Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:n/a
  • Oras:n/a

Salutari tuturor in noul an, si sper ca Mosul (Craciun, nu altul) a fost darnic cu voi, iar trecerea dintre ani ati petrecut-o alaturi de cei dragi voua, dar ca sa revenim la 

 

@ontopic:

 

In functie de loc si ora, poate ajung si eu... Nu promit ! Participarea mea la prima intalnire din acest an, depinde de foarte (FOARTE) multi factori ...

Oricum, un PM cu detaliile astept si eu, daca se modifica ceva (locatia si/ sau ora).

 

Spor !

Link spre comentariu
  • Oras:On-line
  • Oras:On-line

Buna seara colegi !

 

Mai mult ca sigur la aceasta ora, la care va scriu acest mesaj, sunteti deja la intalnire si bine faceti :) Va doresc distractie placuta si sa beti si pentru mine un pahar :)

 

Desi am fost printre primii care la deschiderea acestui topic au fost de acord cu ideea acestei intalniri, la aflarea vestii ca se va tine doar lunea seara, nu mi-am putut onora promisiunea, din pacate. Acest lucru nu se datoreaza ca am 'dulau', 'bodyguard' etc...acasa :) , din fericire sau din pacate nu beneficiez de asa ceva, ci din faptul ca am un servici care nu-mi permite sa am timp liber asa cat imi doresc, deci orice ora este esentiala pentru mine, mai ales in timpul saptamanii.

 

Asadar, va rog, daca se poate bineinteles, sa mutati intalnirea saptamanala pe vineri sau sambata seara. Stiu ca Lexy, cea care a deschis acest topic a spus ca poate doar lunea seara, dar daca se poate.....e o idee, nu va suparati pe mine

 

Nu mi-o luati in nume de rau, este doar o sugestie !

 

 

Va doresc petrecere placuta in continuare (chiar daca la momentul in care cititi acest mesaj s-a incheiat) si sper sa ne intalnim candva. O seara placuta tuturor ! :)

  • Like 3
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:iasi
  • Oras:iasi

Daca se poate sa ma primiti si pe mine as veni un pic azi,sa va cunosc,pana la ora 18.50.Mai mult nu se poate,"mecanicul" inchide garajul la ora 19,iar :car  este gata.Altfel,functia "search" se activeaza....si nu e de bine... :pepsi   Daca nu se poate,atunci poate ma primiti saptamana viitoare,daca nu,altadata dar,sa nu-mi uitati rugamintea.Va salut,cu respect.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...