Sari la conținut

Cati dintre voi ati înghițit sperma?


Postări Recomandate

Vizitator KimInLove
Reputație: 0
On 10/14/2020 at 9:18 PM, repede said:

Salut,

 

Si eu am inghitit!

Yaks. Dar nu inteleg. E vreun antibiotic sau care e motivul pentru care ai inghiti niste toxine ?

Link spre comentariu
Vizitator KimInLove
Reputație: 0
On 12/19/2021 at 10:53 AM, Georgeus said:

Nu am nimic cu nimeni. Din contra imi plac tipele de aici. Am o probleme cu cele care au o problema cu sperma, au greata sau scarba si totusi practica jobul asta

Sperma e pentru a trimite spermatozoizii inauntrul vaginului ca sa te inmultesti , adica sa faci un copil.

sperma nu se ingite . Decat daca esti prea plictisit de viata si n-ai ce face.

la fel ca cei care isi injecteaza heroina in vene. Nu e o necesitate si nici o placere a unui om normal la cap si cu chef de viata.

Eu citesc pe aici si ma minunez de cum au ajuns barbatii, ca de femei am aflat acum ceva timp. 
 

totusi nu inteleg motivul pt care ai inghiti sperma. Inteleg ca vrei sa faci s*x fiindca iti cer hormonii, dar sperma in intestine cine o cere ? 

Link spre comentariu
Vizitator KimInLove
Reputație: 0
On 12/18/2020 at 8:13 AM, niceboy69 said:

 e super sa duci mometu de excitare la capat

Aha. Deci asta ar fi explicatia. Momentul de excitare... 🤦🏼‍♀️
 

ia fii atent :

 

Această experienţă te supune însă unor riscuri cât se poate de reale, şi anume, contactarea unei boli cu transmitere sexuală! Practicarea sexului oral, chiar de la început, este riscantă, din cauza lichidului pre-ejaculator. Cele mai frecvente boli transmisibile de la penis la gură sunt: chlamydia, sifilisul, gonoreea, herpesul sau HPV, un virus extrem de periculos. Nu doar zona ta bucală este expusă BTS-urilor, ci şi laringele, esofagul şamd.

Înghiţirea spermei te supune şi riscului de la contacta virusul HIV, atunci când fluidele persoanei infectate (inclusiv sperma) intră în circulaţia sanguină a altei persoane. Virusul poate intra în organismul tău chiar şi prin crăpăturile buzelor!

 

Aşadar, înghiţirea spermei nu ar trebui practicată decât cu un partener stabil, care este cu analizele la zi!

