Sari la conținut

Bety20 0729277307


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare!

Am fost si eu la Bety de 2 ori recent si a 3-a oara a trebuit sa anulez eu subit din cauza biroului.

Tot din cauza timpului am optat doar pt un OP de fiecare data

Fata merita un 10+ , programare prompta respectata, fata arata super si asteapta in lenjerie provocatoare, e friendly si face astfel incat sa te simti bine.

Locatia, o garsoniera, 8-9, pe celebra Calarasilor avenue.

E de revenit, pentru mine si sper sa ma mai primesti Bety chiar daca ultima oara a trebuit sa anulez eu.

  • Like 1
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Va salut!

Am fost ieri la aceasta domnisoara senzuala. Programarea facut cu o zi inainte, confirmata si respectata la sutime. Locatia este ok, pana la urma nu cauti sa te muti, locuri de parcare destule. Domnisoara in cauza m a asteptat in lenjerie si pe tocuri. Pot spune ca arata mai bine face to face fata de poze. Bruneta cu ochi caprui, slabiciunea mea, undeva la 165 fara tocuri, un fund magnific, sani nici mari nici mici, tari, foarte placuti la atingere. Despre actiune nu pot spune multe, am terminat destul de repede :)))), a inceput cu sarutari pe corp coborand usor unde doare mai tare, oralul bun, umed, te suge cu o adevarata pasiune, dupa oral a pus prezervativul si s a urcat pe mine si nu pot spune altfel decat ca m a calarit, pozitie in care am si finalizat. Dupa ce am terminat treaba am mai stat la vorba unde am observat ce fire sociabila si pozitiva e. 

M am simitit super bine la Bety si cu siguranta o sa revin. 

Link spre comentariu

  • Membru Premium
  • Oras:sibiu
  • Oras:sibiu

salutare tuturor! 

m-am intalnit recent cu bety si as vrea sa ii dedic cateva randuri. a fost prima vizita (30 de min.).

programarea am facut-o cu 2 zile inainte, confirmata cu o ora mai devreme. amandoi punctuali. loc de parcare am gasit chiar in fatza blocului, pe partea cealalta a strazii.

la baie mi-a placut ca avea prosop si pe jos si cortina la dus.

ca infatisare, domnisoara mi s-a parut draguta, chiar sexi as putea spune. are sanii ft frumosi dpmdv, micuti si rotunzi, sfarcuri..., nota maxima 🙈.

atitudinea ei a fost ok, draguta, un pic pupacioasa (mai putin FK - poate nu i-a placut fatza mea). nu se / te grabeste.  igiena corespunzatoare.

dupa un scurt preludiu, am incalzit-o un pic intre picioare, apoi a venit ea intre picioarele mele. ON peste tot, lent / rapid, si cu limba, si fara maini, priviri... deci cam tot ce trebuie.

am prestat LOT si misionar, dar am preferat sa finalizez CIM. nu din cauza ei, ci pt ca imi place CIM (mai ales ca nu se gaseste pe toate drumurile).

in concluzie, am avut parte de o experienta placuta si de repetat. din pacate pt mine, ea lucreaza doar in buc. iar eu ajung destul de rar (singur) la capitala.

rasfaturi si placeri maxime va doresc.

  • Like 7
  • Inimioara 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 3 guests

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...