Sari la conținut

Discutii Baia Mare


Vizitator danezudan

Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0
Acum 6 ore, colericul a spus:

A desfiintat-o total un user extrem de credibil de pe Constanta. A facut-o arsice...

Cred ca anul acesta am trecut de cel putin zece ori pe langa Baia Mare, aveam intentia de a incerca si ceva de la voi (pe cat posibil nu o "pasare calatoare") dar ori nu aveti fete stabile cu servicii bune, ori nu erau in zona "excursionistele" care sa merite un popas (din recenziile citite, nu am stat sa contactez de pe Publi24 caci acolo e dificil sa faci o programare, mai ales cu o zi-doua inainte). Si sunteti doua orase marisoare apropriate, adica e vad bun.

nu stau sa citesc de pe la valurile marii...dar ce era clar, a devenit si mai clar.unii cand merg sa futa, pe oricine ar fi ea, au altarele pregatite. au impresia ca daca baga pwla-n pi$da, ( pe banii lor*), e absolut necesar de a le omagia cu varf si indesat.

a fost amuzant de citit o perioada (pt baimareni cat si pentu altii) recenziile din "jurnalul de bord" al lui 'Vasilica de BM', pana cand s-a inteles d ela sine ca omul e in filmul lui si n-are nici o treaba cu realitatea.eeehhh! dar e dreptul lui sa noteze in carnetel fiecare ancorare la tarm, cum si al nostru sa il credem pe cuvant ...sau nu..

(am unul si pe SM, cam asemanator 🤦‍♂️... presimt ca am sa ma imprietenesc din nou cu cea de la 15 ani..🤚..🤣🤣🤣 oricat de mari ar fi orasele astea ...

Link spre comentariu
Vizitator Asshooter
Reputație: 0

Salutare! Activa pana acuma ceva timp o blonda cu numele Alina, pustoaica 21 ani.

mai știe cineva ceva de ea! Nr de telefon?

Link spre comentariu
  • Oras:Baia Mare
  • Oras:Baia Mare

Baia mare plina de ciori....cu 5...6 anunțuri! Și din cauza lor nu prea mai caut pe public....dar azi am tras un ochi....și doamne ce caricaturi! Trebuiesc eliminate! Nu știu cum se face dar e jale! Cei de pe public ar trebui sa le identifice cumva! 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 24 minute, Raull42 a spus:

Baia mare plina de ciori....cu 5...6 anunțuri! Și din cauza lor nu prea mai caut pe public....dar azi am tras un ochi....și doamne ce caricaturi! Trebuiesc eliminate! Nu știu cum se face dar e jale! Cei de pe public ar trebui sa le identifice cumva! 

celor de la publi, le intra bani.. ii doare pe ei la pl, ca e reala sau fake.. ba chiar min0R€.

n-aveti cum le elimina de pe publi.. si sa le postati aici, e o munca de sisif, ca-si schimba anunturile/numerele de la zi la zi...va doresc doar ochi format...ca bani si pl sunt sigur ca aveti..🤭.. succese!

Link spre comentariu
  • Oras:Baia Mare
  • Oras:Baia Mare
29 minutes ago, Raull42 said:

Baia mare plina de ciori....cu 5...6 anunțuri! Și din cauza lor nu prea mai caut pe public....dar azi am tras un ochi....și doamne ce caricaturi! Trebuiesc eliminate! Nu știu cum se face dar e jale! Cei de pe public ar trebui sa le identifice cumva! 

Din pacate cei de la publi nu vor face nimic, ca le intra bani de pe anunturile astea si reclame.
Noi ar trebui sa facem ceva sa micsoram numarul acestor infectii.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Baia Mare
  • Disponibila
  • Oras:Baia Mare
  • Disponibila
Acum 2 ore, adibmw40 a spus:

Oare unde pe nucului din câte știu acolo pe strada aia îs numai case sa fi închiriat o casă?

