Sari la conținut

❤️ Andreea BbY ❤️ 0755199370 ❤️


Postări Recomandate

  • Oras:Terra
  • Oras:Terra
Acum 9 ore, bigtuesday a spus:

Salutări tuturor,

Am fost azi la domnisoara pentru un control de rutină :)

Tipa e ok, frumușică la față, însă la gustul meu are ceva kg in plus, nimic deranjant, dar pozele clar o avantajează. Am optat pentru o finalizare. Are si colega si se pare ca se poate si cu ambele dar de data asta am spus PAS.Oricum, pe durata vizitei mele nu am sesizat fenomene stranii in apartamentul situat peste drum de Kaufland Mărăști.

Actiunea:

După un pahar de suc, am cerut voie să folosesc baia, care nu arată rau, a avut prosop curat dar sa zicem ca se putea si mai bine: stau rau cu felul de dus si susul scapa apa peste tot. Am fost așteptat in dormitor unde am început cu un ON executat binisor, apoi am trecut în misionar si cowgirl unde am si finalizat in balonas.

Note: 

Tipa: 9.5 - E o tipa de treaba si comunicativă, chiar ok.

ON: 8.5 - Fără Deep dar sa străduiește fara atentie la sateliți.

Actiunea: 8.5 - se misca binisor, nu e de piatra, dar nici total implicată.

GFE: 8

De revenit: Da

De recomandat: Da

Tarif: 200 RON

Spor in toate!

 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0755199370
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0755199370
  • Oras:Bucuresti

‼️‼️Pentru programări îmi puteți scrie pe whatsapp la 0755199370 , sau mesaj text și telefonic. ‼️‼️
‼️Sa specificați ora pana când va pot Răspunde înapoi ‼️‼️ 
pupici 💋💋💋💋 disponibilă 💋💋💋

Link spre comentariu
  • Telefon: 0755199370
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0755199370
  • Oras:Bucuresti

‼️Dragilor , mai sunt prezenta pana duminica inclusiv , in Cluj. ‼️ Mai sunt câteva zile , soooo , va aștept sa ne vedeeem și sa petrecem puțin timp prețios împreuna ♥️♥️♥️
0755199370  🔥🔥🔥B1C92E13-EA15-4385-B603-66EEE796EC83.jpeg.f38bb8b41d798fe948787b7759e3eccf.jpeg

  • Inimioara 3
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Salut

Am trecut pe la aceasta domnisoara  si desi am avut asteptari mari, acestea nu s-au concretizat. 

Intr-adevar pozele o avantajeaza, dar nu asta m-a deranjat, ca arata bine si asa, cat de cat, e drsguta. Mai mult atitudinea ei lasa mult de dorit. Evident, raportat si la preturile pe care le are. Referitor la atitudinea ei mi s-a parut ca e foarte plictisita, pusa asa pe facut bani rapid, pe modul fast fuck, si asa cum sunt multe fete e usor aroganta.etc. Nu zic ca e doar ea asa, nu doar ea are atitudinea asta sau nu doar ea are poze care o avantajeaza, doar ca ea si cere cam mult. 

Note 

Locatia:9

Aspect : 8, 50.  chiar mi-a placut, cu toate ca in poze arata mai bine

Atitudine:4

Oral: 8

Normal : 7

Raport calitate pret : 4

 

Eu nu vreau sa se supere, dar recenzia este pt altii care vor sa o mai viziteze 

Si cred ca are potential fata. Un pic daca si-ar mai schimba filosofia 

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0755199370
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0755199370
  • Oras:Bucuresti

@sophiedee hey , mersi de recenzie, și nu , nu ma supăr, ca nu am de ce. Părerile voastre contează pentru mine. Îmi pare rău ca nu am fost pe placul așteptărilor tale.
Si vibe-ul pe care îl aveți când veniți , datorează acea stare pe care o am cu voi. Și nu ma refer aici la tine , ca nu știu cine se ascunde sub numele acesta, ma refer in general.  Fiecare om este diferit și reacționează diferit la întâlnire. So , poate data viitoare o sa te fac sa te simți mai bine 🤞🏻Mersi. 💋💋💋💋

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0755199370
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0755199370
  • Oras:Bucuresti

Dragiloooor  ♥️♥️ Ultimele 2 zile la voi in oraș ♥️♥️ Duminica inclusiv♥️
Va aștept in locatia mea pentru s ne cunoaște mai bineee ♥️♥️ Pupiciiii💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋

