Sari la conținut

Facesitting


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 22 ore, crystinutza a spus:

Nu am facut, imi este rusine sa cer cuiva sa il filmez pentru placerea de a vedea altcineva si nu imi permite site sa atasez video, doar linkuri.

nu ne pui si noua o filmare cu tine cand sugi pula ?

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 49 minute, crystinutza a spus:

Imi pare rau ca va dezamagesc dar nu pun! 😄

Draga mea , daca iti pare rau de ceva nu ezita sa intrepti raul ala . 

De ce sa ne dezamagesti si tie sa iti para rau , arata-ne cum iei tu pula in gura , poate asa ne lamuresti daca sugi pula cu sau fara  prezervativ . 

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Havana nu am scris ca nu m-a deranjat! Am dat cu minus pentru ca m-a dranjat comentariul! Havana, sincer, nu fac oralul neprotejat, am zis ca NU fac, NU fac, observa barbatii cand vin ca le pun caciulita. Nu am negat ca in  Alba Iulia nu am facut, dar nu mai vreau sa fac. Multumesc pentru intelegere! 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
La 04.02.2021 la 12:41, crystinutza a spus:

Havana nu am scris ca nu m-a deranjat! Am dat cu minus pentru ca m-a dranjat comentariul! Havana, sincer, nu fac oralul neprotejat, am zis ca NU fac, NU fac, observa barbatii cand vin ca le pun caciulita. Nu am negat ca in  Alba Iulia nu am facut, dar nu mai vreau sa fac. Multumesc pentru intelegere! 

Draga mea , asa zici tu ca nu faci neprotejat , in realitate sti bine ca faci si inca foarte bine , nu inteleg ce rost are sa tot minti .

Sunt multi pe aici care ti-au dat muie fara probleme este de ajuns sa spuna unul si sa vedem ce scuze mai inventezi , nu te mai enerva ca iar iti da cu minus si nu e frumos sa faci asa ceva . Si la urma urmei cu ce este diferita pula in Alba Iulia fata de Pitesti ?

Link spre comentariu

Buna melograno! Este diferenta intre saptamana activata in Alba Iulia si activiatea pentru mai mult timp in Pitesti. Poate faceam oral foarte bun neprotejat acolo in functie de igiena, dar acum nu mai fac. Imi multumesc pentru intelegere!

Link spre comentariu
Vizitator david2020
Reputație: 0
Acum 8 ore, crystinutza a spus:

Sunt pozitiva, tind sa ii accept si rautatile 😂

E o vorbă mai nouă acum, cică nu e bine să fii "pozitivă " în zilele noastre.. :)) dar eu știu că tu ești o fire și o personalitate foarte pozitivă și ok

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...