Sari la conținut

Clausexy 0799249674


Postări Recomandate

  • Telefon: 0799249674
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0799249674
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
Acum 17 minute, vvmm69 a spus:

Doar aici poti raspunde ? Pe whats app, nu ? 🙄

Bună, am scris zile trecute ca nu sunt, în momentul în care sunt prezenta anunț, weekend frumos!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0799249674
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0799249674
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
Acum 9 minute, clausexy888 a spus:

Bună, am scris zile trecute ca nu sunt, în momentul în care sunt prezenta anunț, weekend frumos!

Ma corectez, zilele!

Link spre comentariu
18 hours ago, clausexy888 said:

Bună, am scris zile trecute ca nu sunt, în momentul în care sunt prezenta anunț, weekend frumos!

Imi cer scuze atunci, n-am urmarit cu atentie forumul. Este greseala mea ! 🙏

Weekend placut si tie !

Link spre comentariu
  • Telefon: 0799249674
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0799249674
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Bună dragilor în loc sa avem o zi excelenta,avem parte de asa ceva, și mai zicea un domn sa nu cer poza ca explic din casa dacă nu este ok întâlnirea! Și bineînțeles ca vorbim alta limba🙃

Link spre comentariu
  • Telefon: 0799249674
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0799249674
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Și ca să nu zic ca a venit fix in fața blocului, doresc doar un lucru nu mai spuneți adresa și aici ma adresez domnilor care ați fost la mine ca nu cunoașteți oameni de aici și cum eu sunt de bun simț și discreta faceți va rog același lucru,ca domnul nu avea cum sa ajungă fix în fata scări doar apartamentul nu îl stia😅va mulțumesc!

  • Like 5
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 14 minute, clausexy888 a spus:

Mulțumesc domnului care ia dat adresa,frumos sa am jos de 25 de min un domn care ma stresează, zi buna sa aveți!

Foarte urat din partea respectivului...adresa rămâne confidențiala...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 2 ore, ro_passion a spus:

Claudia esti "criminala", pui o poza sexy si ne lasi cu p..a sculata 😂

Cam asta e scopul. Ochiul vede, creierul proceseaza, juniorul incepe sa se zvarcoleasca in pantaloni ca vrea la Claudia ....si te duci ca n-ai de ales 😊

  • Like 2
  • Haha 2

Trateaza-ma ca o curva cand iti dau limbi si iubeste-ma cand ne futem pentru ca asa te voi trata si eu!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0799249674
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0799249674
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
Acum 4 ore, ro_passion a spus:

Claudia esti "criminala", pui o poza sexy si ne lasi cu p..a sculata 😂

Pfff pai ca să nu mă uite nimeni😉 când am timp o sa îmi mai fac niște poze sexy 😚ca sa mentin adrenalina sus😋te pup seara frumoasa!

  • Like 1
  • Inimioara 5
Link spre comentariu
  • Telefon: 0799249674
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0799249674
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Bună dragilor, scufița iepuraș va pupa😘 ca tot am reușit sa îmi fac câteva poze simpatice zic eu😊si am zis sa le vedeți si voi😉disponibila pentru programări o sa fiu de luni program 10:30-18:30 zi minunata va doresc 🤗

  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

  M-am revazut cu Claudita aseara. O vizitez frecvent pentru ca ma simt foarte bine in compania ei si in pat e partenera ideala.

   DFK de cand am intrat pe usa si pana am plecat. O limbuta delicioasa si niste buze superbe si moi care apropo sunt naturale.

   A inceput ea cu un sex oral la marginea patului in timp ce se ondula ca o pantera in fata mea si eu ii admiram cum se incordeaza muschii de pe spate si o strangeam de bucile alea mari si conturate cu o piele super fina. Ma excita tare cum se vedea pasarica si fundul ei in oglinda si nu am rezistat mult ca vroiam neaparat sa o fut. A vrut ea intr-o pozitie care stie ca imi place mie mult reverse LOT si m-a futut cu niste miscari din buci misto tare de tot. Ii place sa se admire in oglinda in timpul sexului, ne potrivim pentru ca si mie imi place sa o admir :gifs_ojos. Am schimbat si in LOT clasic, alta pozitie pe care o ador, aici m-a si futut, am si futut-o in timp ce o strangeam in brate si bineinteles cu mainile pe fundul ei. E greu sa te dezlipesti de el 😊. Avea momente cand isi incorda muschii vaginali si se simtea misto tare presiunea aia pe penis.

    A trecut iar la un sex oral. Imi place ca face deep complet si are o miscare constanta fara sa o scoata din gura. Un sex oral deosebit cu o anduranta foarte mare.

   Am finalizat exploziv in gurita ei si a continuat pana am ramas fara vlaga. Dupa finalizare ma simt ca la spa...ma sterge cu un servetel umed, o acopera bine si imi spune sa stau asa sa ma relaxez 😊

   E o femeie deosebita si experienta cu ea este unica si asta nu este o lauda, chiar este meritul ei.

   Claudia o placere sa te revad ca de fiecare data! Te pup🤗😘

   O zi frumoasa!

   

  

 

 

  • Like 11

Trateaza-ma ca o curva cand iti dau limbi si iubeste-ma cand ne futem pentru ca asa te voi trata si eu!

Link spre comentariu

  • Telefon: 0799249674
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0799249674
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
Acum 2 ore, MisterX a spus:

  M-am revazut cu Claudita aseara. O vizitez frecvent pentru ca ma simt foarte bine in compania ei si in pat e partenera ideala.

   DFK de cand am intrat pe usa si pana am plecat. O limbuta delicioasa si niste buze superbe si moi care apropo sunt naturale.

   A inceput ea cu un sex oral la marginea patului in timp ce se ondula ca o pantera in fata mea si eu ii admiram cum se incordeaza muschii de pe spate si o strangeam de bucile alea mari si conturate cu o piele super fina. Ma excita tare cum se vedea pasarica si fundul ei in oglinda si nu am rezistat mult ca vroiam neaparat sa o fut. A vrut ea intr-o pozitie care stie ca imi place mie mult reverse LOT si m-a futut cu niste miscari din buci misto tare de tot. Ii place sa se admire in oglinda in timpul sexului, ne potrivim pentru ca si mie imi place sa o admir :gifs_ojos. Am schimbat si in LOT clasic, alta pozitie pe care o ador, aici m-a si futut, am si futut-o in timp ce o strangeam in brate si bineinteles cu mainile pe fundul ei. E greu sa te dezlipesti de el 😊. Avea momente cand isi incorda muschii vaginali si se simtea misto tare presiunea aia pe penis.

    A trecut iar la un sex oral. Imi place ca face deep complet si are o miscare constanta fara sa o scoata din gura. Un sex oral deosebit cu o anduranta foarte mare.

   Am finalizat exploziv in gurita ei si a continuat pana am ramas fara vlaga. Dupa finalizare ma simt ca la spa...ma sterge cu un servetel umed, o acopera bine si imi spune sa stau asa sa ma relaxez 😊

   E o femeie deosebita si experienta cu ea este unica si asta nu este o lauda, chiar este meritul ei.

   Claudia o placere sa te revad ca de fiecare data! Te pup🤗😘

   O zi frumoasa!

   

  

 

 

Mulțumesc mult, weekend frumos 😚

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...