Jump to content

Warning +18

This website offers sexually explicit material intended for adults only.

By clicking the ENTER button, you confirm that you are 18 year and older, and accept our terms of use, otherwise click EXIT button to leave the website.

EXIT

0751507907

Recommended Posts

1 oră în urmă, madalinmad11 a spus:

Am ajuns si eu la domnisoara cu labute si fundite😂

Si a schimbat locatia,dar cam frigut,deh de la inaltime se trage😂

Domnisoara m a primit intr un body care se vede in ultimile poze mai mult tremurand😂

Ca actiune:

On de nota 8 indeajuns de bine cat sa l scoale si chiar incearca deep

Np aici i as da un 8 cu toate ca ma asteptam sa ma futa mai mult deasupra,dar a obosit,ii place sa se priveasca in oglinzi😁

Igiena 9 nu am simtit mirosuri,dar nuna facut dush in prezenta mea,poate facuse inainte....

Locatia 7 din cauza frigului si din cauza patului care zici ca acum se rupe,baia ce mai ridica nota ca era ok

Halat 100 nr 

Gfe 9 fata e glumeata tare cum zicea si rechinul

Din punctul meu de vedere daca schimba locatia e de vizitat domnita,asta daca va plac domnitele slabute

Maiii😂, maine schimb locatia ma duc la caldura cateva blocuri mai incolo.😂

Si da, fac dus dupa fiecare client !

Multumesc, pup!

Ps: Macar intr un loc era calduț, nu?😂😂😂

• Like 1
  • Haha 2
  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

RECENZIE: Locatie: 8 (in Tiglina 1 la A-uri) Aspect: 8.9 (gagicuta frumusica undeva la 1.68 cm, par in doua culori blond si roz, sani mici fermi, slim, fund rotund bombat, carne tare, piele alba c

Da, deci hai sa sparg eu gheata     Domnita este de ceva vreme pe la noi prin zona dar nimeni nu se inghesuie sa zica nimic ... (futu-va in gura de mocangii .....)  de fiecare data am reusit sa o pr

la mulți ani 👍🎉

Posted Images

• 6 months later...
  • 3 months later...
Acum 18 ore, Blonda96 a spus:

Bine ai revenit.

🤔 Pare-se ca-ț voi face o vizita sa vad de-aproape labuțele. 

Pana una alta, fa-ne un refresh la serviciile mătăluță 😘

Nr / ora = ? 

Finalizare corporala / faciala / orala ? Nu / da (inclus in pret/extra) 

Ceva alte nebunii 🤔(inafara de cele psihice, ce pe astea le aveti toate femeile)

Pupiiiii.

• Haha 1
La 20.12.2021 la 15:03, haznaf a spus:

Am sunat, telefon "ânchis". 

Csf, nu vezi labutele, le faci.

Păi dacă ai sunat la numărul din topic 😂

Am alt număr de telefon:0743415935, in caz că vrei sa mai vezi fetița cu fundițe și lăbuțe 😂

• Haha 1
Acum 11 minute, lorenzo12 a spus:

Cred ca stiu la cine te referi la "studenta cu chef de nebunii" dar aia nu are tatuaje cu funditele alea rosii sub labute😉

pai era acum ceva ani in urma, poate funditele le-a facut apoi..dar daca spune ca nu e ea trebuie sa o credem

Acum 1 minut, jardel1234 a spus:

pai era acum ceva ani in urma, poate funditele le-a facut apoi..dar daca spune ca nu e ea trebuie sa o credem

Eu nu am fost acum câțiva ani în urmă în Galați. Nu as avea de ce să mint că nu sunt fata aceea despre care îmi vorbești.  

Acum 3 minute, Blonda96 a spus:

Eu nu am fost acum câțiva ani în urmă în Galați. Nu as avea de ce să mint că nu sunt fata aceea despre care îmi vorbești.  

eu te cred.. doar am intrebat daca sunteti una si aceeasi atat.. spor la treaba ca arati bine 😀😉

Acum 1 oră, lorenzo12 a spus:

Cred ca stiu la cine te referi la "studenta cu chef de nebunii" dar aia nu are tatuaje cu funditele alea rosii sub labute😉

posibil sa ma insel , dar din ce am mai auzit despre "studenta" eu as zice sunt mult peste nivelul ei locatiile de la mall , si nu cred ca a stat vreodata pe acolo 

Acum 2 ore, jardel1234 a spus:

fetita cu labute e aceeasi care statea pe Cosbuc langa mall in trecut?

daca la "aia de la mall" te referi la o donsoara care pe langa labutele de pe cur mai avea tatuat si un cap de leu (....sau de tigru, plm....) pe palma exterioara, atunci nu e aceeasi, sunt domnite diferite 

• Like 2
  • Mersi 1
Acum 21 minute, rechinu00 a spus:

posibil sa ma insel , dar din ce am mai auzit despre "studenta" eu as zice sunt mult peste nivelul ei locatiile de la mall , si nu cred ca a stat vreodata pe acolo 

daca la "aia de la mall" te referi la o donsoara care pe langa labutele de pe cur mai avea tatuat si un cap de leu (....sau de tigru, plm....) pe palma exterioara, atunci nu e aceeasi, sunt domnite diferite 

Cred ca te referi la lavinia fosta colega a lu deea tatuata 

• Like 1