Sari la conținut

Discutii Generale Alba


Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0
Acum 38 minute, hunterwhore a spus:

Ce liniște în Alba....toată lumea la Truck Art  Festival?😄  Nici macar colegu @Luci12 nu e pe aici, sa mai discutam  oleacă 😄

 

Ce cu supărare ești .

🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Link spre comentariu
  • Oras:Alba Iulia
  • Oras:Alba Iulia
Acum 3 ore, hunterwhore a spus:

Ce liniște în Alba....toată lumea la Truck Art  Festival?😄  Nici macar colegu @Luci12 nu e pe aici, sa mai discutam  oleacă 😄

 

Aici sunt nu te speria ca nu mi s-a intamplat nimic rau 😅

Link spre comentariu
  • Membru Premium
Acum 3 minute, Luci12 a spus:

Aici sunt nu te speria ca nu mi s-a intamplat nimic rau 😅

Nu s-a gândit nimeni la rău, ma gândeam ca ai fugit în lume cu blondina noastră 😄....

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
1 oră în urmă, hunterwhore a spus:

Sa fie cu spor colegu,  ca în ziua de azi,  habar n-avem ce mincam😀

Știm a dracului de bine ce mâncăm dar nu avem de ales. Sau ar fi varianta cu taranii, dar si ăștia baga chimicale. Asa ca mâncăm ce producem.

Link spre comentariu
  • Membru Premium
Chiar acum, spancioc a spus:

Știm a dracului de bine ce mâncăm dar nu avem de ales. Sau ar fi varianta cu taranii, dar si ăștia baga chimicale. Asa ca mâncăm ce producem.

Doar ca ce produci bio...ori nu se face, 0ri costa mult...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
Acum 2 minute, spancioc a spus:

Știm a dracului de bine ce mâncăm dar nu avem de ales. Sau ar fi varianta cu taranii, dar si ăștia baga chimicale. Asa ca mâncăm ce producem.

Se da cazul în felul următor...2 agricultori cultivă același produs..unul bio...celalalt ajutat.....cel bio a rămas mic și sfrijelit....cel ajutat , mare și frumos....puse pe raft, care e mai plăcut ochiului?  Și se vinde?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Alba Iulia
  • Oras:Alba Iulia
Acum 2 minute, hunterwhore a spus:

Se da cazul în felul următor...2 agricultori cultivă același produs..unul bio...celalalt ajutat.....cel bio a rămas mic și sfrijelit....cel ajutat , mare și frumos....puse pe raft, care e mai plăcut ochiului?  Și se vinde?

Cred ca acelasi produs ar avea acelasi gust chiar daca aspectul diferă. Din ce mi-a explicat unul din piață diferența o face sămânța. Cei care au semințe de roșii de ex pastrate de la an la an au si calitate si gust la produs

Link spre comentariu
  • Oras:Alba Iulia
  • Oras:Alba Iulia
Acum 17 minute, hunterwhore a spus:

Nu s-a gândit nimeni la rău, ma gândeam ca ai fugit în lume cu blondina noastră 😄....

Daca fug in lume fug singur bro. Da stai liniștit ca si de acolo iti mai scriu.😉 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
Acum 9 minute, Luci12 a spus:

Cred ca acelasi produs ar avea acelasi gust chiar daca aspectul diferă. Din ce mi-a explicat unul din piață diferența o face sămânța. Cei care au semințe de roșii de ex pastrate de la an la an au si calitate si gust la produs

Ce se vinde la magazine..e un soi de roșii care rezista la timp....fără gust....ce se cultiva la țară sint soiuri bătrânești,  gust bun, moi la coajă....dar în 3, 4 zile....la burta cu ele😄ca se strica.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
Acum 8 minute, Luci12 a spus:

Daca fug in lume fug singur bro. Da stai liniștit ca si de acolo iti mai scriu.😉 

Naaa, singur nu are  farmec, și de scris , da ....trebuie....ochii care nu se vad..

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Alba Iulia
  • Oras:Alba Iulia
Acum 34 minute, hunterwhore a spus:

Ce se vinde la magazine..e un soi de roșii care rezista la timp....fără gust....ce se cultiva la țară sint soiuri bătrânești,  gust bun, moi la coajă....dar în 3, 4 zile....la burta cu ele😄ca se strica.

Prefer sa cumpar mai puti si bun decat sa iau gunoaie sa stau cu ele in frigider o luna

Link spre comentariu
  • Membru Premium
Acum 4 minute, Luci12 a spus:

Prefer sa cumpar mai puti si bun decat sa iau gunoaie sa stau cu ele in frigider o luna

ADEVARAT, doar ca cele  bune sint doar de sezon....în rest ...made în Turkye 😀

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
1 oră în urmă, Luci12 a spus:

Cred ca acelasi produs ar avea acelasi gust chiar daca aspectul diferă. Din ce mi-a explicat unul din piață diferența o face sămânța. Cei care au semințe de roșii de ex pastrate de la an la an au si calitate si gust la produs

Ce roșii cultivi, colegu?

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Ti-am mai dat niste like-uri Luci, ca nu te puteam vedea cu roșu. Acum e mai bine.

Nu te supăra frate "vânător de curve".

Apropo, cum ți-a veni ideea cu hunterwhore ?

Link spre comentariu
  • Oras:Alba Iulia
  • Oras:Alba Iulia
Acum 52 minute, spancioc a spus:

Ti-am mai dat niste like-uri Luci, ca nu te puteam vedea cu roșu. Acum e mai bine.

Nu te supăra frate "vânător de curve".

Apropo, cum ți-a veni ideea cu hunterwhore ?

Mulțumesc boss raman dator numai sa nu mi dea iar colegul @hunterwhore dislike la greu 😅

Link spre comentariu

  • Oras:Alba Iulia
  • Oras:Alba Iulia
Acum 3 ore, hunterwhore a spus:

Daa😄....sigur castraveți 🥒..ca sint mai cautati de femei 😅

Ma gandeam la Maria Ioana da... E ok si cu castraveții daca-s cautati de femei... Asa poate reusesc sa devin  rechin de ala mare 🦈 😎 Oricum sa stii ca tot o sa ii fac promovare lu' Deea cand ajunge in Alba. Chiar daca nu iti convine😏

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   1 member

×
×
  • Creează nouă...