Sari la conținut

Natty 0725634158


Vizitator candyanna

Postări Recomandate

  • Telefon: 0737324815
  • Oras:Cluj
  • Disponibila
  • Telefon: 0737324815
  • Oras:Cluj
  • Disponibila
1 oră în urmă, SexShop22 a spus:

cat timp mai stai la noi? ti-as face o vizita sapt viitoare

 

Inca 4-5 zile 🙈💋

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj
Acum 2 ore, SexShop22 a spus:

mai bun si mai ieftin nu gasesti ... toate alea bune is scumpe.

ti-ai inchiriat si tu un S-klass pentru o ora si acum te reintorci la Ford Focusul tau :)

S-klass pentru tine!nu știu ce benefici ai de la Domnița sau poate ești carasul dânsei ! Eu doar mi-am spus părerea cum de fapt au confirmat mai mulți compatrioți ,nu sunt aici sa ma cert cu nimeni , nu am lăsat nici o recenzie nimănui cu toate ca trebuia sa las mai multor excorte  care și-au meritat bani !

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
3 hours ago, singuraticul said:

Vizitat Domnița de o săptămâna atras de poze,de bifat merita o data ,de revenit nu cred găsești altceva poate mai bun la bani mai putini!

ne spui si noua ce te-a facut sa nu mai mergi?

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

Revizitat domnisoara acu vreo doua seri... locatie Viva City, ca pana acum, m-a primit la ora stabilita, deja ne stiam avand la activ mai multe vizite la ea. Eu personal am avut o experienta buna cu ea, ca de fiecare data cand am mai fost la ea... servicii ok, ON foarte bun, LOT... intre sani... are niste sani foarte mari si frumosi exact pe gustul meu. Finalizat pe ei, achitat la inceput 250, mers la dus inainte si dupa actiune - baia dotata cu toate cele necesare. Per total recomand cu incredere, isi merita banutii, eu unul voi mai reveni !

  • Like 2
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Am revizitat-o pe domnișoara în noua locație de pe soporului ieri seara. Apartamentul e foarte curat și spatios iar tipa e bestială. Comunicarea a fost prompta pe WA, ne-am întâlnit fără probleme la ora stabilita. Sâni mari și un ON spectaculos. Sigur mai revin.

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Am vizitat-o ieri:

Programare pe Whatsapp. I-a intervenit ceva și m-a amânat cu 10 min, dar n-a fost problemă.

În scris mi-a cerut 300 pentru o finalizare (mesaj cu serviciile), dar în locație mi-a zis 250 pentru că oral protejat.

M-am cerut la duș, mi-a adus un prosop. După, din 2 vorbe am luat-o spre dormitor: mi-am ținut-o, ca să-mi pună protecție și m-am bucurat de un oral (folosea și mâna - am lăsat după ea). Apoi m-a întrebat cum să stăm: m-am pus peste ia și am început. Am învârtit-o în vreo 4 poziții :ras N-a comentat nimic. Când era ea în control (deasupra) futea bine. Mă temeam să nu obosească și să scadă randamentul partidei. În final, stând deasupra, am futut-o, mângâindu-i sânii minunați până am terminat.

Singurul lucru de care s-a plâns de câteva ori era de cum îi strângeam sânii :stiletto(my bad). Majoritatea dotatelor pe care le-am întâlnit nu erau așa sensibile.

Aș fi vrut mai mult GFE, dar pe de altă parte vorbește frumos - nu e seacă și se comportă frumos.

Aș mai vizita-o dacă nu ar avea prețul așa mare...

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca
Acum 23 ore, alinawe a spus:

Am vizitat-o ieri:

Programare pe Whatsapp. I-a intervenit ceva și m-a amânat cu 10 min, dar n-a fost problemă.

În scris mi-a cerut 300 pentru o finalizare (mesaj cu serviciile), dar în locație mi-a zis 250 pentru că oral protejat.

M-am cerut la duș, mi-a adus un prosop. După, din 2 vorbe am luat-o spre dormitor: mi-am ținut-o, ca să-mi pună protecție și m-am bucurat de un oral (folosea și mâna - am lăsat după ea). Apoi m-a întrebat cum să stăm: m-am pus peste ia și am început. Am învârtit-o în vreo 4 poziții :ras N-a comentat nimic. Când era ea în control (deasupra) futea bine. Mă temeam să nu obosească și să scadă randamentul partidei. În final, stând deasupra, am futut-o, mângâindu-i sânii minunați până am terminat.

Singurul lucru de care s-a plâns de câteva ori era de cum îi strângeam sânii :stiletto(my bad). Majoritatea dotatelor pe care le-am întâlnit nu erau așa sensibile.

Aș fi vrut mai mult GFE, dar pe de altă parte vorbește frumos - nu e seacă și se comportă frumos.

Aș mai vizita-o dacă nu ar avea prețul așa mare...

Sanii ăia merită stransi ca lumea

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...