0755199370 🔥🔥🔥

Link spre comentariu
  • Oras:Transilvania
  • Oras:Transilvania
La 18.11.2021 la 15:53, andreeaivan a spus:

‼️Dragilor , mai sunt prezenta pana duminica inclusiv , in Cluj. ‼️ Mai sunt câteva zile , soooo , va aștept sa ne vedeeem și sa petrecem puțin timp prețios împreuna ♥️♥️♥️
0755199370  🔥🔥🔥B1C92E13-EA15-4385-B603-66EEE796EC83.jpeg.f38bb8b41d798fe948787b7759e3eccf.jpeg

Cat de bine arati 😘

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca
Acum 23 ore, sophiedee a spus:

Salut

Am trecut pe la aceasta domnisoara  si desi am avut asteptari mari, acestea nu s-au concretizat. 

Intr-adevar pozele o avantajeaza, dar nu asta m-a deranjat, ca arata bine si asa, cat de cat, e drsguta. Mai mult atitudinea ei lasa mult de dorit. Evident, raportat si la preturile pe care le are. Referitor la atitudinea ei mi s-a parut ca e foarte plictisita, pusa asa pe facut bani rapid, pe modul fast fuck, si asa cum sunt multe fete e usor aroganta.etc. Nu zic ca e doar ea asa, nu doar ea are atitudinea asta sau nu doar ea are poze care o avantajeaza, doar ca ea si cere cam mult. 

Note 

Locatia:9

Aspect : 8, 50.  chiar mi-a placut, cu toate ca in poze arata mai bine

Atitudine:4

Oral: 8

Normal : 7

Raport calitate pret : 4

 

Eu nu vreau sa se supere, dar recenzia este pt altii care vor sa o mai viziteze 

Si cred ca are potential fata. Un pic daca si-ar mai schimba filosofia 

Are iubit prietene, nu poate impaca si capra si varza, daca te impaca pe tine ala ce va face, doar e iubit nu client.🤦‍♂️

Link spre comentariu
Acum 23 ore, andreeaivan a spus:

@sophiedee hey , mersi de recenzie, și nu , nu ma supăr, ca nu am de ce. Părerile voastre contează pentru mine. Îmi pare rău ca nu am fost pe placul așteptărilor tale.
Si vibe-ul pe care îl aveți când veniți , datorează acea stare pe care o am cu voi. Și nu ma refer aici la tine , ca nu știu cine se ascunde sub numele acesta, ma refer in general.  Fiecare om este diferit și reacționează diferit la întâlnire. So , poate data viitoare o sa te fac sa te simți mai bine 🤞🏻Mersi. 💋💋💋💋

lasa vrajelile astea de bucharest cu vibe-ul clientilor . esti platita sa faci omul sa se simta bine !! poate a avut o zi proasta , poate are depresie , poate e amarat, dar el te plateste  ca sa  ii schimbi starea  , ca doar nu te fute pe gratis ! aici denota o lipsa de profesionalism din partea ta ! la preturile astea trebuie sa iasa clientul cu zambetul pe buze de la tine , sa mearga la masina tot dansand de fericire !  si nu ma lua cu ,,si eu sunt om si am stari,, si alte vrajeli de astea.. daca nu rezisti stresului exista si joburi normale ! asta a fost parerea mea , daca te superi oricum ma doare fix in pula , nici acolo

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0748988633
  • Oras:Cluj
  • Telefon: 0748988633
  • Oras:Cluj

In ciuda comentariilor de mai sus mi am luat inima in dinti si i am facut o vizita domnisoarei.

Am sunat am facut programearea ,apoi m am prezentat la locul dictat. 

Ajuns la locatie ma deschide o papușa de fata 🥰 sincer arata mai bine decat in poze. Ma invita in camera ,ma dezbrac ,ma limpezesc si ma intorc.Am stat la o poveste si trecem la actiune:

Aspectu : nota 10 + chiar daca zicea ca so mai ingrasat o fost buna rau sani foarte frumosi ,solduri late piele fina miros impecabil 10 +

Oralul :ma intreaba cum il vreau ,eu neprotejat ar fii super ,sa fie !!!nu am ce comenta il face frumos usor cu treaba buna, soldatu era tare ca piatra dar la cat de bine imi facea oralul am mai lasato.

