Sari la conținut

Bancuri...daca aveti chef sa radeti..molipsiti si pe altii..!


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Soţia îl trezeşte pe soţul ei:

– Dumnezeule mare!… Un om s-a băgat în cort cu noi şi mi-a tras-o!

– Şi de ce nu ai strigat netrebnico?! De ce nu m-ai trezit?

– Pentru că am crezut că eşti tu, până am ajuns la al treilea număr. De-abia atunci am realizat că nu poţi fi tu!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Beam o bere liniștit pe Teresa din spatele casei, când apare câinele meu de sub gardul vecinului cu ceva animal alb in gura. Mândru, loial , mi-l aduce și mi-l pune in fata mea....era iepurele campion al vecinului, ceva rasa cu pedigree din Germania, cu care umbla la concursuri, expoziții....era mort de-a binelea, înota in balele câinelui meu și era foarte foarte murdar. Iepurele valora cam 5000€...după “corecția” data câinelui m-am întors la iepure ....și mi-a venit o idee; l-am băgat in chiuveta ,l-am spălat și l-am uscat cu uscătorul de par al soției ....apoi am mers la Vecinul meu ,care nu era acasă ....i-am făcut un culcuș din paie iepurelui in cușca,l-am pus in pat și am fugit repede .

După amiaza a venit și Vecinul acasă ....după vro 5 minute se aude gălăgie și multe înjurături

Ca un bun vecin, ma duc sa ma interesez care-i problema. Stam ca doi prosti in fata cuștii iepurelui și are loc următorul dialog :

-Uita-te , in p..a mea ........!!!!!

-Ce sa întâmplat ? A murit ?

-A murit in p..a mea acum doua zile, l-am și îngropat și a apărut in p..a mea in cușca, spălat și cu culcușul făcut ?!

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...