Sari la conținut

Emma0741789261


Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Acum 2 ore, Emma27 a spus:

Disponibila😘

20210322_000753.jpg

Îți mulțumesc pentru programarea ce mi-ai respectato ieri,find a 3 pînă acum sunt foarte multumit de ceia ce sti si ce faci, felu in care arăți față de alte fete din constanța,ai o mare energie,valoare ce sti sa o împarți cu clientu,ca si note de la mine ai 10 pe linie...daca eram eu sus te puneam in top...(in locu altor)Te pup si ne vedem curind😘😘😘

  • Like 1
Link spre comentariu
2 hours ago, Rubinio said:

Îți mulțumesc pentru programarea ce mi-ai respectato ieri,find a 3 pînă acum sunt foarte multumit de ceia ce sti si ce faci, felu in care arăți față de alte fete din constanța,ai o mare energie,valoare ce sti sa o împarți cu clientu,ca si note de la mine ai 10 pe linie...daca eram eu sus te puneam in top...(in locu altor)Te pup si ne vedem curind😘😘😘

Cu mențiunea ca ar fi trebuit sa fi doar în locul lui Pisicuts. 🤣

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Salutări la toți

Nu știu cum, dar am uitat sa ii fac recenzie posesoarei topicului la momentul respectiv asa ca încep acum. 

Modalitate de contact, apel răspuns din prima, programat, respectat de ambele părți. 

Când am intrat fata este cea reala, în ultimele poze se vede cel mai bine. 

Locația este cea în care a prestat și Alis anul trecut prin vara, cred, era ok, curata, aerisita, baie dotata cu tot ce vrei, un singur minus, nu a avut prosop proaspăt pt mine și mi l-a dat pe al ei, cu mențiunea ca este final de zi, toate au fost la spălat si nu erau uscate. 

Igiena ei, nimic de reproșat, epilata, fără mirosuri suspecte. 

La acțiune a fost așa: oral nep, cu atenție la ouă, sărutări pe corp, pe sfarcuri, sărutări pe buze, FK nu am avut parte, a fost mai timida asa la partea asta, se freca cu sânii de mine etc. 

Normal pro, cu ea deasupra față/spate, doggy, umeri craci, nu comenta la poziții, se mișcă ok și cam atât. 

Între numere am fumat o țigare, nu am fost servit cu nimic, dar nici nu am cerut, socializat, deschisă la minte. 

Note:

Oral nep: ii dau 9 ca a avut grija de bijuterii și la combinat cu sânii 

Norma pro: 8 

Anal: nu a fost cazul

Tarif: 250 ora

Ciocane tari și va salut pe toți 

 

 

  • Like 7
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...