Normal : a urcata pe mn ,aveam o priveliste de neuitat a sanilor cu care ma jucam si ii sarutam ,dupa care am schimat si am mai dat o capra care mo tinut ceva 😁si am terminat .

De revenit cu siguranta ii o fata care merita vizitata asa ca inainte sa o vizitati pregatiti-va ca de un date nu mergeti ca boschetarii la ea 😂🤣 

Te Pup😘 Scumpo si sper sa revii 🥰

 

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Daca ai umbla putin la preturi in loc sa te tii scai de primele locuri in topic poate te-ar vizita mai multi, eu cel putin am cel putin 3 variante la 200 cu CIM inclus greu de dat la o parte

Link spre comentariu
Vizitator popeyes
Reputație: 0
7 minutes ago, andreeaivan said:

Buna dragilor 💋 doar astăzi mai sunt aici la voi ♥️ Pentru cei care doresc sa ma viziteze azi , îmi puteți scrie pentru o eventuala programare 💋💋

 

Bucuresti sapt viitoare?

Link spre comentariu

  • Telefon: 0755199370
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0755199370
  • Oras:Bucuresti

🍉🍉 Hello Hello 🍉🍉

Am revenit după un lung “concediu” 😂 cu forte proaspete 😍 
 

🔥🔥 De miercuri , sunt disponibilă in Cluj  împreuna cu colega mea Elena  ♥️♥️
(pentru câteva zile)

Servicii 🔥

♥️  sex normal doar protejat in diferite pozitii;

• sex oral cu sau fara prezervativ, in functie de igiena. 

• finalizare orala, faciala ( pe buze,fata) corporala ( pe sani ); sarutari pe corp;

• sex in 3 cu colega mea; ♥️

•cim/cof sunt 50 extra ❤️

•sex între sâni 🔥

•69 - footjob - alte fantezii ❤️🔥

•body Kiss - Lips Kiss 💋

 • 30 min - 200 lei - 1 fin;

• 60 min(1 ora) - 300 lei - 1 sau 2 fin; 

• 90 min - 500 lei - 2-3 fin; 

• 30 min -400 lei (cu colega) 1 fin;

• 60 min -600 lei (cu colega) 1-2 fin;

🛑🛑 Dacă aveți nelămuriri , îmi puteți scrie pe whatsapp 🛑🛑

️ Daca sunt sunata si nu pot raspunde , rog sa mi lăsați un sms in care sa mi specificați clar ora pana la care pot deranja inapoi.

Pt intalniri matinale incepand cu ora 8-9, programarea se va stabili cu o zi inainte. ️ 

                ‼️‼️‼️  ATENȚIE  ‼️‼️‼️               

🔞Referitor la trimiterea in privat a documentului meu de identitate, nu mi se pare o ideea buna,nu sunt de acord cu asta,nu știu ce se poate întâmpla cu el și așa mai departe️Nu stau sa mai intru in detalii️După ce nu voi mai putea posta poze din cauza neverificarii actului meu de identitate, o sa va rog sa dați câteva pagini înapoi sa vedeți pozele sau sa îmi cereți in privat (Whatsapp)‼️ 🔞🔞🔞🔞

 

💜 Am rugămintea la voi cei care citiți aici , cand ma sunati/dati mesaj , sa specificați ora pana cand va pot raspunde inapoi 💜

💚 Eu sunt foarte stricta si serioasa in privința programărilor mele,nu imi place sa intarzii,si nici nu dau tepe💚

 Programarea se va face prin Whatsapp/SMS sau telefonic 

 Programarile se confirma de mine , cat si de tine , cu cel putin o ora inainte 

🎁 Cadoul se va lasa la începutul întâlnirii noastre 🎁 

‼️‼️ O sa revin cu detalii depre locație când o sa ajung ‼️‼️
 

‼️♥ Îmi rezerv dreptul de a-mi selecta clienții , nu accept pe nimeni in stare de ebrietate sau sub influența altor substanțe. Sunt o fata corecta și respectuoasa cu toată lumea pana la un anumit punct. Respectându-va pe voi , și eu aștept respect din partea voastră.♥‼️

E9F60B2D-644B-4C71-82D1-DE71D6E4C489.jpeg

64380349-FF9C-4EA8-B04B-4339FF3D2A4B.jpeg

70422D4B-B36B-4B85-B92F-0AAE87F68514.jpeg

9EC60D09-A196-4855-BA78-F77387CAE212.jpeg

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...