Link spre comentariu
  • Oras:Tg Jiu
  • Oras:Tg Jiu

...La cateva zile dupa ce am supt prima data pula am inceput sa caut din nou pe net, ma invatasem la supt si si aveam chef de inca o muie.De data asta am gasit un tip tanar, 30 de ani, eu aveam 54 de ani. A m vorbit cu baiatul si l-am chemat la mine, a venit seara ca si primul. Era inalt, bine facut, masterand, foarte elegant si curat.Ne-am desbracat si ne-am apucat de treaba, tipul era versatil si sugea si el, avea o pula superba, lunga, nu prea groasa dar tare si vanoasa.Prima data a inceput sa suga el, de, era musafir, o sugea fin si adanc, cand se impingea in pula simteam cum ii intra pe gat, am fost atent sa vad cum procedeaza de nu se ineaca deloc si am vazut ca o inghitea scurt fara s-o tina mult in gat.O scotea apoi lua din nou, brusc pana in fundul gatului.A supt pana i-am zis sa se opreasca sa trec si eu la supt si sa aplic ce invatasem,prima data i-am lins-o incet, de la coie pana in varful capului, pe toate partile apoi am incercat s-o "inghit" cum facuse el, m-am inecat din prima,avea pula lunga si nu-mi intra tota in gura ca cea a primului tip.Mi-a zis sa ma pun pe spate, in pat cu capul pe marginea patului, m-am conformat iar el a venit cu pula desupra mea, aveam capul pe spate, pe dunga patului si mi-a bagat pula in gura impingand usor, am simtit cum aluneca pe gat fara sa ma mai inec.A inceput sa pompeze din ce in ce mai repede pana mi-au dat lacrimile si nu mai puteam respira dar imi place si ma excitasem teribil.S-a oprit, mi-a scos-o din gura si s-a pus el in lucul meu, efectiv l-am futut in gat cum ma futuse si el pe mine.Apoi am trecut in 69, eu deasupra si am inceput sa ne sugem reciproc.La un moment dat am simtit jeturile de sperma cum tasneau direct in gatul meu, 3 sau 4 jeturi de sperma fierbinte care mi-au umplut gatul si gura.Am deschis gura larg, sa nu pierd nici-un strop si am inghit tot, in acelasi timp am ejaculat si eu in gura lui, s-a inecat putin dar a inghitit si el tot. Am lins si ultimele picaturi de sperma care se scursesera pe pula si pe coiele lui si am inghitit.A procedat si el la fel, ne-am curatit reciproc, am aprins cate-o tigara si m-a intrebat daca mi-a placut.
- Foarte mult si as mai vrea...
- Ok, zice doar sa se scoale din nou
Am inceput s-l masturbez usor si sa-i ling pula si coaiele, a inceput sa i-se scoale si am trecut din nou la supt, de data asta am supt-o mai incet, ma dureau falcile si gatul de la muia precedenta, in final a ejaculat din nou in gura dar nu am mai inghitit direct si am prefeat sa plimb sperma prin gura si s-o svurez asa cum trebuie, era dulce/amaruie si vascoasa, am mai plimbat-o putin prin gura apoi am inghitit cu inghitituri mici pana am terminat-o. El nu a mai vrut sa ma suga si am incheiat partida.

  • Like 2
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Salut! Am si eu o intrebare la cei care se pricep! Nu am gustat sperma si nici nu am de gand, dar nici nu condamn pe cei care au astfel de placeri. fiecare face ce-i place, si nu e treaba mea. Am citit printre mesajele de aici ca ar avea gust diferit de la barbat la barbat... e corect? eu credeam ca are acelasi gust.... Gresesc? 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 3 ore, jorge_escu a spus:

Salut! Am si eu o intrebare la cei care se pricep! Nu am gustat sperma si nici nu am de gand, dar nici nu condamn pe cei care au astfel de placeri. fiecare face ce-i place, si nu e treaba mea. Am citit printre mesajele de aici ca ar avea gust diferit de la barbat la barbat... e corect? eu credeam ca are acelasi gust.... Gresesc? 

Are gust diferit, mai ales daca e fumator sau mananca sarat sau picant.

Link spre comentariu
  • Oras:Brașov
  • Oras:Brașov

Cu mult timp în urmă i-am propus unui prieten să îi sug pula. A fost de acord imediat. Ma întrebat dacă vreau să îi înghit sperma. Am fost imediat încântat. Am așteptat cu gura deschisă ca el să ejaculeze în gura mea. A fost o încărcătură mare si delicioasă. De atunci sunt dependent. Îmi place să sug pula și să înghit spermă. 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Brașov
  • Oras:Brașov
La 05.03.2022 la 19:58, Sl4miss a spus:

Asa este la început poate părea scârboasa, sperma, dar după devine ok. 

Cum preferati ejacularea? Orala? Sau pe față? 😅💦💦

Ambele. 

