Sari la conținut

Dameză peste 60


Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Am io chestia asta, cu gilf-urile... Da' sa dea dracii dacă am reușit să mă lipesc de vreuna mai trecuta prin viață, pe la vreo 60-65 de ani, așa... Sa înțeleg că sunt șanse să visez in continuare o dameză bine făcută, prin '53 si mor fara să fut o muiere de asta? Sau, o fi vreuna pe aici, să-și facă pomană? ;)

Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles
1 oră în urmă, lumiteleoaca a spus:

Am io chestia asta, cu gilf-urile... Da' sa dea dracii dacă am reușit să mă lipesc de vreuna mai trecuta prin viață, pe la vreo 60-65 de ani, așa... Sa înțeleg că sunt șanse să visez in continuare o dameză bine făcută, prin '53 si mor fara să fut o muiere de asta? Sau, o fi vreuna pe aici, să-și facă pomană? ;)

De unde apareti mah?

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Acum 9 ore, laury a spus:

De unde apareti mah?

Laury, e complicat de explicat. Dacă chiar te interesează, vorbim. Dacă te doare fix in pi#dă și doar te afli in treabă pe aici, atunci cauta-ti de drum, că nu-i pentru tine.

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Acum 11 ore, yoyo14 a spus:

cauta la azil sau la cimitir 😂😂😂 

N-am ajuns așa departe, că ploua afară. Am fost pe la Casa de Pensii, in schimb. Și tot d-astea tinerele, ca mine, pe la 45, cu hârtii în mână, cică dacă n-am un pix, să depună și ele cererea de anticipată...

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Acum 12 ore, mr.juv3 a spus:

si eu caut una din asta...n-ai sa vezi...e greu cu ele...nu se tin bine pe picioare...au probleme mari...daca dai in ele ca surdu in clopot le sare soldul.. 

 De ce să dai ca-n clopot, aiurea?!; las-o pe dânsa să-și ia, ce-are nevoie și cât. Și cum... și unde...

Link spre comentariu
  • Oras:Sinaia
  • Oras:Sinaia
Acum 3 minute, lumiteleoaca a spus:

Fix așa: când o să faci 60, domnia ta, și-o să-ncerci să-ți iei vreju' la labă, adu-ți aminte că încerci să trezești o puță de zombie...

subi pula muistule! 

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Sinaia
  • Oras:Sinaia
Acum 8 minute, lumiteleoaca a spus:

Fix așa: când o să faci 60, domnia ta, și-o să-ncerci să-ți iei vreju' la labă, adu-ți aminte că încerci să trezești o puță de zombie...

Exact asa sa iti de Dumnezeu proxenetule! Sugi pula handicapatule proxenet dovedit! 

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Acum 2 minute, payment a spus:

subi pula muistule! 

Du-te, băh, la seral și mai fă opt clase, în pla mea! E plină tarlaua de țărani de-ăștia ca tine, care cred că, dacă și-au cumpărat o cartelă de metrou, au buletin de București. Marș, în morții mă-tii, pe un forum de plantat cartofi la Germănica.

Link spre comentariu
  • Oras:Sinaia
  • Oras:Sinaia
Acum 4 minute, lumiteleoaca a spus:

Du-te, băh, la seral și mai fă opt clase, în pla mea! E plină tarlaua de țărani de-ăștia ca tine, care cred că, dacă și-au cumpărat o cartelă de metrou, au buletin de București. Marș, în morții mă-tii, pe un forum de plantat cartofi la Germănica.

bine ca recunosti cine esti muistule! Ma pish pe tine tigane proxenet! 

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Acum 2 minute, payment a spus:

bine ca recunosti cine esti muistule! Ma pish pe tine tigane proxenet! 

Pizdă, știm că ești prost de dinainte de naștere, dar ia și tu de-aici o muie și-n sfat: ai grijă ce și cum vorbești, că va trebui, în caz de report rasist, să intri pe forum cu numele real, "amîncercatsămăfutsingurîncurdaroampreamică".

Link spre comentariu
  • Oras:Sinaia
  • Oras:Sinaia
Acum 10 minute, lumiteleoaca a spus:

Du-te, băh, la seral și mai fă opt clase, în pla mea! E plină tarlaua de țărani de-ăștia ca tine, care cred că, dacă și-au cumpărat o cartelă de metrou, au buletin de București. Marș, în morții mă-tii, pe un forum de plantat cartofi la Germănica.

