Sari la conținut

Roxy dulce și pasionala 0759652554


Postări Recomandate

  • Oras:In dormitor
  • Oras:In dormitor
Acum 9 ore, x the impaler a spus:

Da... Și eu sunt impresionat/interesat. Cine e futographul? 🙄

Ai sa razi dar singura le-am facut. Rugasem un client sa imi faca cateva poze dar nu am mai apucat. Asadar mam descurcat ca si pana acum, singura😜😜. Ma bucur ca va plac sper sa nu va dezamagesc la urmatoarele poze. Va doresc o zi buna si pup😘😘😘😘😘😘

  • Like 3
  • Haha 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:România ❤
  • Oras:România ❤
Acum 1 minut, roxy_roxy a spus:

Ai sa razi dar singura le-am facut. Rugasem un client sa imi faca cateva poze dar nu am mai apucat. Asadar mam descurcat ca si pana acum, singura😜😜. Ma bucur ca va plac sper sa nu va dezamagesc la urmatoarele poze. Va doresc o zi buna si pup😘😘😘😘😘😘

Ești superbă!

  • Like 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
28 minutes ago, roxy_roxy said:

Ai sa razi dar singura le-am facut. Rugasem un client sa imi faca cateva poze dar nu am mai apucat. Asadar mam descurcat ca si pana acum, singura😜😜. Ma bucur ca va plac sper sa nu va dezamagesc la urmatoarele poze. Va doresc o zi buna si pup😘😘😘😘😘😘

Pai😏 eu ma ofer cu cea mai mare placere😉 am cateva idei interesante😈😈😈 depinde cat esti tu de indrazneata🤭

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:In dormitor
  • Oras:In dormitor
Acum 3 ore, nickname90 a spus:

Pai😏 eu ma ofer cu cea mai mare placere😉 am cateva idei interesante😈😈😈 depinde cat esti tu de indrazneata🤭

Sunt foarte indrazneata si sincer chiar astept sa imi arati ideile tale😋😋😋

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:România ❤
  • Oras:România ❤
La 10.03.2021 la 15:36, roxy_roxy a spus:

Asa cum am promis am venit cu poze noi😋. Va pup si va anunt ca sunt disponibila pentru programari😘😘😘😘😘😘

Point Blur_Mar102021_152005.jpg

Point Blur_Mar102021_151809.jpg

Point Blur_Mar102021_152122.jpg

Salutare! 

Iar eu așa cum am zis am vizitat-o. Revin cu recenzia mai târziu. 

Roxy mulțumesc pentru primire! 😘

Link spre comentariu
  • Oras:In dormitor
  • Oras:In dormitor
Acum 25 minute, ursuletulpanda a spus:

Salutare! 

Iar eu așa cum am zis am vizitat-o. Revin cu recenzia mai târziu. 

Roxy mulțumesc pentru primire! 😘

Multumes si eu dragule pentru vizita. 😍😘

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
La 10.03.2021 la 14:36, roxy_roxy a spus:

Asa cum am promis am venit cu poze noi😋. Va pup si va anunt ca sunt disponibila pentru programari😘😘😘😘😘😘

Point Blur_Mar102021_152005.jpg

Point Blur_Mar102021_151809.jpg

Point Blur_Mar102021_152122.jpg

Ce sa mai zic...mi-au luat-o altii înainte,dar ce e frumos,la toată lumea place! FRUMOASA!😍😍

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea
9 hours ago, roxy_roxy said:

Ai sa razi dar singura le-am facut. Rugasem un client sa imi faca cateva poze dar nu am mai apucat. Asadar mam descurcat ca si pana acum, singura😜😜. Ma bucur ca va plac sper sa nu va dezamagesc la urmatoarele poze. Va doresc o zi buna si pup😘😘😘😘😘😘

Am ras 😂, mai rad, ești o simpatica și o îndrăzneață 🤩😍 Am și eu o curiozitate... De ce naiba blurezi fata în poze când la profil ai o poza de buletin??? 🙄

E ceva tehnica de marketing? Gen: "asta-i mecla mea simpatica, dacă vreți sa-mi vedeți curutzul răsfoiți topicul" 😁 😀 🤣

  • Haha 1
tpc-cr.jpg

 

Link spre comentariu
  • Oras:In dormitor
  • Oras:In dormitor
Acum 35 minute, x the impaler a spus:

Am ras 😂, mai rad, ești o simpatica și o îndrăzneață 🤩😍 Am și eu o curiozitate... De ce naiba blurezi fata în poze când la profil ai o poza de buletin??? 🙄

E ceva tehnica de marketing? Gen: "asta-i mecla mea simpatica, dacă vreți sa-mi vedeți curutzul răsfoiți topicul" 😁 😀 🤣

😂😂😂 Dragule nu vreau sa ma trezesc cu pozele mele pe publi caci poate ma mai vede cineva cunoscut. Amuzant felul in care ai spus-o m-ai facut sa rad😂😂😂

  • Like 2
  • Minus 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:România ❤
  • Oras:România ❤
La 10.03.2021 la 15:36, roxy_roxy a spus:

Asa cum am promis am venit cu poze noi😋. Va pup si va anunt ca sunt disponibila pentru programari😘😘😘😘😘😘

Point Blur_Mar102021_152005.jpg

Point Blur_Mar102021_151809.jpg

Point Blur_Mar102021_152122.jpg

Bună tuturor!

Am promis, scriu recenzia.

Programare: prin telefon cu două zile înainte, micile detalii în ziua acțiunii.

