Sari la conținut

Simona ❤️❤️❤️ 0746720759


Postări Recomandate

  • Telefon: 0746720759
  • Oras:Brasov
  • Telefon: 0746720759
  • Oras:Brasov

Buna frumosilor!  Fac si eu prezenta azi (prog scurt -17:30). Maine plec de la Bv pt cateva zile! Pupicei 😘😘😘

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0746720759
  • Oras:Brasov
  • Telefon: 0746720759
  • Oras:Brasov

Buna frumosilor!!! 🥰 Cred ca ati observat ca de cateva zile am incetat cu "prezenta" din motivele clare: schimbarile facute de adminul site-ului. Iar legat de verificarea profilului, de pe data de 1sept, voi renunta si la a mai pune poze pe forum din motive la fel de clare: verificarea prof cu cartea de identitate (cu care clar nu sunt de acord). Va pupacesc si probabil ne vom mai "auzii" din an in paste 😂😂😂 ca...cu atatea reguli,nici nu stii ce mai ai voie sa postezi,cand,cum 🤦🏻‍♀️ Pupicei si zi frumoasa! 😘😘😘

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0746720759
  • Oras:Brasov
  • Telefon: 0746720759
  • Oras:Brasov

Buna frumosilor! 😘 De astazi gata cu pozele din motivele pe care deja le stiti cred ca cu totii (verificarea profilulul cu id-ul, cu care clar eu nu sunt de acord). 🫣 Va pupacesc si regret ca o sa fiti "privati" de sansa de a va mai "clatii" ochii cu cate o poza noua! 😔Pupice si ne auzim pe wapp sau la tel cu prog cu care v-am obisnuit (12:00-20:00). 😘😘😘 zi frumoasa tuturor!!! 🙏🏼❤️

Link spre comentariu
Acum 9 minute, Nkl90 a spus:

Buna frumosilor! 😘 De astazi gata cu pozele din motivele pe care deja le stiti cred ca cu totii (verificarea profilulul cu id-ul, cu care clar eu nu sunt de acord). 🫣 Va pupacesc si regret ca o sa fiti "privati" de sansa de a va mai "clatii" ochii cu cate o poza noua! 😔Pupice si ne auzim pe wapp sau la tel cu prog cu care v-am obisnuit (12:00-20:00). 😘😘😘 zi frumoasa tuturor!!! 🙏🏼❤️

Oricum puneai aceelasi poze le tot repetai :))

  • Haha 1
  • Confuz 1
Link spre comentariu
  • Super Premium
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov
Acum 18 minute, Nkl90 a spus:

Buna frumosilor! 😘 De astazi gata cu pozele din motivele pe care deja le stiti cred ca cu totii (verificarea profilulul cu id-ul, cu care clar eu nu sunt de acord). 🫣 Va pupacesc si regret ca o sa fiti "privati" de sansa de a va mai "clatii" ochii cu cate o poza noua! 😔Pupice si ne auzim pe wapp sau la tel cu prog cu care v-am obisnuit (12:00-20:00). 😘😘😘 zi frumoasa tuturor!!! 🙏🏼❤️

Poți sa mai postezi poze, pisicut a spus ca se decaleaza "acțiunea buletinul" pana pe 15 septembrie🤷‍♂️.... asa ca mai poți posta încă 2 săptămâni de acuma încolo dar condiția este ca pozele sa fie noi. ✌️

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0746720759
  • Oras:Brasov
  • Telefon: 0746720759
  • Oras:Brasov
Acum 15 minute, zeus008 a spus:

Oricum puneai aceelasi poze le tot repetai :))

Asa ti s-a parut tie??? 🤔 mda...no comment!!! Esti liber sa nu te uiti! Exact cum am mai spus,nu poti multumii pe toata lumea! 😂 mereu va aparea un acel cineva care va avea ceva de obiectat. Hai sa ai o zi superba! 😉😘

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0746720759
  • Oras:Brasov
  • Telefon: 0746720759
  • Oras:Brasov
Acum 8 minute, extraterestru78 a spus:

Poți sa mai postezi poze, pisicut a spus ca se decaleaza "acțiunea buletinul" pana pe 15 septembrie🤷‍♂️.... asa ca mai poți posta încă 2 săptămâni de acuma încolo dar condiția este ca pozele sa fie noi. ✌️

