Sari la conținut

Colinde de Craciun


Postări Recomandate

  • Oras:Balcik
  • Oras:Balcik
Postat

Buna dimineata ,dragi confrati futaci,buna dimineata,fetelor escortelor.

In ajun de Craciun va doresc liniste in casa,si doar bunatati pe masa.

Sanatate multa voua,familiilor si celor dragi  si la lumea noua

S-aveti voi doar bunastare,si din ceruri  prea curata binecuvantare

 

Desi nu este locul aici,eu tot am curajul sa va propun acest topic,cine vrea poate posta colinde poate uitate sau poate neauzite,care ne-au incalzit copilaria sau ne-au incantat auzul.

O sa postez eu primul nu inainte de a va aduce aminte ca azi trebuie sa fim mai buni sa ne deschidem sufletele si portile copiilor colindatori.Cu Stima/ /Best Regards.Jean Valjean

  • Inimioara 1

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.Confirm ca am 18+ ani si sunt de acord cu Termeni de Utilizare