Sari la conținut

⛔ Pentru cateva zile in orasul tau ⛔Zeya - 0790839469


Postări Recomandate

  • Oras:bucharest
  • Oras:bucharest

@Zeyaaa sa rămâi in Bucuresti pentru ca ai toate Ingredientele unei fete care v-a intra la top , am fost la tine și o spun numai când ma gândesc la partida noastră 10 ca la olimpiada  nota meritata ,așa m-am simțit te pup 😘😘

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Reputație: 24041
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Am fost la Zeya, micuta si skinny, aranjata sexy, ruj, parfum discret, igiena buna, gfe bun, participa la futai, ii place. Nota 9 pe linie! Este ce trebuie, am depunctat lipsa cim, locatia din victoriei unde este f cald iar ea un pic pe silent. A inceput sa geama frumos cand s-au turat motoarele la maxim. 😊

Este de revenit iar atitudinea de apreciat. Bravo!

  • Like 2
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 12 ore, lion_boy a spus:

@Zeyaaa sa rămâi in Bucuresti pentru ca ai toate Ingredientele unei fete care v-a intra la top , am fost la tine și o spun numai când ma gândesc la partida noastră 10 ca la olimpiada  nota meritata ,așa m-am simțit te pup 😘😘

Multumesc frumos 😘😘😘

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 2 ore, laury a spus:

Am fost la Zeya, micuta si skinny, aranjata sexy, ruj, parfum discret, igiena buna, gfe bun, participa la futai, ii place. Nota 9 pe linie! Este ce trebuie, am depunctat lipsa cim, locatia din victoriei unde este f cald iar ea un pic pe silent. A inceput sa geama frumos cand s-au turat motoarele la maxim. 😊

Este de revenit iar atitudinea de apreciat. Bravo!

Mulțumesc frumos pentru recenzie 

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Eu nu am avut noroc cu Zeya. Din momentul in care am sunat la interfon pana am iesit din cladire au trecut fix 23 de minute, timp in care am fost de doua ori la baie si am schimbat cateva cuvinte. A primit un mesaj si mi-a spus ca au mai ramas 5 minute si ca o astrapta urmatorul client.

Imi pare rau Zeya dar pentru mine nu a fost ok. 

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 20 minute, fun.only a spus:

Eu nu am avut noroc cu Zeya. Din momentul in care am sunat la interfon pana am iesit din cladire au trecut fix 23 de minute, timp in care am fost de doua ori la baie si am schimbat cateva cuvinte. A primit un mesaj si mi-a spus ca au mai ramas 5 minute si ca o astrapta urmatorul client.

Imi pare rau Zeya dar pentru mine nu a fost ok. 

Bine ca nu am mai ajuns, eu am intrebat-o daca se pot lua 2 ore si am primit block 😂 felicitari zeya, tine-o tot asa. 

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
1 oră în urmă, andrei88andu a spus:

Bine ca nu am mai ajuns, eu am intrebat-o daca se pot lua 2 ore si am primit block 😂 felicitari zeya, tine-o tot asa. 

😂😂😂😂 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
1 oră în urmă, fun.only a spus:

Eu nu am avut noroc cu Zeya. Din momentul in care am sunat la interfon pana am iesit din cladire au trecut fix 23 de minute, timp in care am fost de doua ori la baie si am schimbat cateva cuvinte. A primit un mesaj si mi-a spus ca au mai ramas 5 minute si ca o astrapta urmatorul client.

Imi pare rau Zeya dar pentru mine nu a fost ok. 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
Chiar acum, Zeyaaa a spus:
1 oră în urmă, fun.only a spus:

Eu nu am avut noroc cu Zeya. Din momentul in care am sunat la interfon pana am iesit din cladire au trecut fix 23 de minute, timp in care am fost de doua ori la baie si am schimbat cateva cuvinte. A primit un mesaj si mi-a spus ca au mai ramas 5 minute si ca o astrapta urmatorul client.

Imi pare rau Zeya dar pentru mine nu a fost ok. 

