Sari la conținut

Synthi 0756683598 prima data in oras la voi


Vizitator synthi

Postări Recomandate

Vizitator synthi
Reputație: 0

In primul rand buna seara tuturor😘 
Sunt disponibila din nou de maine dimineata. 
Am precizat de nspe mii de ori daca  imi scrieti mesaje si nu imi precizati in cat  interval de timp va pot rapunde Nu va raspund..multumesc pt intelegere😘😊

ps.pt ziua de vineri pt programarile nerespectate din partea mea dupa ora 13:00 incolo imi cer scuze dar din ‘greseala’ mi-a fost luat telefonul.dar am  si primit inaoi destul de tarziu.I’m sorry 😞va sarut dulce dulce unde vi e pofta mai mare😏💋💋💋
 Pt orice informatii va astept in privat sau la telefon. 
sper ca nu am gresit mult și ca m-am exprimat destul de binisor in Ro🙈💋😊

Link spre comentariu
Vizitator synthi
Reputație: 0

Buna dimineata lume draga😘😊azi voi fi disonibila de la ora 15:00.sa aveti o zi super minunata cum sunteti si voi.va sarut dulce dulce Synthi💋💋💋💋

Link spre comentariu
Vizitator synthi
Reputație: 0
Acum 10 ore, zexe_2020 a spus:

Buna Synthi

Ne spui (te rog) locatia, servicii, tarife?

Buna pe Dorobantilor sunt,iar despre servicii si tarife vb personal la telefon ssu in mesaj💋va sarut dulce dulce .maine mai sunt disonibia de la ora 10:00 pana la ora 18:30 ca maine seara plec 2-3 zile💋💋💋o seara minunata tuturor.Synthi

Link spre comentariu
Vizitator synthi
Reputație: 0

Buna dragilor.ne revedem miercuri seara in Cluj.va sarut dulce dulce si va doresc o zi super minunata cum sunteti si voi😉💋💋💋💋Synthi

Link spre comentariu
Vizitator synthi
Reputație: 0

Buna printisorilor.Am ajuns din nou la voi in cluj.va sarut dulce dulce unde vi e pofta mai mare💋💋💋…azi rasp und dupa ora 19:00 si maine am liber dupa ora 12:00 ca am programari deja pe dimineata.   Ma bucur sa va revad si va doresc o zi minunata cum sunteti si voi😉😘Synthi

Link spre comentariu
Vizitator synthi
Reputație: 0
1 oră în urmă, Duracell91 a spus:

Buna cat stai pe la noi?

Buna 😉💋pana in data de 30 luna asta  stau la voi in Cluj.un weekend super minunat va doresc tuturor💋azi sunt disponibila de la ora 15:00.va sarut dulce dulce 

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Am vorbit cu doamna pe whatsapp zilele trecute pentru o vizita, mi-a raspuns si am stabilit ora intalnirii, insa dupa aceea cand am ajuns la locatie nu a mai raspuns la telefon.... 
 

Nu stiu ce sa mai zic, pare neserioasa. Poze nu, de intalnit greu...

Link spre comentariu

Lucreaza la Cluj doar pe circuit inchis, sau mai bine zis semi inchis. Mai posteaza pe aici doar cand are o gaura in program. Am verificat cu numar nou si nu am primit raspuns chiar daca am specificat disponibilitatea de a fi contactat inapoi. De pe nr cunoscut raspunde in acelasi interval de timp.

Pe scurt, nu va bateti capu ca nu se merita. Acceptati situatia si futeti la altele

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator synthi
Reputație: 0
Acum 1 oră, tyuratin a spus:

Esti disponibila azi? Program? Multumesc❤️ 

Buna.maine ma intorc la cluj pt ca am avut de rezolvat ceva foarte urgent si a trebuit sa plec azi noapte.maine dimineata ajung inapoi.

Link spre comentariu
Vizitator synthi
Reputație: 0

Buna dimineata vsi o zi super minunata va doresc cum sunteti si voi😉ultimele zile in Cluj la voi. Va sarut dulce diulce💋💋💋Synthi

Link spre comentariu
Vizitator synthi
Reputație: 0

In primul rand buna dimineata lume minunata si va doresc un weekend minunat😉💋de azi am sa va pun orele mele libere ca sa nu fie neintelegeri ca nu va raspund,dar daca sunt ocupata nu mai am cum sa va raspund din pacate.Azi am liber doar dupa ora 16:0 ca de dimineata am deja facute programarile.Va sarut dulce si o zi superba va doresc😘Synthi

CC06613D-6B5C-4EA6-B1D9-D7715A87EB45.jpeg

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Asa da!!! 👏, la oradea când revii? 

Acum 54 minute, synthi a spus:

In primul rand buna dimineata lume minunata si va doresc un weekend minunat😉💋de azi am sa va pun orele mele libere ca sa nu fie neintelegeri ca nu va raspund,dar daca sunt ocupata nu mai am cum sa va raspund din pacate.Azi am liber doar dupa ora 16:0 ca de dimineata am deja facute programarile.Va sarut dulce si o zi superba va doresc😘Synthi

CC06613D-6B5C-4EA6-B1D9-D7715A87EB45.jpeg

 

Link spre comentariu

cu putin noroc am bifat azi o vizita....prima mea intalnire cu Sinthy....greuut ajungi la ea zic asta din propria experienta...

Supermilf....pt cei ce cauta genul e best....din pacate nam avut timp decat de o finalizare pentru ca timpul era limitat si ma strecurat cumva in  program....foarte amabila,pro client....atitudinea 10+,un oral np de nuti mai vine sa o opresti cu atentie la sateliti....normal ca la carte....de revenit 100%....eu unul o recomand fara regrete...spre sa ne revedem curand...marti pleaca...

  • Like 2
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
Vizitator synthi
Reputație: 0
La 28.08.2021 la 17:52, dmxgti a spus:

cu putin noroc am bifat azi o vizita....prima mea intalnire cu Sinthy....greuut ajungi la ea zic asta din propria experienta...

Supermilf....pt cei ce cauta genul e best....din pacate nam avut timp decat de o finalizare pentru ca timpul era limitat si ma strecurat cumva in  program....foarte amabila,pro client....atitudinea 10+,un oral np de nuti mai vine sa o opresti cu atentie la sateliti....normal ca la carte....de revenit 100%....eu unul o recomand fara regrete...spre sa ne revedem curand...marti pleaca...

Multumesc🤗💋Joi plec😉am prelungit 2 zile.va sarut dulce dulce. Si va doresc noapte buna printisorilor.Synthi

Link spre comentariu
Vizitator synthi
Reputație: 0

Buna seara lume draga😉💋maine este ultima mea zi in cluj .voi fi disponibila de la ora 08:00 0ana la 19:00 ca la ora 20:00 plec.va sarut dulce si va doresc in continuare o seara minunata cum sunteti si voi.😘😘😘Synthi

Link spre comentariu

  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Salutare tuturor....Am fost miercuri la Synti...programare făcută prin sms ....Am ajuns la locație pe Dorobanților un apartament frumos bine aerisit...am stat la povesti după care am fost poftit la duș...sincer vroiam susul să-l facem împreună dar a fost ok si singur..prosop gel de dus apa de gura toate super ok....am intrat in dormitor si am inceput distracția...oral neprotejat ca o profesionistă...umed adânc lins etc ...am dorit mult sa incerc sex intre sânii ma poftit să vin peste ea ...sincer nu am rezistat mult si am terminat intre sânii ei ...Super tare...mai multe va las pe voi să descoperiți....A fost ceva de vis....  Multumesc mult Synti

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...