Sari la conținut

Maya 0762911277


Postări Recomandate

  • Oras:pe forum...
  • Oras:pe forum...

Nu cred ca este adevarat :) nu poate fi vorba de Maya :)

Ai amenintat-o cumva si a decis sa te taxeze extra :)

 

Sunat acum cateva zile si imi spune ca pentru cei care n-au mai fost la ea tariful e de 350h.

WTF!?!

 

Cred ca daca mai insistam o convingeam sa revina la tariful standard, dar nu stau eu sa ma rog de ea.

Link spre comentariu
  • Oras:pe forum...
  • Oras:pe forum...

Din 30 Ianuarie 2013  ai sunat prima data la o fata de pe forum sau pana acum toate ti-au raspuns ?

Altfel nu inteleg de ce ai postat acum prima data , consumi cerneala :)

In ambele cazuri esti un fericit :) Are unul personal daca insisti o sa il primesti dar nu ce astepti tu :)

Succesuri multe :)

 

Buna Maya,

 

   Astazi lucrezi? Am incercat sa te sun ieri, insa aveai telefonul inchis. ( sau ai alt numar de tel? ).

 

Merci

  • Like 1
  • Minus 7
Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

Din 30 Ianuarie 2013  ai sunat prima data la o fata de pe forum sau pana acum toate ti-au raspuns ?

Altfel nu inteleg de ce ai postat acum prima data , consumi cerneala :)

In ambele cazuri esti un fericit :) Are unul personal daca insisti o sa il primesti dar nu ce astepti tu :)

Succesuri multe :)

Buna rocker,

 

    Imi poti trimite te rog nr. de tel.  Nu sunt din Buc. si vroiam sa o incerc si eu....... :)

 

Merci

Link spre comentariu
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII

Ea face altfel programarile , nu prin sunete , le face telepatic , chiar mai amanuntit. Acum e putin plecata dar deja simte ca o cauta cineva.

dc raspunzi tu sa gre in locul meu sti tu unde sunt sau ce treaba am,sau te a pus cineva avocatul meu?
Link spre comentariu
  • Oras:B
  • Oras:B

Păi face un bine acestei comunități, că tu ești prea agramată ca să înțeleagă cineva ce dorești să exprimi. Tu nu știi cum se scriu corect cuvintele, dar să mai avem pretenții de la punctuație, topică în enunț și logică (care lipsește cu desăvârșire la tine).

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII

Ma intereseaza sa te vizitez azi dar as vrea sa.ti fac si un analingus.dak poti pune si cateva poze sa vada gaurik de la fundulet.ms

Link spre comentariu
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII

Nu mai pun poze pt ca de fiecare data apar,discutii in contradictoriu,ca sunt editate ,ca nu sunt eu in poze s.a.m.a.Singurele poze le poti gasi pe at multumesc frumos te pup.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 5 guests

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...