Poate in mortii matii aleia tiganca pe care o ai proxenetule! 

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Sinaia
  • Oras:Sinaia
La 17.03.2021 la 9:47, lumiteleoaca a spus:

Am io chestia asta, cu gilf-urile... Da' sa dea dracii dacă am reușit să mă lipesc de vreuna mai trecuta prin viață, pe la vreo 60-65 de ani, așa... Sa înțeleg că sunt șanse să visez in continuare o dameză bine făcută, prin '53 si mor fara să fut o muiere de asta? Sau, o fi vreuna pe aici, să-și facă pomană? ;)

doar pe ma-ta o mai poti fute tunoiule! 🤣😇

Acum 5 minute, lumiteleoaca a spus:

Pizdă, știm că ești prost de dinainte de naștere, dar ia și tu de-aici o muie și-n sfat: ai grijă ce și cum vorbești, că va trebui, în caz de report rasist, să intri pe forum cu numele real, "amîncercatsămăfutsingurîncurdaroampreamică".

abia astept muistule! Hai coarda, sa vedem ce sange ai in tine mizerie infecta! Ma pish pe tine si pe neamul tau tigane! 

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Sinaia
  • Oras:Sinaia
Acum 32 minute, lumiteleoaca a spus:

Pizdă, știm că ești prost de dinainte de naștere, dar ia și tu de-aici o muie și-n sfat: ai grijă ce și cum vorbești, că va trebui, în caz de report rasist, să intri pe forum cu numele real, "amîncercatsămăfutsingurîncurdaroampreamică".

saraca mata a murit de rusine cand te-a fatat mizerie🤣

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Sinaia
  • Oras:Sinaia
La 22.03.2021 la 18:56, lumiteleoaca a spus:

Ți-a zis mă-ta de sute de ori: NU mai pune filmele lu' soră-ta pe net, gratis! Tu nu și nu!...

Din laba te-ai nascut, labagiu muist esti, tot asa o sa te duci pulii de suflet sandilaule! 

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
La 25.03.2021 la 16:28, payment a spus:

Din laba te-ai nascut, labagiu muist esti, tot asa o sa te duci pulii de suflet sandilaule! 

Da, mă, payment... Acum văd și eu că ai dreptate... Îmi pare, sincer, rău, că o să mă duc pulii de suflet, fiindcă așa ai zis tu. Vei putea să mă ierți, vreodată?! Sunt disperat, nu știu ce să mai fac, nu mai plouă la mine în curte, nu mai iese soarele pe strada mea, s-a-nchis la tutungeria din colț; aș vrea să-ți donez casele, mașinile și toți banii mei, numa' să știu că nu mai ești supărat pe mine că n-ai pulă, te-ai născut sub formă de căcat și trăiești din fier vechi. 

Deci: du-te mâine la poștă (de unde ridici de obicei alocația) și întreabă dacă n-a sosit un pachet mare cu muie, pe numele tău - eu l-am trimis, să știi... Nu, n-ai nevoie de buletin, te știe tanti aia, că doar nu e prima dată când primești.

Link spre comentariu

  • Oras:Sinaia
  • Oras:Sinaia
Acum 3 ore, lumiteleoaca a spus:

Da, mă, payment... Acum văd și eu că ai dreptate... Îmi pare, sincer, rău, că o să mă duc pulii de suflet, fiindcă așa ai zis tu. Vei putea să mă ierți, vreodată?! Sunt disperat, nu știu ce să mai fac, nu mai plouă la mine în curte, nu mai iese soarele pe strada mea, s-a-nchis la tutungeria din colț; aș vrea să-ți donez casele, mașinile și toți banii mei, numa' să știu că nu mai ești supărat pe mine că n-ai pulă, te-ai născut sub formă de căcat și trăiești din fier vechi. 

Deci: du-te mâine la poștă (de unde ridici de obicei alocația) și întreabă dacă n-a sosit un pachet mare cu muie, pe numele tău - eu l-am trimis, să știi... Nu, n-ai nevoie de buletin, te știe tanti aia, că doar nu e prima dată când primești.

Ti-ai eliberat mintea bolnava frustratule? Besi bai in pula calului de sandilai, iar iti curge cacat pe gura! 

  • Minus 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...