Nu am repetat nici o poza! Doar pt ca am mai multe poze in aceeasi vestimentatie,nu inseamna ca sunt la fel 🤷🏻‍♀️ Iar pozele au fost mereu recente,nu de la majoratul meu! Pupicei si ms ca mi-ai zis de poze! 😘😘😘

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Acum 14 minute, Nkl90 a spus:

Asa ti s-a parut tie??? 🤔 mda...no comment!!! Esti liber sa nu te uiti! Exact cum am mai spus,nu poti multumii pe toata lumea! 😂 mereu va aparea un acel cineva care va avea ceva de obiectat. Hai sa ai o zi superba! 😉😘

Exact ca la orice eveniment, trebuie sa existe un prost care sa fie el mai diferit ca restul si sa strice cheful. Te pup Simo, esti superba si fara poze 😘😘😘

  • Minus 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov
7 minutes ago, damian88 said:

Exact ca la orice eveniment, trebuie sa existe un prost care sa fie el mai diferit ca restul si sa strice cheful. Te pup Simo, esti superba si fara poze 😘😘😘

iti face si tie Simona reducere ?

doar intreb :))

Link spre comentariu
  • Telefon: 0746720759
  • Oras:Brasov
  • Telefon: 0746720759
  • Oras:Brasov
Acum 2 minute, razvan25 a spus:

iti face si tie Simona reducere ?

doar intreb :))

Va plictisiti grav voi! 😂😂 va atacati unul pe altul! 🤷🏻‍♀️Baieti,fiti uniti ca toti aveti acelasi scop!!!😂😂 

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0746720759
  • Oras:Brasov
  • Telefon: 0746720759
  • Oras:Brasov
Acum 11 minute, Babuinu89 a spus:

Treaba cu negocierea prețului este adevărată, mia spus două fete de pe forum, ce au fost abordate de domnu Damian 

Nu e cazul la mine!!! 💪🏼 Iar negocieri fac multi,important e ca nu menajez pe nimeni. Pretul si serviciile sunt aceleasi pt toata lumea!!! FARA EXCEPTII 💪🏼

Link spre comentariu
  • Telefon: 0746720759
  • Oras:Brasov
  • Telefon: 0746720759
  • Oras:Brasov
Acum 2 minute, razvan25 a spus:

scz de offtopic Simona.

Stai linistit!!! Ma mai distrez si eu cand va "certati" voi pe aici 😂😂 Nu suntem animale; facem conversatie, radem,glumim,ne mai si certam...aia e! 🤷🏻‍♀️💪🏼😈 te pupacesc! 😉😘zi faina! 🙏🏼

Link spre comentariu
  • Telefon: 0746720759
  • Oras:Brasov
  • Telefon: 0746720759
  • Oras:Brasov

Hello hello!!! 🥰 Fac si eu prezenta de weekend ca am tot fost intrebata daca lucrez weekendul asta. Da,lucrez! Acelasi prog 12:00-20:00. P.s- aviz celor care mor de grija kg mele,ce credeti?!! Azi m-am urcat pe cantar siiii...imi sta parul bine! 😈💪🏼😂 Mai glumim si noi 😉 Sa aveati o zi mai frumoasa ca vremea de afara! 🙏🏼🥰❤️ Pupicei

460E464A-A1DC-4556-B287-C90DFB735951.jpeg

  • Like 2
  • Haha 1
  • Inimioara 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0746720759
  • Oras:Brasov
  • Telefon: 0746720759
  • Oras:Brasov

Buna frumosilor! 🥰 Astazi este ultima zi la locatia din spate de la ITC. De maine voi avea o alta locatie, nu departe de aici. Mai multe detalii maine,dupa ce ma voi muta!!! Va pupacesc! Zi faina! 🙏🏼😘

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

  • Telefon: 0746720759
  • Oras:Brasov
  • Telefon: 0746720759
  • Oras:Brasov

Bunaaaa!!! 🥰 De astazi am o locatie noua situata pe B-dul Garii vis a vis de Sala Sporturilor! Apart este f curat si frumos amenajat. Sper sa ne vedem curand si sa va bucurati de acelasi confort cu care v-am obisnuit! Cat despre program, ramane acelasi: 12:00-20:00. Pupicei si o zi superba in continuare!!! 🙏🏼😘❤️

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...