Locația: Nucetului, apartament regim hotelier, curat, luminos, cu de toate. Pat matrimonial mare, destinat acțiunii, baie cu de toate, prosop curat. 

Roxana:  o fată superbă, 21 de ani recnoscuți, prietenoasă o parteneră excelentă atât în sex cât și în conversație. M-a primit într-un body negru cu dantelă, m-a invitat la masă, m-a servit cu un pahar cu apă și până a fumat țigara i-am explicat ce doresc. M-a ascultat cu răbdare, m-a analizat cu atenție, să nu vă deruteze  vârsta ei, este foarte atentă și te citește repede. Am căzut de acord, a urmat dușul, am cerut eu, sper că pretinde de la toată lumea. 

Acțiunea:  am fost condus în dormitor, unde pas cu pas ne-am apropiat de ceea ce se numește arta iubirii. Am fost surprins foarte plăcut de inițiativele, pozițiile, implicarea ei. Nu o să detaliez acțiunea, important este că în cei 70- 80 de minute petrecute împreună am avut parte de o plăcere profundă. Îmbrățișări, săruturi peste tot, FK, oral bestial și o uniune sexuală demnă de Kama Sutra. Chiar mi-a arătat care este poziția ei preferată, la fel și eu. Am finalizat în balonaș, apoi am stat îmbrățișați câteva minute, ca doi îndrăgostiți. Am ajuns la concluzia fata trebuie vizitată de mai multe ori. Are potențial, este curată, tânără, frumosaă, veselă și cred că nu exagerez recunoscătoare, dacă știi să o cucerești.

Durata: 70-80 de minute, bineînțeles fiind conștient am onorat-o material corespunzător. Nu sunt milog, nu negociez și nicidecum nu cerșesc. Dacă nu-mi convine nu intru în horă, însă dacă am intrat dansez până la capăt.

Fata, pentru mine este 10+ pe linie. Toate sfaturile mele le-am transmis în privat, să nu uităm totul este perfectibil. Mă bucur tare mult, că pe lângă favoritel mele/ noastre mai avem o domniță remarcabilă. 

De revenit DA, foarte accentuat. Mi-a demonstrat că mai există speranță să rămânem la nivelul înalt al serviciilor din acest domeniu.

Roxana dragă, cum ai spus și tu: totul este posibil dacă dorești!

Te pup dulce, abia aștept să ne revedem. :inlovee 

  • Like 6
  • Mersi 3
Link spre comentariu
  • Oras:In dormitor
  • Oras:In dormitor
Acum 2 ore, ursuletulpanda a spus:

Bună tuturor!

Am promis, scriu recenzia.

Programare: prin telefon cu două zile înainte, micile detalii în ziua acțiunii.

Locația: Nucetului, apartament regim hotelier, curat, luminos, cu de toate. Pat matrimonial mare, destinat acțiunii, baie cu de toate, prosop curat. 

Roxana:  o fată superbă, 21 de ani recnoscuți, prietenoasă o parteneră excelentă atât în sex cât și în conversație. M-a primit într-un body negru cu dantelă, m-a invitat la masă, m-a servit cu un pahar cu apă și până a fumat țigara i-am explicat ce doresc. M-a ascultat cu răbdare, m-a analizat cu atenție, să nu vă deruteze  vârsta ei, este foarte atentă și te citește repede. Am căzut de acord, a urmat dușul, am cerut eu, sper că pretinde de la toată lumea. 

Acțiunea:  am fost condus în dormitor, unde pas cu pas ne-am apropiat de ceea ce se numește arta iubirii. Am fost surprins foarte plăcut de inițiativele, pozițiile, implicarea ei. Nu o să detaliez acțiunea, important este că în cei 70- 80 de minute petrecute împreună am avut parte de o plăcere profundă. Îmbrățișări, săruturi peste tot, FK, oral bestial și o uniune sexuală demnă de Kama Sutra. Chiar mi-a arătat care este poziția ei preferată, la fel și eu. Am finalizat în balonaș, apoi am stat îmbrățișați câteva minute, ca doi îndrăgostiți. Am ajuns la concluzia fata trebuie vizitată de mai multe ori. Are potențial, este curată, tânără, frumosaă, veselă și cred că nu exagerez recunoscătoare, dacă știi să o cucerești.

Durata: 70-80 de minute, bineînțeles fiind conștient am onorat-o material corespunzător. Nu sunt milog, nu negociez și nicidecum nu cerșesc. Dacă nu-mi convine nu intru în horă, însă dacă am intrat dansez până la capăt.

Fata, pentru mine este 10+ pe linie. Toate sfaturile mele le-am transmis în privat, să nu uităm totul este perfectibil. Mă bucur tare mult, că pe lângă favoritel mele/ noastre mai avem o domniță remarcabilă. 

De revenit DA, foarte accentuat. Mi-a demonstrat că mai există speranță să rămânem la nivelul înalt al serviciilor din acest domeniu.

Roxana dragă, cum ai spus și tu: totul este posibil dacă dorești!

Te pup dulce, abia aștept să ne revedem. :inlovee 

Multumes mult dragule atat pentru recenzie cat si pentru sfaturile pe care mi le-ai dat. Te mai astept, o zi frumoasa iti doresc si te sarut dulce😘😘😘😘😘😘

  • Like 1
  • Minus 1
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
1 minute ago, rechinii77 said:

Hmmmm......din ce in ce mai curios is de tine😁

Tine.te bn ca o sa musc🦈😅din tine Roxy❤💋

Musca cu incredere rechine 😊😉 merita fata, e draguta rau si servicii foarte bune😉 

  • Mersi 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...