Link spre comentariu
  • Oras:Baia Mare
  • Disponibila
  • Oras:Baia Mare
  • Disponibila
Acum 10 ore, Calaretul19 a spus:

Acolo luam garsonieră în regim hotelier....poate e in aceeasi locație 

Gata știu unde, da pare interesantă piesa dar  u cred că e reală. 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Baia Mare
  • Oras:Baia Mare

Pare interesanta, am vrut să mă duc, însă m-am dus pe Enescu....fără să văd eu anunțul înainte. A sunat un prieten ( care fusese înaintea mea pe Enescu) si m-am dus la recomandarea lui. Erau două acolo. Tare carnea pe fetiță, dar nu oferea ceva wow...servicii de mijloc, să zic așa. 

Link spre comentariu
  • Oras:Baia Mare
  • Oras:Baia Mare

nucului este in capatul orasului de pe victoriei pe dreapta daca mergi spre sm.
acolo este imobilul cu nr 20 care gazduieste o colectie intreaga de futite, cea mai mare majoritate de speta joasa si foate joasa.
ultima data am fost acolo la o doamna pe care o stiam de dinainte, dar am ramas cu sechele asa ca cred ca nu ma mai duc acolo veci, deoarece pe cand am ajuns eu si m-am pus pe treaba a ajuns si jandarmeria, ca cineva facea scandal iar un altcineva care nu era multumit a sunat la 112, va dati seama ce sentimente controversate m-au incercat pana nu m-am carat de acolo.
asadar eu personal nu va recomand sa va apropiati de nucului si mai ales de nr 20 daca vreti actiune linistita si odihnitoare :(

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Baia Mare
  • Oras:Baia Mare

0729 799 301 servicii totale pe Iorga!!! Fata din poze ...oral slab....normal slab....foarte mica și skiny.....la anal am încercat  a spus ca nu întra....plictisita.....deci nu recomand! 

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Baia Mare
  • Oras:Baia Mare
La 15.07.2023 la 8:10, Raull42 a spus:

0733 812 412 anais Decebal 7.....falsa....nasoala...urata cu spume și cu ceva operații!! De evitat! Are și colega...nu știu multe despre ea!

Mersi ,m ai scutit de un drum !

Link spre comentariu
  • Oras:Baia Mare
  • Oras:Baia Mare

stimati colegi, daca va trezeste interesul vre-un anunt care da numar de contact 0742347462 sau 0758755877.
cu primul numar am vazut doar cu postare pe azi 9 anunturi ... cu al doilea am gasit 4.
aceste 13 anunturi sigur nu sunt de incredere. 😒

Link spre comentariu
  • Oras:CLUJ
  • Oras:CLUJ
Acum 8 ore, darktest a spus:

Buna ! Vi sa intamplat sa scrie-ti recenzii sa le trimite ti si ele sa nu se posteze ? Ultima data am scris ieri o recenzie la Raniaxxx si nu sa postat ...

Poate nu ti-au acceptat adminii postarea încă.....nu stiu ce sa zic

Link spre comentariu
  • Oras:Baia Mare
  • Disponibila
  • Oras:Baia Mare
  • Disponibila
Acum 10 ore, darktest a spus:

Buna ! Vi sa intamplat sa scrie-ti recenzii sa le trimite ti si ele sa nu se posteze ? Ultima data am scris ieri o recenzie la Raniaxxx si nu sa postat ...

A fost de bine sau de rău? 😁 Probabil nu ți au acceptat o pentru că ai  multe greșeli gramaticale.😉

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

fâââsssss... greseli gramaticale..! colegu @darktest poate fi vb de un bug al browserului..daca folosesti telefonul... ideal ar fi  pe viitor sa faci un note, sa ramana undeva salvat..macar pana vezi ca s-a incarcat recenzia pe site...

sa o dau pe o nota comica? poate tine d-zeu, cu domnisoara...🤣🤣... ori a fost la vrajitoare..caci cariera ei... pare c-o luat-o oricum la vale....

@vitceibo 👍🤟

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta
Acum 14 ore, darktest a spus:

Buna ! Vi sa intamplat sa scrie-ti recenzii sa le trimite ti si ele sa nu se posteze ? Ultima data am scris ieri o recenzie la Raniaxxx si nu sa postat ...

 macar cu tine s-a purtat cum trebuie sau da bulelala si pe la voi ,asa cum a facut la constanta ?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...