Sari la conținut

Ts Yo Soy Cristina, 0730595664


Postări Recomandate

Zilele trecute , m-a luat pofta de o partida cu Cristina. Sun , imi da locatia , in spate la Decathlon(ff usor de ajuns).intru inauntru, ma astepta pe canapea direct dezbracata(fff horny). Nu mai rezist asa ca ma pun in genunchi si incep sa o sug, o aud cum geme si mi se scoala instant. Ma intinde pe pat si incepe si ea oralul. Ce sa zic demential! 
 ii spun sa trecem  la anal ca nu mai rezist. Pune prezervativul, putin lubrifiant si incepe sa intre incet , atenta sa nu fisureze. Ca senzatie nu mai are rost sa va descriu , trebuie sa incercati pe propria piele. 
ii spun ca vreau sa ii penetrez si eu fundul acela PERFECT, pun caciula si intru! Doamne ce priveliste , si la cum se misca de abia abia mai rezistam. Deci ca si concluzie , ori sunteti pasivi ori activi… va fute de innebuniti! 
   P.S. Is the best of best! Te pup Cris pe data viitoare!   Halatul 200/fin nu se uita deloc la ceas

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

am avut norocul sa o prind ieri in bucuresti,  este o prezenta rara .

este  feminina si foarte draguta la fata , arata foarte fain , cu siguranta intorci capul dupa ea pe strada. 

nu detaliez actiunea, cert e ca s-a implicat, ne,-am dat amandoi drumul. la sfarsit am stat putin la povesti si nu m-am simtit grabit. 

am stat 1 ora / 400 ron. 

 sper sa mai treaca pe aici si o recomand cu toata increderea. 

  • Confuz 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Luna trecuta, avand drum prin Bucuresti, am zis sa fac o vizita unei TS, iar fiind pranzul, Cristina a fost printre singurele care a raspuns promnt + norocul meu ca a pierdut avionul spre Timisoara :)))! Mi-a comunicat tarifele 250/30 cu 400/h si m-am prezentat la locatie. La locatie ajungi destul de usor, gasesti loc de parcare si este destul de discreta. Ajuns la locatie, imi deschide Cristina, o fire super feminina, imbracata cu o rochie scurta, sexy cu jucaria la vedere :P :)). Ca si atitudine e pro client, nu te grabeste, nu se uita la ceas, te serveste cu suc/apa/energizant, dupa preferinte. Referitor la actiune, pot spune ca are o ,,jucarie" destul de mare, adica chiar ai ce suge, finalizeaza si ea, iar la anal este foarte stramta si nu comenteaza pozitiile, ba chiar vine cu propuneri si nu te grabeste. Punctul ei forte, din punctul meu de vedere este oralul :)) o ia toata fara comentarii si are niste buze super faine. Acum note :P :

Locatie: 10 (discret, curat, usor de ajuns)

Oral : 9.5 ( poate sunt subiectiv pt ca imi plac buzele ei)

Anal : 10 (foarte stramta si placuta)

Curatenie: 10 (nu am simtit nici un miros, ba chiar era parfumata)

Atitudine: 10

Notele poate sunt subiective, deoarece m-am simtit super in compania ei datorita atitudinii ei pro client.

Cheers guys si ciocane tari! Pup Cristina :*

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...