Extinde  

Din respect și din faptul ca nu vreau sa încep niște discuții aici nu vreau sa spun ce sa întâmplat defapt ......știu exact care băiat ești și ai lăsat recenzie 

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Am sperat ca o sa apreciezi diplomatia mea. Un raspuns corect era "imi pare rau, o sa ma revansez data viitoare" stiind ca nu o sa ne mai intalnim vreodata. 

Iti doresc o viata frumoasa! ☀️

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 13 minute, fun.only a spus:

Am sperat ca o sa apreciezi diplomatia mea. Un raspuns corect era "imi pare rau, o sa ma revansez data viitoare" stiind ca nu o sa ne mai intalnim vreodata. 

Iti doresc o viata frumoasa! ☀️

Asemenea 🙏🙏🙏

  • Like 1
Link spre comentariu
25 minutes ago, fun.only said:

Am sperat ca o sa apreciezi diplomatia mea. Un raspuns corect era "imi pare rau, o sa ma revansez data viitoare" stiind ca nu o sa ne mai intalnim vreodata. 

Iti doresc o viata frumoasa! ☀️

N-a vrut sa faca FK cu tine? :lol:

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Acum 4 minute, westzone a spus:

N-a vrut sa faca FK cu tine? :lol:

Zeya este atragatoare si sexul cu ea e bun. Am avut doar ghinionul sa sune telefonul. Acum cred ca ne-am impacat. Sper doar sa nu ma confunde pentru ca n-a fost mare drama intre noi. 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare baieti.

Cum wek a fost calduros am decis  sa beau o bere  in oras si sa i fac o vizita lui Zeya.

I am trimis un SMS si dupa cateva minute mi a raspuns programand o întâlnire.

Locația..bine ca nu m am dus cu masina ca parcarea din fata locatiei era plina.

Am urcat si dupa usa, intr o tinut sexy  neagra si cu pantofi, m a primit Zeyaa invitandu ma la un suc rece..

Dupa o mica cunostere am fugit la dus pt ca animalul de jos dadea semne ca vrea sa o cunosca.

Am ajuns in camera si cocotata in pat , in patru labe, Zeyaa se apropiat  de maciuca mea si a inceput sa o linga cu pofta in sus si in jos ..tare chestia asta...si apoi a inceput sa o suga cu pofta .(apropo se simte aparatul dentar daca o ai mai mare..)

Am oprit o si am cerut guma pt calareala..si asta am si vrut ..Zeya  s a urcat pe animal, a facut un pic ochii mari ca era mare si ia a luat ceva pana s a obisnuit si am lasat o pe ea la conducere.

Dupa vre o zece minute am vrut sa fiu un pic mai rau si atras de posteriolul mic si rotund am zis sa dau si eu cu pofta in caprita..bai baieti nu stiu daca gemetele erau de plăcere,  false sau ca o durea..dar dupa vreo cateva minute am ridicat o efectiv pe cric si am umplut guma 

Note

Locatia 7.. curatica  dar cald frate , aerul nu merge , locuri de parcare 0.( in locatie au mai activat cateva fete in trecut) si doar un gel de dus

Oral neprotejat..9  pacat de aparat..in rest mi a placut abordarea 

Normal protejat 9 stramta , se umezeste natural, primeste si scule mari fara sa vocifereze 

Anal..nu am cerut

Gfe..8..se implica doar ca am scazut la faptul ca nu a pus tel pe silentios si suna in continuare oprindu se din prezenta ei la lucru

Pret 150..25 min 

Daca schimba locatia si adăuga  CIM ul e de trecut permanent pe lista si are drumul spre top

Mulțumesc Zeya

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 18 minute, alexandru gabriel a spus:

Salutare baieti.

Cum wek a fost calduros am decis  sa beau o bere  in oras si sa i fac o vizita lui Zeya.

I am trimis un SMS si dupa cateva minute mi a raspuns programand o întâlnire.

Locația..bine ca nu m am dus cu masina ca parcarea din fata locatiei era plina.

Am urcat si dupa usa, intr o tinut sexy  neagra si cu pantofi, m a primit Zeyaa invitandu ma la un suc rece..

Dupa o mica cunostere am fugit la dus pt ca animalul de jos dadea semne ca vrea sa o cunosca.

