Jump to content

Warning +18

This website offers sexually explicit material intended for adults only.

By clicking the ENTER button, you confirm that you are 18 year and older, and accept our terms of use, otherwise click EXIT button to leave the website.

EXIT

0751507907

Recommended Posts

• Replies 62
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

RECENZIE: Locatie: 8 (in Tiglina 1 la A-uri) Aspect: 8.9 (gagicuta frumusica undeva la 1.68 cm, par in doua culori blond si roz, sani mici fermi, slim, fund rotund bombat, carne tare, piele alba c

Da, deci hai sa sparg eu gheata     Domnita este de ceva vreme pe la noi prin zona dar nimeni nu se inghesuie sa zica nimic ... (futu-va in gura de mocangii .....)  de fiecare data am reusit sa o pr

la mulți ani 👍🎉

Posted Images

• Super Premium

RECENZIE:
Aspect: 8.9 (gagicuta frumusica undeva la 1.68 cm, par in doua culori blond si roz, sani mici fermi, slim, fund rotund bombat, carne tare, piele alba ca laptele, mai multe tatuaje pe corp 🐾 🎀, piercing in pisicuta , parfumata placut floral)
Oral: 7.2 (neprotejat, bunicel, fara atentie la sateliti, incearca deep, miscari interesante cu limba, iti asculta indicatiile)
Normal: 8.3 (protejat, accepta pozitii, geme placut natural, foarte stramta si implicata, geme natural placut in functie de intensitatea actiunii)
Gfe: 7 (nu saruta, in rest este misto, afectuoasa)
Atitudine: 10 (prietenoasa, ok)
Igiena: 10 (curata, nimic suspect)
Halat: 100 RON (pentru o finalizare) 

Naratiunea: 
In a doua parte a lunii decembrie am ajuns la posesoarea acestui topic, locatia in Tiglina 1 la A-uri. Mi-a deschis o blondina simpatica, slim, dresuri faine albe, tinuta rosie, best seat in the house. Garsoniera este ok, hol mic, baia pe stanga. In fata camera placerilor, un dulap mic (unde mi-am lasat hainele de iarna), TV deasupra si pat decent. In timp ce discutam, pisicuta blondy s-a dezbracat incet, arata bine la corp. Blondy este fumatoare, iti cere permisiunea daca poate fuma in prezenta ta, pentru cei interesati de acest aspect. Pe urma aveam eu probleme sa ma dezbrac pentru ca eram maciuca deja :)) . In mare parte am descris mai sus esentialul, eu m-am simtit bine in compania ei, chiar mi-a placut de ea si de intalnire. Au fost la normal cateva pozitii intense, e grav de stramta, cu greu rezisti placerii si am vazut ca se uda natural in anumite pozitii care ii plac si ei. Acum, eu am sa mai revin si o recomand celor care vor sa cunoasca o blondina cu labute pe fundulet si nu numai. 
Spor 

Notite)
1)Te intreaba cum preferi oralul: protejat/neprotejat
2)Accepta 69 
3)Pentru doritorii de fete slim este ce trebuie, pe gustul meu
4)Are o metoda de a monta prezervativul cu gura aparte

"Carpe Diem" 

• Like 15
  • Mersi 2
  • Inimioara 1

Fata a lucrat in trecut in port pe la blocurile Bistrița cumva ? Sau confund .. ?  Știu ca înainte avea doar lăbuțele pe fund .. dar acum nu știu dacă e ea . Dacă ar fi ea ar fi super 

La 31.12.2021 la 11:46, elprofesoare a spus:

RECENZIE:
Aspect: 8.9 (gagicuta frumusica undeva la 1.68 cm, par in doua culori blond si roz, sani mici fermi, slim, fund rotund bombat, carne tare, piele alba ca laptele, mai multe tatuaje pe corp 🐾 🎀, piercing in pisicuta , parfumata placut floral)
Oral: 7.2 (neprotejat, bunicel, fara atentie la sateliti, incearca deep, miscari interesante cu limba, iti asculta indicatiile)
Normal: 8.3 (protejat, accepta pozitii, geme placut natural, foarte stramta si implicata, geme natural placut in functie de intensitatea actiunii)
Gfe: 7 (nu saruta, in rest este misto, afectuoasa)
Atitudine: 10 (prietenoasa, ok)
Igiena: 10 (curata, nimic suspect)
Halat: 100 RON (pentru o finalizare) 

Naratiunea: 
In a doua parte a lunii decembrie am ajuns la posesoarea acestui topic, locatia in Tiglina 1 la A-uri. Mi-a deschis o blondina simpatica, slim, dresuri faine albe, tinuta rosie, best seat in the house. Garsoniera este ok, hol mic, baia pe stanga. In fata camera placerilor, un dulap mic (unde mi-am lasat hainele de iarna), TV deasupra si pat decent. In timp ce discutam, pisicuta blondy s-a dezbracat incet, arata bine la corp. Blondy este fumatoare, iti cere permisiunea daca poate fuma in prezenta ta, pentru cei interesati de acest aspect. Pe urma aveam eu probleme sa ma dezbrac pentru ca eram maciuca deja :)) . In mare parte am descris mai sus esentialul, eu m-am simtit bine in compania ei, chiar mi-a placut de ea si de intalnire. Au fost la normal cateva pozitii intense, e grav de stramta, cu greu rezisti placerii si am vazut ca se uda natural in anumite pozitii care ii plac si ei. Acum, eu am sa mai revin si o recomand celor care vor sa cunoasca o blondina cu labute pe fundulet si nu numai. 
Spor 

Notite)
1)Te intreaba cum preferi oralul: protejat/neprotejat
2)Accepta 69 
3)Pentru doritorii de fete slim este ce trebuie, pe gustul meu
4)Are o metoda de a monta prezervativul cu gura aparte

"Carpe Diem" 

Mulțumesc pentru vizită și recenzie 😘

• Inimioara 1
Acum 9 minute, Miorlau87 a spus:

Un Nr de telefon?

Acum 13 minute, Blonda96 a spus:

Nu , nu sunt, dar daca vrei tu pot fi ..

Pe numarul 0743415935 intra vilutza vocala. 🤷‍♀️ 

• Like 2
  • 2 weeks later...