Sari la conținut

Aida Sector 2 0731597005


Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

Salutare, 

 

Am fost si eu astăzi la Aida, recunosc nu e prima vizita, dar la fel ca și în alte dati m am simțit foarte bine. 

Din punctul meu de vedere, este o fata foarte frumoasa, are un chip cu niște trăsături foarte fine, asta fiind și ceea ce ma atrage cel mai mult la o femeie. Iar ochii sunt piesa de rezistenta, te pierzi în ei. În plus este o fata inteligenta, educata și foarte sociabila, știe sa întrețină o conversație. 

Ca de fiecare data programarea s a făcut pe whats up, respectata de ambele părți fără probleme. Deci punctuala. 

Igiena ireproșabilă, curată, miroase frumos, primit prosop curat de fiecare dată, iar la baie găsești tot ce ți trebuie. 

În ceea ce privește serviciile, de fiecare data am optat pt oral protejat, pe care îl face foarte bine, uitându-se în ochii tai. 

Normal protejat, accepta mai multe poziții, se implica, este acolo cu tine și ce i mai important nu te grăbește. 

N as putea sa dau note pt ca sunt subiectiv și clar ar fi maxime, eu simțindu-mă de fiecare data foarte bine în compania ei. 

Te pup😘 Aida și o sa revin ori de câte ori am ocazia. 

PS : sunt băiatul cu programarea de astăzi de la 13:30.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731597005
  • Oras:Bucuresti - calea mosilor
  • Telefon: 0731597005
  • Oras:Bucuresti - calea mosilor

Dragilor ! Mi se pare absurd sa faceți programări pe care, nu zic sa le confirmați, măcar sa le anulați, pot înțelege ca se poate întâmpla orice, nu am nevoie de explicații, decât un simplu mesaj " nu ajung " este suficient ! 

Prin urmare, va rog, rupeți din timpul vostru pentru a trimite un mesaj :*

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 21 minute, aida200 a spus:

Dragilor ! Mi se pare absurd sa faceți programări pe care, nu zic sa le confirmați, măcar sa le anulați, pot înțelege ca se poate întâmpla orice, nu am nevoie de explicații, decât un simplu mesaj " nu ajung " este suficient ! 

Prin urmare, va rog, rupeți din timpul vostru pentru a trimite un mesaj :*

Daca situatia era inversa sa vezi cum rupea din timpul propriu sa injure pe aici pe 3 pagini!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...