Sari la conținut

🤎Anna 0757568889


Anna03

Postări Recomandate

Am fost și eu la Ana săptămâna trecută. Cum am ajuns la ea, m-a așteptat în sutien și chiloți și ceva capod peste. 

 

Am stat la o țigare și un pahar de apa și după am intrat în camera de acțiune unde am inceput cu un ON: eu in picioare și ea la marginea patului in genunchi cu mâinile mele mangaindu-i sânii aia mari.

 

După câteva minute de ON, am trecut la NP cu ea capra stand la marginea patului și eu pompând din picioare, după care am schimbat cu ea trecând în mijlocul patului, tot în poziția capra unde am și finalizat in balon. In ambele ipostaze da contre foarte bune. 😳

Ca și concluzie:

Contact: foarte rapid pe WhatsApp.

Aspect: arata foarte bine, ochi super frumoși, sâni mari și fundul destul de mare.

Comunicare: foarte sociabilă, am povestit tot felul de chestii înainte de acțiune.

Note:

ON: 9 (mie îmi place umed, cu multe bale).

NP: 10 

Amenda: 300 lei pentru 30min (acțiunea petrecându-se după ora 23:30)

 

  • Like 4
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • pisicuts a setat ca important acest topic
  • pisicuts a resetat ca important acest topic

Am avut ocazia să o întâlnesc pe @Anna03după ora 12:00 weekendul trecut și am fost impresionat de profesionalismul și atitudinea ei. Comunicarea a fost excelentă de la început; am stabilit întâlnirea cu ușurință și fără probleme.

Am apreciat foarte mult faptul că a fost prietenoasă și m-a făcut să mă simt confortabil imediat. Este o persoană foarte socială și conversatia cu ea a fost plăcută și naturală.

Locația în care ne-am întâlnit a fost curată și bine întreținută, având toate facilitățile necesare pentru a crea o atmosferă confortabilă și plăcută.

Recomand.

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

  • Oras:Reșița
  • Oras:Reșița

Cu ceva treabă prin Timișoara am vizit-o și eu pe Ana în sfârșit. Am făcut programare pe whatsapp cu o zi înainte să fiu sigur că prind ora pe care o vreau. Confirmarea a venit repede din partea ei, urmând să confirm cu 30 de minute înainte. Am ajuns în locație ghidat de Ana la telefon. Când am ajuns sus ma întâmpinat o tipă foarte de treabă, puțin mai plinuță decât în poze dar nu ma deranjat deloc. Am fost servit cu un pahar de apă rece după care am intrat la duș. Ieșit de la duș am intrat împreună cu Ana în dormitor unde am început acțiunea cu un OP ( eram tuns nu epilat și prin urmare nu sa putut ON, dar ce să faci dacă sunt "sensibilos" după cu chiar ea a spus ) destul de bun cu ușoare tente de deep și energic, dar fără atenție la sateliți. Am gustat și eu puțin di păsărica ei după care am trecut la NP, o singură poziție, căpriță, unde poți liniștit să dai mai tare ( chiar m-a surprins plăcut la capitolul ăsta,  eu find fan al sexului ceva mai energic ), am dat așa ca surdu' în clopot vre-o câteva minute după care am finalizat frumos cu un hanjob. Mers la duș, îmbrăcat, am mai stat la un pahar de apă și cam asta a fost. Amenda 300 pentru o oră, merită banii, părerea mea. 

Note:

Comunicare: 10 răspuns rapid pe whatsapp 

Locație: 10 curat frumos, fără mirosuri, baie dotată cu tot ce trebuie 

Atitudine: 10 prietenoasă, glumeață,  răbdătoare 

Aspect: aici nu pot da notă deoarece acesta este subiectiv, pot însă să descriu:

- corp - înălțime undeva pe la 1,65 , sâni mari naturali, fund mare bombat 

- față - chip foarte frumos cu un păr lung și negru 

Igienă: 10+ nu am ce comenta

OP: 7,5 / 8 aici am și eu parte de vină după cum am spus mai sus dar fiind partea mea preferată sunt mai exigent ( dacă era ON se ducea spre 8,5 poate chiar 9)

NP: 10 aici chiar se pricepe, dă contre și te lasă să i-o tragi cât de tare poți. 

De revenit, eu zic că merită.

Spor la dat din cur 😁

  • Like 6
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...