ca... stii tu... deci, cind este momentul potrivit?
- Dupa mirosul vacii...
Merg ei mai departe si vad un cal si o iapa facind acelasi lucru.
- Si calul de unde stie...? intreaba din nou curioasa femeie.
- Tot dupa miros, la fel si ciinii, si oile.
Ajung ei la noul domiciliu al invatatoarei, descarca bagajele si baiatul i,si ia ramas bun:
- Toate cele bune!
- Multumesc pentru ajutor, spune tinara. Mai treci pe la mine daca ti s-a desfundat nasul...

Link spre comentariu
Vizitator futac_cta
Reputație: 0

Intr-o celula trei detinuti:
Cel mai solid spune:
-Am aflat ca azi ne va veni un nou coleg. Sper ca nu aveti nimic impotriva ca acesta sa fie sotia mea!
Cel mijlociu spune:
-Daca va fie sotia ta, atunci va fi amanta mea!
Cel mai pirpiriu spune si el:
-Daca va fi sotia ta si amanta ta, va fi deci, prietena mea.
Brus se deschide usa si intra un tip inalt foarte musculos, plin de cicatrici si spune:
-Copii, eu de astazi sunt mama voastra, si pentru ca am o singura tita, veti suge pe rand din ea..

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...