Sari la conținut

Bancuri...daca aveti chef sa radeti..molipsiti si pe altii..!


Postări Recomandate

  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Micul Lord, educat in toate cele ale vremii, avea o problema care ingrijora pe toata lumea: desi avea deja 6 ani, nu vorbise niciodata.
Intr-o zi, la micul dejun, se produse minunea:
– John, ceaiul asta este prea rece!
Stupoare! Incantare!
– Dar, Sir – intreba John cu respect – cum de nu ati spus nimic pana azi?
– Pentru ca pana azi serviciul a fost ireprosabil!

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

O femeie, urmand sfatul unei prietene, incearca sa îi recastige dragostea sotului ei si, intr-o seara, imediat ce barbatul vine acasa, il descalta, il aseaza comod in fotoliu, ii aduce mancarea la masa, dupa care ii ofera ceva de baut si, dezmierdandu-l si mangaindu-l, îi sopteste la ureche: „Iubitule, acum nu vrei sa mergem in camera noastra?”
Barbatul, spune: „Sa stii ca mi-ar placea. Oricum, cand voi ajunge acasa o sa am parte de un adevarat iad!”

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Soacra isi invita ginerele la masa. Desi suspicios, acesta acepta invitatia. Ajunge acolo cu un buchet de flori, i’l ofera soacrei, care il aseaza la masa. Pe masa, numai bunatati de toate felurile. Cat timp soacra punea florile in apa in cealalta camera, ginerele ia o bucatica de carne si i’o da pisicii de sub masa. Aceasta o mananca si, dupa cateva crampe, ramane nemiscata sub masa. Ginerele, enervat la culme, ia o tigaie din bucatarie si o loveste pe soacra in cap de o lasa lata pe jos. De sub masa, pisica “moarta” se bucura :
– Yeeees !!!

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

– Te felicit, draga mea, ii spune sotul vazand cum consoarta pune telefonul in furca. E cea mai scurta convorbire telefonica cu o prietena de-a ta, de cand ne-am casatorit. Un adevarat record: numai doua ore!
– Lasa ironiile! N-a fost nici o prietena. Era o necunoscuta, pur si simplu femeia gresise numarul :laugh2

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Maica stareta surprinde intr-o noapte un barbat extenuat care incerca sa sara gardul manastirii, inapoi spre lume.
– Ce-ai cautat aici, paganule? il intreba stareta.
– Am vrut sa fur ceva de mancare, dar m-au prins calugaritele…. zise acesta extenuat.
– Cand, in seara asta?
– O, nu, acum patru saptamani :no2 

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

O tipa tatuata din cap pana in picioare facea plaja la nudisti. Un tip vine langa ea, o studiaza din cap pana in picioare si o intreaba: – Nu va suparati, cumva pe pulpa stanga un tatuaj cu zambetul lui Iliescu? -DA! – Doamna, cat il admir pe acest om… imi dati voie sa-l pup? – Pupa-l domnule, dar pleci apoi? -Multumesc. Pupa omul pulpa stanga, iar apoi intreaba: _dar pe pulpa dreapta este tatuat domnul Băsescu ? -DA. – Imi dati voie sa-l pup? – Pupa-l, dar te rog sa pleci apoi! Il pupa si pe Băsescu, iar apoi intreaba din nou: Doamna, cumva intre picioare, mai tras la fata este domnul Iohannis? -DA. _ doamna lasati-ma sa-i dau 3 pule in gura ca atat m-a enervat mandatul trecut!

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Căpitanul unui submarin nuclear îl cheamă la el pe locotenent:
– Ce bubuitură s-a auzit cu două minute în urmă?
– Știți, artileristul-șef Popescu a primit o radiotelegramă prin care era anunțat că soția lui a plecat să se odihnească cu amantul ei pe insula Ibiza.
– Ei și ce?
– O belit pula Ibiza :rax2

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Doi vecini aveau casele una lipita de cealalta. Unul era putred de bogat, iar celalalt sarac lipit pamantul. intr-o dimineata se trezeste saracul si-l vede pe vecinul lui ca juca de unul singur la peretele vilei tenis de camp.
– Ce faci vecine, sa traiesti.
– Ce sa fac mai vecine invat sa joc tenis.
– Pai cum asa?
– Pai uite asa, am fost la balta si-am prins pestisorul de aur si mi-a indeplimit o dorinta.
– Te las vecine, fug repede si eu la pescuit la balta.
– Bai vecine, daca prinzi pestisorul de aur sa ai grija ce dorinta ii ceri, caci pestisorul este foarte batran si nu mai aude foarte bine!!!
Prinde si saracul pestisorul de aur si-i cere acestuia sa aibe aur in bucataria casei.
– Ce sa ai ma in bucatarie?
– Aur!
– Bine, da-mi drumul si dure acasa in bucatarie.
Se duce saracul acasa si cand colo ce gaseste in bucatarie. un TAUR.
– Bai vecine (acesta juca in continuare tenis), eu i-am cerut pestisorului sa am AUR in bucatarie si cand colo am gasit un TAUR.
– Auzi, dar tu crezi ca eu am vrut sa fiu tare-n TENIS ???

 

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Un cuplu de varsta medie, intr-o croaziera pe Pacific. Ea ii spune:
– Stii iubitule, de 20 de ani de cand suntem casatoriti, mereu am simulat orgasmul, dar asta nu este grav…
El nu spune nimic, deschide hubloul de la cabina si o arunca in ocean pe nevasta-sa. Tipa incepe sa urle:
– Esti nebun, nu stiu sa inot!!!!!!!!!
– Asta nu este grav, simuleaza inotul !

  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...