Am ajuns in camera si cocotata in pat , in patru labe, Zeyaa se apropiat  de maciuca mea si a inceput sa o linga cu pofta in sus si in jos ..tare chestia asta...si apoi a inceput sa o suga cu pofta .(apropo se simte aparatul dentar daca o ai mai mare..)

Am oprit o si am cerut guma pt calareala..si asta am si vrut ..Zeya  s a urcat pe animal, a facut un pic ochii mari ca era mare si ia a luat ceva pana s a obisnuit si am lasat o pe ea la conducere.

Dupa vre o zece minute am vrut sa fiu un pic mai rau si atras de posteriolul mic si rotund am zis sa dau si eu cu pofta in caprita..bai baieti nu stiu daca gemetele erau de plăcere,  false sau ca o durea..dar dupa vreo cateva minute am ridicat o efectiv pe cric si am umplut guma 

Note

Locatia 7.. curatica  dar cald frate , aerul nu merge , locuri de parcare 0.( in locatie au mai activat cateva fete in trecut) si doar un gel de dus

Oral neprotejat..9  pacat de aparat..in rest mi a placut abordarea 

Normal protejat 9 stramta , se umezeste natural, primeste si scule mari fara sa vocifereze 

Anal..nu am cerut

Gfe..8..se implica doar ca am scazut la faptul ca nu a pus tel pe silentios si suna in continuare oprindu se din prezenta ei la lucru

Pret 150..25 min 

Daca schimba locatia si adăuga  CIM ul e de trecut permanent pe lista si are drumul spre top

Mulțumesc Zeya

 

Mulțumesc frumos pentru recenzie 

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 20 minute, alexandru gabriel a spus:

Salutare baieti.

Cum wek a fost calduros am decis  sa beau o bere  in oras si sa i fac o vizita lui Zeya.

I am trimis un SMS si dupa cateva minute mi a raspuns programand o întâlnire.

Locația..bine ca nu m am dus cu masina ca parcarea din fata locatiei era plina.

Am urcat si dupa usa, intr o tinut sexy  neagra si cu pantofi, m a primit Zeyaa invitandu ma la un suc rece..

Dupa o mica cunostere am fugit la dus pt ca animalul de jos dadea semne ca vrea sa o cunosca.

Am ajuns in camera si cocotata in pat , in patru labe, Zeyaa se apropiat  de maciuca mea si a inceput sa o linga cu pofta in sus si in jos ..tare chestia asta...si apoi a inceput sa o suga cu pofta .(apropo se simte aparatul dentar daca o ai mai mare..)

Am oprit o si am cerut guma pt calareala..si asta am si vrut ..Zeya  s a urcat pe animal, a facut un pic ochii mari ca era mare si ia a luat ceva pana s a obisnuit si am lasat o pe ea la conducere.

Dupa vre o zece minute am vrut sa fiu un pic mai rau si atras de posteriolul mic si rotund am zis sa dau si eu cu pofta in caprita..bai baieti nu stiu daca gemetele erau de plăcere,  false sau ca o durea..dar dupa vreo cateva minute am ridicat o efectiv pe cric si am umplut guma 

Note

Locatia 7.. curatica  dar cald frate , aerul nu merge , locuri de parcare 0.( in locatie au mai activat cateva fete in trecut) si doar un gel de dus

Oral neprotejat..9  pacat de aparat..in rest mi a placut abordarea 

Normal protejat 9 stramta , se umezeste natural, primeste si scule mari fara sa vocifereze 

Anal..nu am cerut

Gfe..8..se implica doar ca am scazut la faptul ca nu a pus tel pe silentios si suna in continuare oprindu se din prezenta ei la lucru

Pret 150..25 min 

Daca schimba locatia si adăuga  CIM ul e de trecut permanent pe lista si are drumul spre top

Mulțumesc Zeya

 

 

3AE14197-6A2C-4726-B810-4C05E7022BDD.jpeg

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 8 ore, fun.only a spus:

Zeya este atragatoare si sexul cu ea e bun. Am avut doar ghinionul sa sune telefonul. Acum cred ca ne-am impacat. Sper doar sa nu ma confunde pentru ca n-a fost mare drama intre noi. 

😌😌😌😌

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...