Link spre comentariu

Și eu am o fantezie să înghit sperma de la o trans, dar mi-e cam frică de boli... De gust nu e o problema că o mai încerc pe a mea din când în când 🙂Voi cum vă asigurați ca e ok? Sau mergeți la risc? :)

Link spre comentariu
  • Oras:Cocorăști
  • Oras:Cocorăști

De remarcat: cele mai tâmpite postări de pe acest topic sunt făcute de o curvă cu pizdă. Halul în care au ajuns "emancipatele" astea culturalizate pe Netflix și Tik Tok, te determină să ceri azil politic în Cecenia. https://m.ziuanews.ro/sport/ce-spune-pancu-e-ocant-n-cecenia-po-i-s-omori-femeile-oric-nd-mi-se-pare-c-ei-i-p-streaz-ni-te-tradi-ii-cu-care-eu-sunt-de-acord-1569024

Link spre comentariu
On 12/13/2021 at 11:17 PM, Eat_cum said:

Salutare. Vizitat de multe ori pe Andreea Drăgulescu și i-am înghițit sperma de fiecare dată. Îmi place să plimb sperma în gură, să îi simt consistența, cremozitatea cu limba, să îi simt aciditatea (parcă simt alergătorii cum se mișcă).

Cu soția am făcut threesome / full swing de foarte multe ori. Ador să sug și eu pula partenerului nostru de joacă, să își dea drumul în gura mea sau a soției mele și apoi să ne sărutăm, să gustăm sperma împreună, să o purtăm dintr-o gură în alta și să înghițim.

Cea mai plăcută senzație este când îmi dau drumul în pizda soției și apoi vine deasupra să se scurgea toată sperma în gura mea. Să simți sperma amestecată cu sucurile ei vaginale este ceva divin, ambrozia mea. 

Nu îmi este rușine să admit că înghit spermă (a mea sau a altuia)  și o voi face de fiecare dată când am ocazia.

 

Salut. Si eu doresc sa va cunosc..

  • Like 1
  • Mersi 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:BUCURESTI
  • Oras:BUCURESTI

... cu sotia pe care o cunosti chiar e ok ...

atentie cu strainii si apoi cu intoarcerea la sotie ...

e posibil sa intrati intr-un cerc de boli din care sa nu mai stiti cum sa iesiti ... 

cel mai ok e sa o faci cu cine cunosti bine ... e o dovada de afectiune si de respect sa-ti faci analize pe care sa le arati partenerului (partenerei) ... chiar nu va feriti de asta ... analizele sunt deocamdata ieftine si le poti face oriunde ...

gusturile nu se discuta ....

insa eu am experienta doar cu transe ... si atat pot spune ... din cauza tratamentului pe care il urmeaza are un gust naspa deci am renuntat ...

in general la cei care au tratament medicamentos se transmite in sperma ...

cazul ideal ... partenerul mananca capsuni, smeura, etc, si nu ia medicamente ... sperma cred ca e buna si parfumata :))

inca o data ... gusturile nu se discuta ... fiecare cum ii place 

Link spre comentariu
1 hour ago, alin879 said:

Este vreun coleg Bi pe aici, am fantezia sa o sug sa văd cum e, pura curiozitate, nu ma criticati pur și simplu vreau sa văd cum e 🤪

Pai specifica și tu macar orașul unde ești...că degeaba găsești dacă băiatul nu e în același oraș cu tine...

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 3 ore, alin879 a spus:

Este vreun coleg Bi pe aici, am fantezia sa o sug sa văd cum e, pura curiozitate, nu ma criticati pur și simplu vreau sa văd cum e 🤪

De unde esti? Cati ani ani? 

Link spre comentariu
  • Oras:Cocorăști
  • Oras:Cocorăști
Acum 7 ore, alin879 a spus:

Este vreun coleg Bi pe aici, am fantezia sa o sug sa văd cum e, pura curiozitate, nu ma criticati pur și simplu vreau sa văd cum e 🤪

Sunt mai mulți, ideea e unde ești și ce vrei, în ce condiții: hotel, în natură, la tine, la el, vă combinați amândoi și mergeți la una să vă stimuleze etc.? 

Link spre comentariu

7 hours ago, alin879 said:

Este vreun coleg Bi pe aici, am fantezia sa o sug sa văd cum e, pura curiozitate, nu ma criticati pur și simplu vreau sa văd cum e 🤪

Si eu aceeasi fantezie.

Am tot cautat un cuplu cu care sa fac chestia asta, dar nimic.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...