Sari la conținut

Bety20 0729277307


Postări Recomandate

  • Oras:București
  • Oras:București

Las si eu prima mea recenzie dupa prima experienta cu banii pe noptieră care s-a nimerit sa fie la Bety.

Nu o sa pot da note pentru ca nu am criteriu de comparație, dar va povestesc impresiile mele.

Locație ok, destul de curat, geluri de dus la baie, apa calda, totul bine.

Suni la usa si te așteaptă cu sfârcurile alea beton pe afară. Iti rămâne pe retina.

Experiența pentru mine a fost belea. Te iei un pic cu vorba, te ia in brațe, te pupă si usor, usor trece la treabă. Face un oral demențial cu CIM - nu mi-a mai facut cineva un oral asa bun din facultate 😂

Altfel, pozele sunt pe bune, desi sunt proaste. Arată mult mai bine in realitate. E fragedă, sâni tari, 🍑 mica si finuță. Nu-i vreun miss univers, dar e ce trebuie. As da acolo in orice zi a saptamanii.

Ca personalitate, mi s-a parut  vorbareață si cu bun simț. Zic cu bun simt ca la al 2lea numar era prea obosit măgarul si desi era evident ca trebuie să o lasăm pe altă dată, ea își tot dădea silința 😅

E de mers la ea, eu clar ma mai duc.

  • Like 3
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 6 ore, Disp8 a spus:

Las si eu prima mea recenzie dupa prima experienta cu banii pe noptieră care s-a nimerit sa fie la Bety.

Nu o sa pot da note pentru ca nu am criteriu de comparație, dar va povestesc impresiile mele.

Locație ok, destul de curat, geluri de dus la baie, apa calda, totul bine.

Suni la usa si te așteaptă cu sfârcurile alea beton pe afară. Iti rămâne pe retina.

Experiența pentru mine a fost belea. Te iei un pic cu vorba, te ia in brațe, te pupă si usor, usor trece la treabă. Face un oral demențial cu CIM - nu mi-a mai facut cineva un oral asa bun din facultate 😂

Altfel, pozele sunt pe bune, desi sunt proaste. Arată mult mai bine in realitate. E fragedă, sâni tari, 🍑 mica si finuță. Nu-i vreun miss univers, dar e ce trebuie. As da acolo in orice zi a saptamanii.

Ca personalitate, mi s-a parut  vorbareață si cu bun simț. Zic cu bun simt ca la al 2lea numar era prea obosit măgarul si desi era evident ca trebuie să o lasăm pe altă dată, ea își tot dădea silința 😅

E de mers la ea, eu clar ma mai duc.

Sa-ti fie de bine! Si la cat mai multe aventuri de genul. Vezi sa nu ajungi ca mine (noi de pe forum) dependent😁😁

Spor!

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
2 hours ago, Albdom82 said:

Sa-ti fie de bine! Si la cat mai multe aventuri de genul. Vezi sa nu ajungi ca mine (noi de pe forum) dependent😁😁

Spor!

Mulțumesc frumos 😁

Merge un pic de dependență. E un drog usor 😅

  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator charles68
Reputație: 0
3 hours ago, Disp8 said:

Mulțumesc frumos 😁

Merge un pic de dependență. E un drog usor 😅

Confirm. E ca un drog. Odata ce ai inceput, e greu sa te opresti. Asa am auzit ca e si la droguri.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 3 guests

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...