Sari la conținut

0730539670 bruneta voluptoasa / zona tineretului


Postări Recomandate

Vizitator monikaa
Reputație: 0
Chiar acum, eugeneugen1986 a spus:

Pai pune si tu niste poze calumea, in care sa se vada tocurile, posteriorul,... pt sunt destui carora le plac femeile mai solide!

Incerc. Nu prea am oglinzi in care sa ma vad din cap pana n picioare … si nici fotograf personal 🤣 o sa mi fac, incerc ! 😇

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 6 ore, monikaa a spus:

D73584F1-8693-46B6-9556-F0410B73473D.jpeg.1d7b5d445052fd097b852341b4ce5e10.jpeg

si daaaa, m am ingrasaaat. Astept comentariile negative :))) 

o sa mai postez zilele astea, ca am facut destule poze. 
pupici 

Te pup.... Ma bucur ca te - am revazut 😘

Link spre comentariu
Vizitator monikaa
Reputație: 0
Acum 43 minute, kattitude a spus:

Sa-mi treaca raceala si te vizitez si eu, iti fac atunci niste poze (cu telefonul tau) 😘

Apreciez :) 

te astept, insanatosire grabnica 😘😘

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

hello , in sf am reusit si eu sa ajung la monikaa , progr facuta destul de usor prin whatsup ... monikaa o fata foarte frumusica ,putin voluptoasa cum se vede si in poze , cum si eu prefer fetele un pic volupoase e perfecta pt mine , am stat un pic de vb la un pahar de apa plata :) ,am mangaiat putin si catelusul , o rasa un pic mai ciudata dar dragutel :)  dupa care am fugit rpd la dus... ne-am luat putin in brate la inceput de ma incalzit putin , ca ce e drept sa si scuzat la inceput , era putin racorica la ea , dar ne-am incalzit repede amandoi 🥰, am inceput cu niste mangaieri , sarutari dupa care am zis de inceput asa sa o incalzesc eu putin si am coborat putin la pasarica ei minunata ... dupa care a trecut la un oral foarte foarte misto  ... dupa care sa urcat pe mine si aici a inceput raiu :) .. se misca minunat si are o pasarica fantastica .... din pacate am fost asa de excitat incat nu am rezistat asa mult si am terminat glorios in preze ....pentru mine intalnirea cu monikaa a fost de nota 10 .... este foarte frumusica , f sexoasa si are si gfe f ridicat !! 

te pup bby si abia astept sa te reintalnesc :* :inlovee 

Link spre comentariu
Vizitator monikaa
Reputație: 0
Acum 8 ore, lestat78 a spus:

hello , in sf am reusit si eu sa ajung la monikaa , progr facuta destul de usor prin whatsup ... monikaa o fata foarte frumusica ,putin voluptoasa cum se vede si in poze , cum si eu prefer fetele un pic volupoase e perfecta pt mine , am stat un pic de vb la un pahar de apa plata :) ,am mangaiat putin si catelusul , o rasa un pic mai ciudata dar dragutel :)  dupa care am fugit rpd la dus... ne-am luat putin in brate la inceput de ma incalzit putin , ca ce e drept sa si scuzat la inceput , era putin racorica la ea , dar ne-am incalzit repede amandoi 🥰, am inceput cu niste mangaieri , sarutari dupa care am zis de inceput asa sa o incalzesc eu putin si am coborat putin la pasarica ei minunata ... dupa care a trecut la un oral foarte foarte misto  ... dupa care sa urcat pe mine si aici a inceput raiu :) .. se misca minunat si are o pasarica fantastica .... din pacate am fost asa de excitat incat nu am rezistat asa mult si am terminat glorios in preze ....pentru mine intalnirea cu monikaa a fost de nota 10 .... este foarte frumusica , f sexoasa si are si gfe f ridicat !! 

te pup bby si abia astept sa te reintalnesc :* :inlovee 

Multumeeesc 🥰

te mai astept, oricand ai nevoie sa te incalzeasca cineva 🙈🙈❤️

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 2 guests

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...